Tokei no 6

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Michu

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja I (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Michu » 30 paź 2007, 18:28

Bliskosc daty premiery jest wprost proporcjonalna do ilosci tekstow nadeslanych przez Voduna, co uzupelnione o analize skladu Tokei wykonana przez Ludzixa daje niepokojace rezultaty.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Kontakt:

Postautor: Super Vegeta » 30 paź 2007, 21:33

W sumie dobrze, że ostatnimi dniami na TA tyle newsów o grach, mogę coś skrobnąć - tia, moim głównym problemem jako tekściarza jest absolutny brak ochoty do szukania materiału na recenzję, bez podsunięcia mi pod nos nie ruszę. :d

Chyba, że można by zrobić retrokącik, w którym recenzowałoby się giery sprzed lat paru... ^__^
Awatar użytkownika
Michu

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja I (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Michu » 30 paź 2007, 21:40

Kontynuacja idei Wolwgangga? Jak najbardziej, zreszta nigdy nie bylo ograniczen czasowych, jezeli chodzi o date wydania gry.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Dzięki wam za Tokei

Postautor: X-Tech » 08 kwie 2008, 20:43

Tekst Super Vegety odnośnie skryptów w szóstym numerze dał mi wiele do myślenia.
Dzięki wam za to.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.

Wróć do „Tokei”