Nobunaga's Shadow [MV]

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Zergmar
Kontakt:

Nobunaga's Shadow [MV]

Postautor: Zergmar » 23 kwie 2018, 09:40

"Nobunaga's Shadow"
Gatunek: JRPG/VisualNovel

Gra mocno fabularna, osadzona w klimatach Japońskiego średniowiecza, a konkretniej w okresie Sengoku.
Zaczynamy jako osoba niższego stanu, wysłana przez tajemnicze osobistości z prowincji Iga do odległego
miasteczka zwanego Odawari, gdzie klan Oda wybudował sobie przed kilkoma laty nową siedzibę.
Świat gry jest (luźno) oparty na kontekście historycznym.

Gra posiada opcjonalne questy, od czasu do czasu wybory fabularne i alternatywne zakończenia.
W temacie rozwoju postaci, zamiast wyboru klasy, nasza postać zmienia się zależnie od tego
jakie atrybuty decydujemy się trenować po każdym awansie.
Grafika ze sprite'ami w formacie 24x24, inspirowana epoką GameBoy Color/GameBoy Advance.

Projekt z zamysłem komercyjnym, pojawi się w wersji angielskiej na Androidzie i trochę później też na Steamie.
Stan projektu: 99.9% (przewidywane ukazanie się na Androidzie w Maju 2018)
Wersja PL: TBA

Mikro Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=t9aIBpCFgvs

Screeny:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Re: Nobunaga's Shadow [MV]

Postautor: Yoroiookami » 23 kwie 2018, 13:10

Oczywiście, że w grze jest Oda Nobunaga. :lol:
Graficznie bardzo mi się podoba.

Trochę szkoda że za pieniążki, ale dobrze dla ciebie. :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Re: Nobunaga's Shadow [MV]

Postautor: Jazzwhisky » 23 kwie 2018, 19:14

Podoba mi się, wszystko wygląda spójnie, więc jeśli w szczegółach nie wyłażą jakieś potworki, to na pewno szykuje się tytuł do pogrania. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr

Wróć do „Zapowiedzi”