[XP] Shaarimoth

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: Dragon Kamillo, GameBoy, Kleo

Awatar użytkownika
Dr.Man

Re: [XP] Shaarimoth

Postautor: Dr.Man » 26 gru 2019, 19:06

Na wstępie kilka słów odnośnie mojego braku komentarzu, po prostu zapomniałem o tym na śmierć, ale lepiej późno niż wcale.
No co tu dużo pisać, solidny cRPG, wszystko prezentuję się pięknie, styl rozgrywki to takie Wrota Arkany na sterydach co mnie cieszy bardzo, mapping na bardzo dużym poziomie, mogę się tylko przyczepić tej zmiany dróżki w screenie powyżej, zostawił bym kamienną tylko zmienił nasycenie i dopasował kolor do otoczenia, bo na drugim screenie prezentuję się gorzej. System walki elegancki, tak samo inwentarz i menu główne, ale przesadzasz troszkę z tymi cieniami, przez co wszystko wydaję się rozmazane i bardzo ciemne, co odbija się na czytelności. No i wielka szkoda że prace idą wolno, ale to tak czy siak hobby. Życzę skończonego projektu. Pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Postautor: PInroz » 10 lut 2020, 10:44

Jak tam idzie praca nad Shaarimoth :?:
Obrazek

:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)

Postautor: Prometherion » 19 lut 2020, 11:51

Prace oczywiście wstrzymane nie zostały. W wolnych chwilach dłubie przy grafikach do menu, walki, klecę urywki lokacji. Nie mam pojęcia kiedy mógłbym na dłużej przysiąść do kompa i popracować, by gierka w znacznym stopniu została popchnięta w produkcji. Niestety na głowie mam tzw. życie :) Może w tegorocznych GF - o ile się odbędą - pojawi się jakieś demko? Czas pokaże.
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 19 lut 2020, 15:57

Prometherion za tą Grę to złoty puchar bez GF powinieneś otrzymać ;)

Wróć do „Zapowiedzi”