RMA v3

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

RMA v3

Post autor: Jazzwhisky »

Nic z tego co oglądacie nie jest ostateczne. Ogromna ilość braków itp. ale niestety ja ostatnio sypiam w nocy (właśnie za moment znikam, bo w tym stanie na pewno coś bym schrzanił ^^) a nie chcieliśmy zamykać boardu ani na chwilę.

Zmiany obejmą pewnie kilka dni, zamieszanie z tym wszystkim jest spore, witam na testowej odsłonie RMA w wersji trzeciej. ;)

P.S. Ah, jeszcze jedno. To nie jest jakaś specjalna nowa odsłona RMA, będąca atrakcją samą w sobie. Zmian jest multum, ale wcale nie o to chodzi, kwestia technicznego, naturalnego przeskoku na phpbb3, to wszystko.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Re: RMA v3

Post autor: Yaslon »

Blach, zepsuliście forum =C

@Down: Wiem, że to nie koniec, ale i tak i tak już jest IMO źle XD
Ostatnio zmieniony 30 mar 2008, 10:57 przez Yaslon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: RMA v3

Post autor: Kalashnikov »

Jazzwhisky pisze:Nic z tego co oglądacie nie jest ostateczne. Ogromna ilość braków itp. (...) Zmiany obejmą pewnie kilka dni, zamieszanie z tym wszystkim jest spore(...)
Yaslon pisze:Blach, zepsuliście forum =C
Lol.

Milo, ze zmiany nie sa ostateczne. To ja zglaszam swoja propozycje - zmienic kolor czcionki tematu z nowym postem z jaskrawo-zolto-pomaranczowego na ciemno-pomaranczowy lub inny, bardziej stonowany. Taki, ktory pozwoli przeczytac tytul tematu po jednym spojrzeniu na niego ;]
Ikonki przy tematach (brak nowego postu, nowy post itp.) rowniez moglyby byc lepsze, ale nie ma tragedii.
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: RMA v3

Post autor: Tomash »

Nie będę tak marudził jak Yaslon, ale też uważam że jednak tamten lay był ładniejszy :P Co do zmian innych to nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: RMA v3

Post autor: Lloyd »

Wcześniejszy layout bardziej mi się podobał, ale ten też nie jest zły :) Teraz to jeszcze tylko zamówić jakieś pozycjonowanie żeby Twierdza nie była pierwsza w wynikach Google i będzie... super XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: RMA v3

Post autor: Jazzwhisky »

Tylko dodam, przejście na phpbb3 było priorytetem, gdyby identyczny/podobny skin (do naszego poprzedniego) był dostępny dla 3, prawdopodobne byłoby, że do większych zmian w wyglądzie by nie doszło.

Jest jak jest, forum nabrało takiego nieco bardziej standardowego, mniej oldskulowego wyglądu (chyba znów spodoba się to nie wyjadaczom, a nowym userom), będziemy starali się jeszcze coś z tym zrobić. Kolorki, ikonki itp. - jasna sprawa, elo.

Pozycjonowanie xD, hey, na rpg maker w pl googlach od dawna jesteśmy w top3, zawsze no.1 na dodatkowe frazy - imo doskonale poradziliśmy sobie z tym sami! =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RMA v3

Post autor: Flaque »

Damnit, po cholerę? :<
Teraz wygląda jak każde inne forum, zakładane przez 12 latków :<
foch
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: RMA v3

Post autor: Kiksi »

Mi się tam ogólnie podoba, tylko troche małe te ikonki odnośnie postów w tematach. No i jakiś obrazek w logu by się przydał :)
Awatar użytkownika
Masquitice
Posty: 32
Rejestracja: 02 cze 2006, 21:06

Re: RMA v3

Post autor: Masquitice »

Świetny layout. Bardzo 'systemowy', chociaż trochę żal tego ludzika z wytrzeszczem w nowych wiadomościach. :)
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: RMA v3

Post autor: Inq »

Oba laya uwazam za zupelnie nietrafione. :roll:
Wczesniej bylo lepiej.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Re: RMA v3

Post autor: Sarge »

Podobnie jak w przypadku strony - nowy lay jest bardziej 'standardowy', trafiający w zamierzeniach do większej liczby odbiorców, więc w sumie nie można narzekać :P . Ale jeszcze przez jakiś czas zapewne wszyscy będą mieli sentyment do starego, klimatycznego skina :) .
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, 19:41

Re: RMA v3

Post autor: Lupus »

Oba laya uwazam za zupelnie nietrafione.
Wczesniej bylo lepiej.
Same here. Ten stary lay był naprawdę oryginalny i klimatyczno-olskulowy. Teraz to ładnie wygląda, ale po prostu zwyczajnie.
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: RMA v3

Post autor: LasTTurN »

No i tym razem nie jestem do końca przekonany do nowego laya... ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Nie wiem czemu, ale lubię oryginalność ;)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: RMA v3

Post autor: Jazzwhisky »

Przyznam, że troszkę zgasiły mnie niektóre komentarze... ;)
Zostało jeszcze trochę poprawek, parę ikon itp., anyway mam dwa pytania:
1) ktoś ma jakieś pomysły na alternatywny styl/style dla RMA?
2) jacyś chętni do (współ)wykonania/uzupełnienia loga?

Na Inqa nie liczę, bo wiadomo, że prócz narzekania niewiele robi :D, ale jestem ciekaw jak pozostali krytykanci - anyone?
Przy okazji, jakieś konkretne uwagi/pomysły dotyczące wyglądu i obsługi forum?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RMA v3

Post autor: Flaque »

Przyciski są niezbyt zrozumiałe. Tzn pół godziny szukałem gdzie się kopiuje link do konkretnego posta i strzeliłem focha :<
Obrazek
Zablokowany