[XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nexis
Posty: 58
Rejestracja: 01 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

[XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: Nexis »

Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator to szósta część słynnej Smoczej Trylogii.

Fabuła: Pięć lat świetlnych po wydarzeniach z gry Powrut Magicznego Smoka V: Pojedynek Asów, kiedy to
James ograł Bonda w karty, świat znów stoi u progu zagłady. Jedynym, który jest w stanie zabić złowrogiego smoka
Kleofasa jest Bob, młody kurczak. Zmotywowany chęcią zemsty za zjedzenie jego wioski i spalenie rodziny, Bob wyrusza
w pełną niebezpieczeństw wyprawę. Po drodze spotyka on wiele charyzmatycznych postaci i stworów, które mają
swoje cele i pragnienia. Czy Bob zdoła przeżyć w świecie, w którym dobro niekiedy niczym nie różni się od zła, a
granice moralności zacierają się jak nigdy przedtem?

Gra oferuje:
- niespotykany wcześniej w serii system wyborów
- kilka unikalnych zakończeń
- wiele wymagających taktycznego myślenia pojedynków
- wciągającą, wielowątkową fabułę, w której to ty jesteś bohaterem
- zaskakujące spotkania z postaciami z innych uniwersów
- opcjonalne płatne dodatki, m.in: "Kurczak Bob i Wielki Kryzys" oraz "Kurczak Bob i Kamień Nerkowy".

Screeny:
Spoiler:
Download:

http://www.mediafire.com/file/994vefkko ... oka+VI.exe
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: Yoroiookami »

Ten title jest boski. :lol:
Jak tylko znajdę chwilkę, to zagram. <3
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: Usunięty »

Nie oczekiwałem zbyt dużo, więc w zasadzie sprawdziłem czy to co jest oferowane jest zawarte w grze. Szanuje zapał do tworzenia tego typu gier. Zagrałem i nagrałem i tak w zasadzie nie chce mi się oceniać tej gry. :>

https://youtu.be/ppIIGuxE39s
Spoiler:
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: goblin!!! »

Aż recenzje na blogu dałem, taka wspaniała jest ta gra :).

Ocena to:
kiełbasa/7.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: X-Tech »

Cóż. Sprawdziłem to coś. Kompletna strata czasu. To nie nadaje się nawet na wirusa ani mallware na dysku komputera. WIRUSY KOMUTEROWE sprawią się lepiej jako rozrywka. "Gra" kompletnie do utylizacji. Celowo w cudzysłowiu ponieważ - za mało tu czegokolwiek, aby uznać to za grę. Narzekania na Miasteczko Nowoczesne przy poziomie tego PAROMINUTOWEGO ścieku brzmią jak pochwała największego arcydzieła serii gier fantazji. Wielkie G nie warte, aby o nim gdziekolwiek wspominać.

Kompletny brak sensu w czym- kolwiek. Zrobione leniwie jakby powstało przypadkiem nogą zawadzając o klawiaturę i myszkę w czasie drogi przez pomieszczenie z komputerem do łazienki np: celem zwymiotowania ? DOSŁOWNIE. Jak można wrzucać takie coś bezwstydnie na forum z grami. Poziom wykonania czegokolwiek w tym projekcie jest zerowy. Nie nadaje się grę humorystyczną gdyż brakuje tutaj jakiegokolwiek zaangażowania autora w poziom gry pod jakimkolwiek względem. Do utylizacji.Nie spełnia kryteriów, aby określać to jako "GRA" Moim zdaniem zajmuje tylko miejsce na forum...choćby próbom zrobienia czegoś przyzwoitego...i choć mogą nudzić i irytować to jednak są jakimiś próbami zrobienia gier - słabymi ale jednak. To jest jawna kpina. Totalnie nie powinno mieć miejsca na forum - zwyczajna prowokacja na poziomie poniżej zera. Zdecydowanie do usunięcia nie tylko z dysku, ale serwerow hostujących ten szrot. Autor to zwyczajny prowokator.

p.s.
jakim cudem to przeszło ? dlaczego nikt z obsługi nie zauważył tej prowokacji poniżej poziomu zerowego ?
Przecież to coś tylko obrażą program jakim jest rpgmaker i jakiekolwiek podejście do tego programu jako narzędzia zdolnego kreować ciekawe czy zabawne produkcje... zwyczajna prowokacja, a autor to TROLL, który sam siebie ośmiesza tym gniotem.
6 CZĘŚĆ ? Totalny ściek. Obraz nowej fali rmowców...Wstydźcie się za kolegę...

Moderacja mogła by zacząć grać w gry zamiast przepuszczać taki śmietnik...masakra jakaś...Może czas wymienić/powiększyć ekipę modów ?

@up: wszyscy. współczuję, że zaśmiecacie forum opiniami, które jeszcze mogą sprawić, że ktoś pomyśli w tym temacie, że to co pobierze jest być może niezłe...

ocena. 0/10 a nawet mniej. I to zaangażowanie do nagrywania takiego szrota.... poziom ? również 0/10
Awatar użytkownika
Nexis
Posty: 58
Rejestracja: 01 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: Nexis »

X-Tech pisze:Zrobione leniwie jakby powstało przypadkiem nogą zawadzając o klawiaturę i myszkę w czasie drogi przez pomieszczenie z komputerem do łazienki np: celem zwymiotowania ?
To jest wspaniały cytat, umieszczę to na odwrocie pudełka następnej części.
X-Tech pisze:Obraz nowej fali rmowców...Wstydźcie się za kolegę...
Nie jestem pewien, czy jako ktoś zarejestrowany w 2011 mieszczę się w nowej fali rmowców, ale ok, wstydzić się za mnie zawsze mogą.
Star-Trek pisze:Może czas wymienić/powiększyć ekipę modów ?
Szczerze mówiąc, najpierw trzeba by powiększyć ekipę użytkowników, to jest raczej większym problemem.
X-Tech pisze:Twoja gra to kupa i cię nie lubię.
Ale tu już przesadziłeś.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: Preki »

X-Tech pisze: Autor to zwyczajny prowokator.
Amerykę odkryłeś. Wszystkie gry Powrut Magicznego Smoka to ewidentne troll-gry.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: goblin!!! »

X-Tech pisze:Cóż. Sprawdziłem to coś. Kompletna strata czasu. (...) ocena. 0/10 a nawet mniej. I to zaangażowanie do nagrywania takiego szrota.... poziom ? również 0/10
Ty po prostu nie doceniasz arcydzieła, jakim ta gra jest. Niesie ona przekaz dla wielu pokoleń i twórców, jej autor to niewątpliwie geniusz, mistrz w swym rzemiośle, jej grafika i audio będą powalać przez długie lata a bigos zawsze będzie smaczny. :wink:

Jednak trochę bardziej poważnie - poniekąd potwierdzasz to, czym ta gra jest. I nie tylko ona. Ocenianie jej wedle zwykłych kryteriów jest w ogóle dziwne, ta gra poniekąd jest pewnego rodzaju arcydziełem, ale bardzo satyrycznym i zdystansowanym do siebie. Jednak to, co chce napisać biegło by już koło rozprawki filozoficznej, więc zostawię już ten temat. :roll:

No i pamiętaj - geniuszy docenia się po śmierci.
Jak nie geniusza, to swojej.
Pozdrawiam.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator

Post autor: PInroz »

X-Tech pisze:jakim cudem to przeszło ? dlaczego nikt z obsługi nie zauważył tej prowokacji poniżej poziomu zerowego ?
Też mi coś, ja na forum ultimy widziałem temat gry, która była symulatorem masturbowania, zlepionej z 6 obrazków na szybko zrobionej w paincie. Jezu Chryste, to dopiero był gniot godny powyższej uwagi X-Techa :lol:

A tak na serio, branie tej gry na poważnie, można porównać do myślenia że pranki Marcina Dubiela nie są ustawiane :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ