[VX] Kejbyl V

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: McLaren »

Udało mi się przejść grę, już nie pamiętam kiedy spędziłem tyle czasu na grze zrobionej w rpg makerze.
To co najbardziej mnie wciągnęło, to ciekawa zaskakująca fabuła. Wielki plus za fantastyczne mini gierki i zagadki, które przyniosły mi dużo frajdy a czasem złości... Jakoś przebrnąłem przez nie i jestem usatysfakcjonowany. Mam ogromną nadzieję Yoroiookami, że zdecydujesz się kontynuować przygodę Kabla robiąc 6 część. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

McLaren pisze:Udało mi się przejść grę, już nie pamiętam kiedy spędziłem tyle czasu na grze zrobionej w rpg makerze.
To co najbardziej mnie wciągnęło, to ciekawa zaskakująca fabuła. Wielki plus za fantastyczne mini gierki i zagadki, które przyniosły mi dużo frajdy a czasem złości... Jakoś przebrnąłem przez nie i jestem usatysfakcjonowany. Mam ogromną nadzieję Yoroiookami, że zdecydujesz się kontynuować przygodę Kabla robiąc 6 część. Pozdrawiam.
Może duży update albo dodatek, kiedyś... :shock:
Miło mi że ktoś jednak zagrał i że się podobało. Moje durne żarty nie poszły na marne. <3
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

UPDATE
Z okazji odkrycia Twierdzy RM, oraz w celu poprawienia doświadczeń w Kabelku - zrobiłem bardzo duży update, który ani trochę nie jest dodatkiem, bo dodatki są bebe. :roll:

Jeżeli już raz przechodziliście Kable V, nie będzie to dla was zupełnie nowe przeżycie, ale czekają was jakieś 2 godziny dodatkowej rozgrywki. :mrgreen:
Znacznie zmniejszyłem rozmiar gry i poprawiłem wiele rzeczy.

Za jakiś czas uaktualnię download, a do tego czasu - linki wstawiam tutaj. :I

Kable V: Zew Pomarańczy - Smocza Edycja
https://mega.nz/#!Vx8TQayB!i3_-XYF_UiDy ... 8kJu3ZCUyg
Rozmiar: 480MB
Wersja: 3.1

Kable V: Zew Pomarańczy - Smocza Edycja (Wersja Dietetyczna)
https://mega.nz/#!EokVSYIb!A0EyzlJgy2JG ... 7rVhQT06GE
Rozmiar: 380MB
Wersja: 3.0
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 13:59 przez Yoroiookami, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: McLaren »

Gratuluję ukończenia dużego ''updejta'' :) Niezmiernie wyruszam w przygodę do zwariowanego pełnego humoru świata ;)

PS. Jak zagrać od rozszerzenia? Żeby nie grać od początku?
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

McLaren pisze:Gratuluję ukończenia dużego ''updejta'' :) Niezmiernie wyruszam w przygodę do zwariowanego pełnego humoru świata ;)

PS. Jak zagrać od rozszerzenia? Żeby nie grać od początku?
W całość tylko od początku. Ale jeżeli chodzi o tę największą część, to możesz użyć kodu "DLCTEST".
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

Obrazek

B.N.F odnalazł jeszcze kilka błędów, więc oto poprawiona wersja już na kilku hostingach. :>
W razie problemów z przechodzeniem gry, albo dużej frustracji - polecam zajrzeć do pliku "CHEATS.txt" w folderze z grą.

Pozdrawiam też Rubina. :roll:

SMOCZA EDYCJA - Poprawki:
Spoiler:
DOWNLOAD - Wersja 3.1
ObrazekObrazekObrazek

RTP
https://s3-ap-northeast-1.amazonaws.com ... tp102e.zip
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ