[2k3] Kinski (PL/ES)

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 304
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

[2k3] Kinski (PL/ES)

Post autor: Deathwing »

POLSKA WERSJA GRY

Obrazek

OPIS

Klaus Kinski powraca zza grobu. Nieumarły aktor zaszywa się w tym samym zamku, w którym odgrywał rolę Nosferatu w 1978 r. i zaczyna terroryzować okoliczną ludność. Jego córka Nastassja wyrusza do Rumunii, by ostatecznie rozprawić się z ojcem.

Rozgrywka to typowa przygodówka point'n'click, polegająca na znajdowaniu przedmiotów i wykorzystywaniu ich w odpowiednich miejscach. Prócz tego do rozwiązania są też dwie zagadki z kodami, z czego pierwsza uchodzi za wyjątkowo kontrowersyjną. Czas przejścia: 15-30 minut.

Gra wykonana w 2 tygodnie na game jam Tsukuru Archive Project Extravaganza #1. Zmiany w stosunku do wersji konkursowej: poprawiony błąd z przejściem na jedną mapę i lekko zmodyfikowana druga zagadka z kodem.

SCREENY
Spoiler:
Obrazek


LA VERSIÓN ESPAÑOLA DEL JUEGO

Obrazek

OPIS

Hiszpańska wersja gry została opracowana w oparciu o dialekt typowy głównie dla Argentyny i Urugwaju, czyli korzysta z form gramatycznych voseo (np. vos recibís zamiast tú recibes). Wiąże się z tym też obecność pojedynczych słówek charakterystycznych dla tych regionów (typu acá zamiast aquí). Nie jest to jednak wielka przeszkoda dla osób znających lub uczących się języka, więc polecam sprawdzić, jeśli ktoś ma ochotę się podszkolić lub zwyczajnie jest ciekawy, jak prezentuje się polski projekt w takim tłumaczeniu. Olbrzymie podziękowania dla mojej kochanej native speakerki za poprawianie moich koślawych tłumaczeń :*

Korekta: Sadosoft

SCREENY
Spoiler:
Obrazek
turn up the silence
ODPOWIEDZ