[2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Re: [2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope

Post autor: AkiNebula_e »

W przygotowaniu odświeżona wersja D. Gra przechodzi aktualnie testy i od ilości wykrytych błędów zależy kiedy uda mi się ją ogarnąć i udostępnić. Poniżej kilka screenów z obecnej wersji. Główny nacisk położyłem na usunięcie problemów gry aczkolwiek dodałem również kilka drobiazgów, których nie było w poprzedniej części i ułatwiłem nieco rozgrywkę dodając więcej pergaminów (punktów zapisu) do gry.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)

Post autor: Yoroiookami »

Super :> to czekam, bo z tego co pamiętam utknąłem w pewnym momencie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Post autor: AkiNebula_e »

Eksperymentalnie wykorzystam plugin, który pozwala odpalać grę w trybie OpenGL zamiast DirectDraw. Powinno to naprawić część problemów z wyświetlaniem gry na nowym sprzęcie (migająca, dolna część ekranu, długie przejścia między zmianą rozmiaru obrazu i trybu okno / pełny ekran). Ponadto plugin pozwala na filtrowanie obrazu (rozmycie obiektów) oraz dowolną zmianę rozdzielczości i aspect ratio. Shadery mi jeszcze nie chodzą, ale to nie są teraz najważniejsze rzeczy więc zajmę się nimi w wolnej, późniejszej chwili. Myśle nad shaderem 2xSAI.
Plugin poprawia też wygląd okien systemowych i usprawnia pare problematycznych rzeczy (chyba ogarnia tez kodeki do dzwieku i wideo). Jeśli jedynym jego problemem będzie odpalanie filmów AVI to na pewno zaktualizuje Sagę Demonów do pracy z nim (tam nie ma żadnych filmów).

Obrazek

Gre wyśle na serwer w dwóch wersjach, oryginalna i z obsługą OpenGl. Dlatego tak zrobię ponieważ tryb OpenGL ma mega trudności z odtwarzaniem filmów AVI, a jak niektórzy wiedzą w Hope mamy intro w tym stylu.
ODPOWIEDZ