Infiltracja 3D

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 356
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Infiltracja 3D

Post autor: Zombik »

Jako, że gra nie jest związana z RM, a chciałem się nią z wami podzielić to założyłem temat w tym dziale.

Tytuł: Infiltracja
Silnik: Dark Basic Classic

Od autora:
Od pewnego czasu moje wizje gier wykraczają poza to co mogę stworzyć w makerze. Oczywiście wiele pomysłów wciąż jest aktualnych w moim kochanym RM, jednak wiele pomysłów wkracza w świat 3D. Zawsze marzyłem, by stworzyć grę z pięknymi widokami, zachodami Słońca i pokazem innych światów, którymi mogłyby kosztować się nasze zmysły. Tak czy inaczej nie o tym teraz, a o pewnej "ciekawostce" którą stworzyłem na silniku dark basic. Przestarzała sprawa, niezbyt dobrze działająca na systemach windows 7 i późniejszych. A jednak urzekł mnie styl gierek z dawnych czasów, dawnych lat. Zdaję sobie sprawę, że wiele takich gier można zrobić w nowszych programach i silnikach, po prostu dając stare tekstury, jednak jakoś tak mnie tchnęło i powstało coś co nazwałem "Infiltracją". Zapewne wielu z was może mieć problemy z odpaleniem tego, jednak wypisałem plik readme i no cóż... daję to bardziej jako ciekawostkę. Komu odpali to odpali ;o Mam nadzieję, że uda się to zrobić.

Fabuła:
Samotna fame fatale o imieniu Clara Roft odnalazła siedzibę prania brudnych pieniędzy przez rodzinę Cranello. Ślady prowadzą ją przez opuszczone metro i miasto, aż do samej siedziby mafijnej rodziny. Clara rozpoczyna swoją vendettę. Postanawia oczyścić świat z brudów tego miasta.

O grze:
Wciel się w postać Clary Roft i podejmij wyzwanie topornego sterowania, by przejść trzy przepełnione akcją i dynamiką etapy. Gra jest dla prawdziwych hardcorowców ponieważ nie jest łatwa i nie ma w niej save pointów. Czeka cię klimat starego 3D, bardzo toporne sterowanie i wrogowie szybsi od nas. Zbieraj pieniądze i gromadź punkty, aby pochwalić się znajomym jak wielkim hardcorem jesteś.

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Link do pobrania:
https://drive.google.com/file/d/1qaOr1B ... sp=sharing
ODPOWIEDZ