Anvocun [XP]

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
McLaren

Re: Anvocun [XP]

Postautor: McLaren » 31 mar 2019, 13:36

Wow! Zapowiada się całkiem ciekawie :) @PInroz czy zbroja będzie dzielić się na trzy części? czy tak jak w Gothic'u będzie już kompletna?
Awatar użytkownika
Kryzz333

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2)

Postautor: Kryzz333 » 31 mar 2019, 14:33

Fajnie, że gra się rozwija. Zmieniający się wygląd to fajny smaczek, słyszałem o takich pomysłach w RM, ale chyba żaden jeszcze nie miał sukcesu.
W produkcji:

Obrazek

"To achieve great things, two things are needed; a plan, and not quite enough time" - Leonard Bernstein
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Postautor: PInroz » 02 kwie 2019, 23:49

McLaren pisze:czy zbroja będzie dzielić się na trzy części? czy tak jak w Gothic'u będzie już kompletna?

Zbroja będzie kompletna. Ogólnie to cały rynsztunek będzie dzielił się na broń, tarcza, pancerz, amulet i pierścień (broń, pancerz i tarcza będą widoczne na postaci) Normalnie to mógłbym podzielić zbroje na części, jednak do tego musiałbym mieć skrypt który dodaje nowe elementy uzbrojenia w ekwipunku (widziałem coś takiego do RPG Makerza VX), jednak zbyt dużo roboty by przy tym było. Zrezygnowałem z hełmów na rzecz amuletów, głównie dlatego by ograniczyć nieco liczbę kombinacji danych elementów ekwipunku. No bo zprzy jednym pancerzu można przypisać setki kombinacji broni. Mam ambitne zamiary, jednak zależy mi też na wydaniu gry. I tak to co teraz robię, jest bardzo czasochłonne. Jednak myślę że to co robię, się opłaci :wink:
Obrazek

:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 03 kwie 2019, 03:36

@PInroz jak masz już przygotowaną jakąś zbroję to mógłbyś nam pokazać? ;)

Wróć do „Zapowiedzi”