RMplus.pl

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: PInroz »

Mój pierwszy wpis, niestety tylko news jednak jest on bardzo interesujący :-D http://rmplus.pl/2019/12/01/to-the-moon ... wiedziany/
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Gotrym
Kontakt:

Post autor: Gotrym »

Witam, świetny pomysł z tą stroną od roku lub dwóch brakowało takiej stronny w polskim RM, tylko oby projekt szybko nie upadł bo byłaby wielka szkoda. Powodzenia i życzę wam dużo weny twórczej na posty :)
Games Gal

BLOG: gamesgalpl.blogspot.com/

Gry zrobione:
Legenda Pathory (14.02.2018) ~6/10
Legenda Pathory "Magowie" (26.12.2018) - 8,5\10
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 3)
Kontakt:

Post autor: Crashykk »

Dawno nic tu nie wrzucalismy, a troche nowosci sie pojawilo.

Zarzucam linkiem do spoilerowej recenzji gry Zombika
http://rmplus.pl/2020/01/21/wladca-ptakow/

A jezeli chcecie byc na bierzaco z makerowymi newsami (z RMteki, RMplus, twierdzy, ale i zagranicznych stron) to najlepiej zalajkowac fanpage na facebooku. RMNewsPL.
https://facebook.com/RMNewsPL/
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2020, 03:32 przez Crashykk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Post autor: Rave »

Jakieś szanse na powrót "Cytatów"? Chyba jedyna rzecz której mi z Gońca brakuje.
Awatar użytkownika
Surusek
Kontakt:

Post autor: Surusek »

Rave pisze:
17 kwie 2020, 02:31
Jakieś szanse na powrót "Cytatów"? Chyba jedyna rzecz której mi z Gońca brakuje.
Zacznijmy od pytania, czy cokolwiek się jeszcze w kwestii RMPlus ruszy, bo po niektórych wiadomościach Crasha na Discordzie GRMA wnioskuję, że raczej nie. Co nie zmienia faktu, że i tak cytaty były zbierane cały czas - mieliśmy małą, redaktorską przestrzeń na ich zbieranie, piszę w czasie przeszłym, bo mnie już nie ma w redakcji - i się uzbierało parę... perełek.
Spoiler:
Obrazek
Surusek is new almostnoruby/Almost No Ruby/AlmostNoRuby/almost no ruby/anrgames:
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 3)
Kontakt:

Czekam na oficjalne potwierdzenie chlopakow, ze chca przejsc na RMteke ze swoimi tekstami i usuwam wordpressa ze strony. Wrzuce jakis wlasny skrypt i przerobie ja na typowo sajt z tlumaczeniami makerow. Moze to zmotywuje mnie (i reszte sceny jezeli chce pomoc :v) do przetlumaczenia makerow w wersji steamowej. + oczywiscie backup gonca zostaje.
Awatar użytkownika
McLaren

Post autor: McLaren »

''Moze to zmotywuje mnie (i reszte sceny jezeli chce pomoc :v) do przetlumaczenia makerow w wersji steamowej.''

Crashykk co to ma znaczyć? Obiecywałeś, że zrobisz tłumaczenie a teraz nie masz motywacji?

ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Awatar użytkownika
Crashykk

Kontakt:

Mieliśmy pirackie oprogramowanie, które było całkowicie nielegalne i pokazywało twórcom makera, że polska to nadal zapuszczona dzicz. Reptile bez problemu może te tłumaczenia wydać w praktycznie jeden wieczór na wersje steamowe, a nadal tego nie zrobił. Dalej się wypowiadał nie będę, bo szkoda mi klawiatury na twoje trollowanie.
Awatar użytkownika
Surusek
Kontakt:

Post autor: Surusek »

McLaren pisze:Crashykk co to ma znaczyć? Obiecywałeś, że zrobisz tłumaczenie a teraz nie masz motywacji?
Moim zdaniem chodziło mu o to, że on dokończy swoje tłumaczenie VXAce, a reszta może rozpocząć nowe (innych wersji) pod jego banderą, albo pomóc mu przy projekcie, żeby powstał szybciej, na przykład testując następne bety programu, albo przy tłumaczeniu kłopotliwych zwrotów.
McLaren pisze:ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Scena pomaga wbrew pozorom, i wspiera, chociaż duchowo, tworzenie go. To, że były, to fakt. Ja chciałem już w grudniu(?) biec na Repa z siekierą za to, ale Yoroi mnie wtedy powstrzymał :v. Mimo postawionego faktu wiele osób ma co do tego mieszane uczucia: "no, niby to jest piractwo, ale trochę szkoda". Jestem zaskoczony, że dopiero niedawno Rep dał się przestraszyć na plotkę od anonimowego kontaktu :-D . Ale cóż, zdarzyło się. Backupy gdzieś po sieci jeszcze latają, możesz łapać.

A, i do wszystkich. Jest scena i scena. Na każdej grają inny kabaret.

Czekam na wojnę tłumaczeń rodem z wczesnych lat sceny :D
Obrazek
Surusek is new almostnoruby/Almost No Ruby/AlmostNoRuby/almost no ruby/anrgames:
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

Kontakt:

Moim zdaniem chodziło mu o to, że on dokończy swoje tłumaczenie VXAce, a reszta może (...) pomóc mu przy projekcie, żeby powstał szybciej,
Trafione zatopione.

Projekt ruszy dalej, gdy przerobię stronę. Czekałem na odpowiedź ludzi z Degicy ponad miesiąc. W trakcie był Konrad Championships. Teraz czekam na przeniesienie i zbackupowanie tekstów przez ich właścicieli.
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)

Post autor: Amelanduil »

McLaren pisze:
17 kwie 2020, 19:33
ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Wiem że Jazz pewnie to wyczyści, ale i tak muszę to napisać:
you are not the scena

Powyjaśniane, cytowany fragment nigdy nie powinien pojawić się na forum,
dalej wyłącznie konstruktywne posty na temat, please.
Glico☆Magic TBA 2020
Awatar użytkownika
Crashykk

Kontakt:

http://rmplus.pl/

Nowe/stare rmplus.pl jest już w zasadzie gotowe. Na razie zdecydowałem się pozostać na wordpressie dla ułatwienia. Postaram się na poważnie ruszyć z tłumaczeniem w tym tygodniu. Ponadto jeżeli ktoś ogarnia angielski w stopniu chociaż dobrym i chciały pomóc w tłumaczeniu programów dla reszty społeczności to byłoby mi miło. :)
ODPOWIEDZ