--Junak--[RMMV]

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pope_PL
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:56
Lokalizacja: Kto zna ten wie
Kontakt:

--Junak--[RMMV]

Post autor: Pope_PL »

Dobra to tak potrzebujemy osoby do dubbingu wiedźmy, i jeszcze tutaj dam wszystko żeby z regulaminem się zgadzało. :wink:
Kto chętny PW. :mrgreen:

Gatunek: Fantasy | Konwencja: Krótka gra RM | Grafika: Podstawowa dla RMMV | Funkcjonalność: Windows(chyba że czegoś nie zrozumiałem)
Fabuła:
Spoiler:
No więc screeny
Spoiler:
No i szacowany czas zakończenia pracy nad grą standardowo do końca tego roku. :-D
Wybaczcie proszę że się tu powtórzę ale poszukujemy osoby DZIEWCZYNY do dubbingu wiedźmy.
To na tyle.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 22:06 przez Pope_PL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Crashykk »

Poza mapkami nie ma czego tutaj skomentować, a te są bardzo standardowe, puste, martwe, nijakie, nudne. (Wystarczy, chyba zrozumiałeś. :roll:)

Cała zapowiedź wygląda jak takie typowe: "Znalazłem program do robienia gier, nie mam na nią pomysłu, jeszcze nic nie zrobiłem, ale jaram się tak, że muszę komuś pokazać, iż robię gry", albo jak ogłoszenie castingowe do roli wiedźmy. :roll:

Bardzo słabym pomysłem jest zabieranie się za dubbing, gdy nie masz dobrej fabuły, dopracowanych mapek itd.
Popracuj nad dopracowaniem szczegółów, ciekawą historią, światem, a nie tracisz czas na niepotrzebne tak naprawdę rzeczy.

Gry bez dubbingu mogą być świetne. Nigdy nie widziałem natomiast, żeby średnia gra/gniot stał się dobry, bo ma dubbing. :roll:

Na ultimie napisałeś:
Papiez pisze:Spokojnie to jedna z pierwszych produkcji. Po za tym potrzebujemy tylko jakiej dziewki do dubbingu.
Złota zasada RPG Makera mówi, że nie chwalimy się pierwszymi projektami, bo w 99% będą one ciulowe i w tym wypadku wygląda na to, że zasada się sprawdza. Pierwsze projekty mają posłużyć do nauki programu/sprawdzenia jego możliwości. Dzięki temu będziesz wiedziała na co stać oprogramowanie oraz twoją wyobraźnię i będziesz mógł pójść w bardziej poważną stronę tworzenia gier.

Trochę się rozpisałem, nie wiem czy to ma sens. Tak czy inaczej nie miałem na celu Cię obrazić, ani nic w tym stylu. Twórz dalej i stawaj się co raz lepszy oraz życzę powodzenia w ukończeniu projektu. :-D


Edit:
Masz błąd w tekście na screenie. "Ja nie byłbym w stanie" raczej powinno być.

W stanie (np. być w stanie coś zrobić)
Wstać (np. z krzesła)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pope_PL
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:56
Lokalizacja: Kto zna ten wie
Kontakt:

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Pope_PL »

Crashur
Napisałem że nie wiele chcę zdradzać w temacie owej gry, napisałem też że potrzebujemy kogoś do dubbingu wiedźmy, a resztę zrobiłem pod regulamin, mapki jeszcze nie są skończone.
Po za tym wiem nie napisałem tego ale chodziło mi o to że to jeden z pierwszych projektów, które chcę pokazać światu i tak wiem do czego RM jest zdolny.
Pomysł na dubbing padł więc powiedziałem sobie czemu nie można spróbować.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Crashykk »

No mozna, ale po co tracic czas na cos tak blahego jak dubbing skoro reszta mocno kuleje?

Zreszta jezeli nie masz skonczonych 3 map i nie masz co zapowiadac to po co w ogole to robisz? Trzeba bylo we wsparciu napisac, ze szukasz osoby do dubbingu.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Jazzwhisky »

Zdecydowanie usłuchałbym rad CrashuRa, nawet jeśli nie zgadzałbym się bezpośrednio z samymi ocenami projektu, nawet jeśli tylko chciałbym się pobawić programem przez parę tygodni. :)

A poza tym, "dubbing" to pułapka, doświadczenie twórców uczy, że prawdopodobnie nie będzie z tego nawet fajnej zabawy, a efekt - w najlepszym wypadku - komiczny.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Dragon Kamillo »

E tam przy dubbingu można się dobrze bawić jeśli komiczność projektu przymniemy za nasz cel, ale gdy mowa o czymś poważnym (nie komediowym) to odradzam, dla mnie niestety nawet taki wiedźmin 3 brzmi sztucznie i okropnie.

Mapki są OK, co prawda zawsze mogły by być lepsze, ale zawsze też i gorsze - ogólnie są poprawnie wykonane, nie ma ścianosufitów i innych kfiatków które się potrafiły w pierwszych projektach pokazywać dość często. Powiedziałbym że jest dobrze i nie ma co się zaprzątywać jakimkolwiek poprawianiem - lepiej robić dalej.

Niestety reszta przyprawia o wrażenia jakie ma crasher...
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: --Junak--[RMMV]

Post autor: Witcherek01 »

No nie jest źle, taka rada - Rób mapki mniejsze i bardziej je wypełniaj.
Twórz dalej i powodzenia :)
"Jak ma się cel to można zdziałać cuda" - Witcherek01, Życie.
Zablokowany