[RM2k3] Saga Demonów [16+]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Soul

Konrad Championship (zwycięstwo)

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Postautor: Soul » 01 lut 2019, 00:54

No i super. Wycofałem się ze sceny prawie całkowicie, ale na niusy o tej grze nie mogę pozostać obojętny. WIdzę bardzo duży rozwój w kwestii estetyki w porównaniu do wcześniejszych wersji, już myślałem, że nie przyjdzie mi zobaczyć rmówki w którą na prawdę będę miał ochotę zagrać, ale to była zgubna myśl.

Pomimo, że w sumie postać Luny podczas gry poznaliśmy tylko podczas
Spoiler:
to z samych screenów i filmików można polubić tą postać, widać że solidnie zaprojektowałeś charaktery postaci.

Mniejsze usterki o których wspomniał McLaren oczywiście pewnie są, ale ja czekam na danie główne czyli dobrze wykreowane postacie z którymi można się utożsamić i epickość.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Postautor: AkiNebula_e » 01 lut 2019, 07:48

McLaren

Rysunki (arty postaci oraz pozostale, ktorych nie ma na screnach) wykonuje sam. Tak samo jak animacje.

Soul

Fajnie, ze sledzisz projekt mimo tylu lat. Tak, Luna
Spoiler:

Zobaczycie zreszta sami. Perzebieg walki z bossem 1 rozdzualu ma dwa warianty, w zaleznosci od tego czy uda sie graczowi zdobyc pewien przedmiot, w teraz juz pelnoprawnym sidequescie. Luna jest wredna, ale Sanagi nie jest typem, ktory pozwala sobie pocisnac. Zreszta to zalezy od wyborow opowiedzi w dialogach.
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 01 lut 2019, 16:42

AkiNebula_e winszuję bardzo ładnie narysowane postacie, czy mógłbyś zdradzić nam w jakim programie wykonujesz grafikę?
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Postautor: AkiNebula_e » 01 lut 2019, 17:05

McLaren pisze:AkiNebula_e winszuję bardzo ładnie narysowane postacie, czy mógłbyś zdradzić nam w jakim programie wykonujesz grafikę?

Corel Draw do pracy na wektorach i Corel Paint do finishu, nakladania koloru i post procesu.

W spoilerze kilka moich prac, niektore powiazane z gra Saga Demonow, a niektore po prostu czesc szerszego projektu (podrecznik RPG)

Spoiler:
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 02 lut 2019, 05:16

Teraz to pojechałeś :) Właśnie dostałem szoku po kliknięciu załącznika :) Oczywiście pozytywnie rzecz ujmując ;) Niesamowite rysunki, ale najbardziej przyłożyłeś się do pierwszego, szczegółowość na najwyższym poziomie :)
Zauważyłem jeden... drobny błąd który rzuca mi się w oczy... 3 obrazek jest fantastyczny ale nienaturalnie wygląda dłoń kapłana, który trzyma pochodnię w takim sensie, że jest ona zgrubiona u samej góry i wydaje mi się że wychodzi z ręki... chociaż sam już nie wiem o tej godzinie mam zmęczone oczy...
Uczyłem się w szkole na Corel Draw ale niestety słaby był nauczyciel i więcej nauczyli mnie siedzący obok pracujący już w branży graficy, jakoś nie przypadł mi do gustu ten program wolę robić grafikę rastrową w Photoshop'ie. Rysujesz na tablecie graficznym? Jeżeli tak to jaki masz i czy polecasz?
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Postautor: AkiNebula_e » 02 lut 2019, 09:47

Rozczaruje Cie. Tylko mysz i krzywe Beziera. Nie uzywam tabletu.
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 02 lut 2019, 21:35

Szacunek ;) Podziwiam ;)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 03 lut 2019, 13:47

Grafiki bardzo ładne, ale ja czekam na grę, a nie na luźne graficzki ;)

Polecam do pełniaka zrobić taki bajer. W jednym folderze wrzuć pełną grę. (Folder "GRA")
Do drugiego wrzuć właśnie wszystkie extrasu jak właśnie utworzone grafiki. Podpisz je jakoś.
Możesz też dodać inne elementy. Folder (EXTRA)
Polskie gry z rma mają ostatnio żałosną opinię...mmoprgi, wiedźminy, gothici itd....to wszystko nie działa w rmie i robicie to źle. RM daje narzedzia do rozwoju JRPGÓW i J-Gierek... Syf widzimisie nie działają. Rpgmaker to program do (J)rpgów J-Gier i niczego innego.

Wróć do „Gry”