Strona z codziennymi giveawayami

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Strona z codziennymi giveawayami

Post autor: Rave »

https://www.giveawayoftheday.com/

To nie jest żaden link afilicjacyjny, nie dostaję z reklamy żadnego grosza. Ale strona jest dość zacna: Codziennie rozdają darmowe, legalne programy i gry (a także rzeczy na andruta/srajfona). Przez parę ostatnich dni używałem i działa (nie wiem tylko jak z reklamami, dlatego rekomenduję zaopatrzenie się w adblocka bo może być nieprzyjemnie) a z poprzednich giveawayi wygląda na to że czasem potrafią rozdawać soft kosztujący dziesiątki a nawet setki $$$, więc warto. Nie są to też piraty ani triale, wszystko jest legalnie i cacy.
Awatar użytkownika
AFKward
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2018, 12:01

Re: Strona z codziennymi giveawayami

Post autor: AFKward »

W zasadzie to takie apkowe lowcygier. Jedynie informują, że coś rozdawane jest za darmo.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Strona z codziennymi giveawayami

Post autor: Adrap »

A dziś jest nawet przyjemny program do planowania sobie dnia :)
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Strona z codziennymi giveawayami

Post autor: Rave »

AFKward pisze:W zasadzie to takie apkowe lowcygier. Jedynie informują, że coś rozdawane jest za darmo.
Nom, ale idea zacna bo nie trzeba biegać po necie szukając darmówek. Ja czekam aż znowu zaczną soft GrindinSoftu rozdawać - w przeszłości dość użyteczny edytor CHM rozdawali.
ODPOWIEDZ