Rekrutacja :>

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Squall927
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2016, 17:28

Rekrutacja :>

Post autor: Squall927 »

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych.

Jak w temacie, ogłaszam nabór do mojej grupy zajmującej się tworzeniem gier za pomocą rpg makera.
Jedni mnie tu znają inni pewnie nie, otóż mój nick przewija się już od dawien dawna w społeczności rpg makera,
Jednym z powodów była sprzedaż gry Naruto na Allegro xD To było nie całe 10 lat temu, nie pamiętam kiedy dokładnie ale tak wiele osób mnie z tego znało. Ogólnie projekt nie był wysokich lotów ale przez fanów Naruto przyjął się świetnie ( statystyki pobrań z samej polski to ponad 5 tysięcy ) . Pobrania były darmowe oczywiście. Niemniej jednak jak wiele osób również wie, w lutym 2016 roku wydałem swoją własną grę na STEAM wraz z Bartu13 którego również możecie kojarzyć.
Story of the Survivor, taki nosi tytuł nasze dzieło z którego jestem zadowolony, oczywiście nie jest to arcydzieło ani nic wybitnego ale moim zdaniem gra jest dobra i wyróżnia się na tle makerówek, zresztą wiele osób nie wiedziało czy gra robiona jest na makerze czy nie.
Tytuł zarobił jakieś 45k złotych, nie jest to mała sumka, lecz nie jest też zbyt duża.
Tak czy inaczej mały sukces został osiągnięty, niestety Bartu13 odszedł i zostałem sam.
Wiele projektów próbowałem robić, ale szybko nachodziła mnie niechęć, brak zapału itd. i żaden projekt nie wypalił.

Dlatego postanowiłem utworzyć rekrutację dla osób które chciałyby tworzyć gry w rpg makerze w grupie i pomóc mi wydawać następne projekty na STEAM. Jeśli chodzi o warunki to jest kwestia do dogadania natomiast oczywiście współpraca nie będzie za darmo ale tak jak pisałem to już jest kwestia dogadania indywidualnego, muszę też wiedzieć ile osób się zgłosi itp.

Jeśli chodzi o projekty, mam 2 które chcę stworzyć i wydać, szczegóły będą znane już osobom które zgłoszą się do współpracy.

Na jakim Makerze będziemy działać? Jest to MV

Kogo potrzebuje ?

GRAFIK - Ważne aby grafik potrafił potrafił zanimować charsety (pixelartowe) co nie jest trudne, praktycznie jeśli chodzi o grafikę to większość już mam więc nowych grafik nie wiele będzie potrzeba, zrobiłbym to również sam ale jest tego naprawdę dużo więc lepiej będzie jeśli zajmie się tym odpowiednia do tego osoba.

MAPPER - Również by się przydał, ale taki który faktycznie ma zmysł i umiejętności do tworzenia porządnych map.

Ewentualnie: Dźwiękowiec do tworzenia muzyki, Skrypter do edytowania, kombinowania coś ze skryptami w razie potrzeby.


Osoby Zainteresowane Współpracą zapraszam na PW lub pod email: campshinobi@gmail.com
Pozdrawiam! :)
Zablokowany