Strona z codziennymi giveawayami

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Strona z codziennymi giveawayami

Postautor: Rave » 11 mar 2018, 15:11

https://www.giveawayoftheday.com/

To nie jest żaden link afilicjacyjny, nie dostaję z reklamy żadnego grosza. Ale strona jest dość zacna: Codziennie rozdają darmowe, legalne programy i gry (a także rzeczy na andruta/srajfona). Przez parę ostatnich dni używałem i działa (nie wiem tylko jak z reklamami, dlatego rekomenduję zaopatrzenie się w adblocka bo może być nieprzyjemnie) a z poprzednich giveawayi wygląda na to że czasem potrafią rozdawać soft kosztujący dziesiątki a nawet setki $$$, więc warto. Nie są to też piraty ani triale, wszystko jest legalnie i cacy.
Awatar użytkownika
AFKward

Re: Strona z codziennymi giveawayami

Postautor: AFKward » 15 mar 2018, 14:31

W zasadzie to takie apkowe lowcygier. Jedynie informują, że coś rozdawane jest za darmo.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 15 mar 2018, 17:25

A dziś jest nawet przyjemny program do planowania sobie dnia :)
Piracka Łajba - Blog o tworzeniu gier i o polskiej scenie RM
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 19 mar 2018, 17:58

AFKward pisze:W zasadzie to takie apkowe lowcygier. Jedynie informują, że coś rozdawane jest za darmo.

Nom, ale idea zacna bo nie trzeba biegać po necie szukając darmówek. Ja czekam aż znowu zaczną soft GrindinSoftu rozdawać - w przeszłości dość użyteczny edytor CHM rozdawali.

Wróć do „Offtopic”