15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Wszystkie sprawy związane z Tsukuru Archive.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Jazzwhisky »

Nie chciałem truć zbyt wiele w tym temacie w newsach, z opóźnieniem otwieram wątek na forum: opinie/uwagi itp. mile widziane. Dorzucę osobistą ocenę sytuacji ^^, ale najpierw muszę się wyspać.

Btw, pytanko, ktoś ma jakieś screenshoty ze starych wersji strony (zwłaszcza pierwszej)?
Chcieliśmy z Kvachem uzupełnić dział Archiwum, mam co prawda baaardzo stare backupy, ale póki co nie pod ręką - anything there?

P.S. Bonus dla fanów Linka i jego uniwersalnej postaci ;D
1024x768 http://img517.imageshack.us/img517/4691 ... x76ld9.jpg
1280x1024 http://img245.imageshack.us/img245/7113 ... x10qq8.jpg
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Post autor: FEI »

link suxxxx. jeszcze dajcie clouda i squala.

sam lay jest prosty i męcząco jasny. drażni po chwili. Nie lubie już TA! XD
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Post autor: Kalashnikov »

Mnie Link nie przeszkadza, bo nawet nie wiem kto to jest XD

Jasnosc strony moze meczyc, ale ja akurat przegladam i czytam regularnie tyle stron z bialym tlem, ze nie dosc, ze sie przyzywczailem, to zaczalem doceniac zalety takiego rozwiazania. Tak jak pisal Smighty - poczytajciedluzej strone z czarnym tlem i bialymi napisami - o wiele, wiele gorzej.

Ogolnie jeszcze raz - lay sprawia teraz wrazenie naprawde profesjonalnego serwisu (nie zeby nie bylo profesjonalnie wczesniej, po prostu wrazenie sprawia o wiele lepsze).
Osoby, ktore marudza robia to, bo sie przyzwyczaily do starego i tyle. Pare tygodni/miesiecy i znowu sie przyzwyczaicie i za rok lub dwa, kiedy lay zostanie zmieniony bedziecie plakac za obecnym :]

PS Tyle osob domagalo sie tego tematu na forum, a od ponad tygodnia stoi on pusty.
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

Do laya już przywykłem i powiem, że teraz jest nawet spoko :D Ale do loga chyba nigdy nie przywyknę XD
Kategoria projektów i gier <3 Świetnie zrobione :D!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Jęśli chodzi o "jasność" laya, to mnie tam nie przeszkadza, w końcu i tak większość z nas spędza większą ilość czasu na forum niż na samym TA, zaś forumza też raczej do najciemniejszych nie należy. :P
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Post autor: Sarge »

Na minus jest jednak według mnie białe tło - wystarczy zjechać na dół na jakiejś podstronie i mamy sam tekst bez grafiki :D . Rozumiem - profesjonalizm, kolorystyka itd., ale myślę że choćby srebrne czy szare tło lepiej by się sprawdzało. Oczywiście jakiś delikatny odcień, żeby nagle nie zrobiło się nieczytelnie. Choć i tak wątpię, że zostanie to zmienione :wink: .

Bardzo ciekawym patentem są ramki na głównej stronie z prawej - choć moim zdaniem na przykład kolejność w TOP 10 miesiąca gier powinna się składać tylko ilość ściągnięć w ostatnim miesiącu, a nie do tego jeszcze oceny użytkowników. Swoją drogą ciekaw jestem, jak system to wszystko wylicza.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Post autor: FEI »

coś mocno podejrzane te rankingi XD takie badziewia na szczycie w grach.

ale faktycznie jest lepiej, teraz przynajmniej coś się dzieje na stronce.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re:

Post autor: Kalashnikov »

FEI pisze:coś mocno podejrzane te rankingi XD takie badziewia na szczycie w grach.
Dla mnie zupelnie nie ma zaskoczenia. Popatrz na to z tej strony - w Polsce tez mamy demokracje i na szczycie same badziewne partie od 20 lat. Glos ludu :]

Btw, ja tam widze kilka swietnych tytulow w top10 (nie w sejmie ;] ).
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Preki »

Wsparcie duchowe - ROB GRE xDDDDDD
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Jazzwhisky »

Pojawiły się dwa nowe elementy na stronie, reklam wolałbym nie opisywać (zainteresowanych szczegółami zapraszam ew. na gg), natomiast słówko wyjaśnienia na temat wydarzeń - pole z TACO pojawia się późno, bo jak sam mówiłem, cały contest był troszkę testowy. Wkrótce jednak powinny pojawić się tam nowe pozycje, może odżyje jeszcze Eremia, dosłownie za kilka dni szykuje się coś zupełnie nowego...

Anyway, robiąc rewizję waszych uwag i naszych oczekiwań prawdopodobne jest, że w najbliższym* czasie dojdzie na stronie do kilku mniej lub bardziej kosmetycznych, miejmy nadzieję jak najbardziej pozytywnych, zmian. Wkrótce minie też miesiąc od uruchomienia rankingów, zaczną więc działać pełną parą i zakończą swój testowy stan.... Chyba tyle, jakby ktoś miał jeszcze jakieś uwagi/wątpliwości - zapodawać. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Lloyd »

Uwaga - moim zdaniem nowe emotki są bardzo brzydkie :cry:
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Flaque »

Wyłącz uśmieszki i szlus.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Kalashnikov »

Jazzwhisky pisze:Anyway, robiąc rewizję waszych uwag i naszych oczekiwań prawdopodobne jest, że w najbliższym* czasie dojdzie na stronie do kilku mniej lub bardziej kosmetycznych, miejmy nadzieję jak najbardziej pozytywnych, zmian.
Mam nadzieje, ze chodzi o strzalki i screnny i dzial dla zwyciezcow (all rights reserved)! xD

No, a skoro nas tak zachecasz do czepiania sie, to mozna powiekszyc i upiekszyc nieco (tak jak przyciski Nowy Temat i Odpowiedz), przycisk Quote (ma byc Cytuj btw).
Ten typ emotek nigdy mi sie nie podobal, a te "nowe" roznia sie od starych tym, ze maja lekko scieta brodke. Dla mnie zadna roznica.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Jazzwhisky »

Panowie, ja tu o stronie, nie o forum!

Emotek graficznych nie używam więc mnie to osobiście nie boli, jak ktoś ma jakąś propozycję na zmiany, niech zapodaje, co do przycisków - zgadzam się, trzeba będzie je raczej powiększyć, elu.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 15.03.2008 - Urodziny/Nowy lay/Zmiany na stronie...

Post autor: Flaque »

Powiększyć i SPOLSZCZYĆ.
Obrazek
Zablokowany