[RM2k3] Saga Demonów [16+]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Serowiji

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Postautor: Serowiji » 10 mar 2020, 14:48

Jak tam postępy ? wiadomo już kiedy będzie można grać dalej ?
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Postautor: PInroz » 13 mar 2020, 09:09

Jestem już w drugim rozdziale gry i tak przyszło mi do głowy kilka pytań: Ile gra ma rozdziałów, kiedy będzie patch który poprawia błędy i co najważniejsze czy to pełna wersja gry?
Obrazek

:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Postautor: AkiNebula_e » 20 mar 2020, 15:09

Niestety nie wiadomo kiedy można będzie grać dalej.

Gra obecnie ma 2 rozdziały, z czego 2 tylko w połowie (2 rozdział jest bardziej zamknięty i trochę krótszy).

Patch poprawiający kolejne błędy powinien się pojawić w ciągu tygodnia (w szczególności błędy dziennika), wyrzucili nas w firmie na przymusowe wolne więc będzie trzeba czymś ten czas wypełnić.

Nie, to nie pełna wersja gry.
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Postautor: PInroz » 20 mar 2020, 17:23

Szkoda, a kiedy można spodziewać się pełnej wersji?
Obrazek

:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Postautor: AkiNebula_e » 25 mar 2020, 13:35

Odpowiem enigmatycznie, że kiedyś może uda mi się ją ukończyć ;)

Moge tylko powiedzieć, że zacząłem już przerabiać lokację Schronu 21 (ci co grali w pierwątną Sagę, więdzą o czym mowa). Poprawiana jest cała lokacja, dodaje nowe pomieszczenia i korytarze. 2 rozdział będzie się rozgrywał praktycznie cały w tym schronie z kilkoma wypadami na misje. W odróżnieniu od 1 rozdziału, ten będzie bardziej liniowy i skupi się na rozwijaniu relacji Sanagiego i Luny. W 3 rozdziale nasza para wyruszy w podróż, co będzie powrotem do klasycznej eksploracji mapy świata.

Do końca tygodnia udostepnie kolejną wersję gry z dodatkowymi poprawkami (dziennik, kilka błędów blokujących rozgrywkę itp.) i niewielkim fragmentem rozgrywki dalej. Po tym na chwile zatrzymam pracę nad SD i ukończe w końcu poprawki do Hope (tam się zatrzymałem nad sztuczną inteligencją przeciwników / widm, one tylko latają dookoła, ale robią to wg. określonego algorytmu, a przynajmniej mają tak robuić).

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Gry”