Sezon I - kolejka 1

Start Sezonu VI!!!

Najlepsze mapy kolejki:

Czas głosowania minął 21 kwie 2008, 02:08

Map0001
7
7%
Map0002
6
6%
Map0003
16
15%
Map0004
2
2%
Map0005
12
12%
Map0006
2
2%
Map0007
10
10%
Map0008
1
1%
Map0009
9
9%
Map0010
9
9%
Map0011
3
3%
Map0012
1
1%
Map0013
1
1%
Map0014
2
2%
Map0015
3
3%
Map0016
11
11%
Map0017
9
9%
 
Liczba głosów: 104
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Jazzwhisky »

Deathwing pisze:Ekhem...
Jazzwhisky pisze:- Czas na oddanie pracy: do północy z czwartku na piątek (24-25.04)
24-25 kwietnia to dopiero za tydzień :P Pierwszy post w tym temacie ewidentnie wprowadza w błąd, zatem postuluję o przedłużenie pierwszej kolejki co najmniej o dzień albo dwa.
Całkowicie moja wina, kompletnie nie pamiętam tego 24-25, ale faktycznie jest to przybijający błąd. Przedłużanie o kolejny tydzień raczej nie wchodzi w grę - stąd poprawka i termin zostaje przełożony o jedną dobę (pierwszy post)! Sry, mam nadzieję, że nikomu to nie popsuło zabawy.

@Preki - w zasadach jest wzmianka o tym, że wejście w trakcie trwania kolejki pozwala na udział od następnej rundy. Wszystko po to, by nikt nie decydował o udziale na podstawie podglądniętego wcześniej chipsetu. Trochę nie wiem co zrobić, ciekaw jestem jak pozostałe osoby zgłoszone po rozpoczęciu zabawy?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Kalashnikov »

Nie mam nic przeciwko, wrecz przeciwnie, nie mam nic na przeciw, ale...
Dawac go! Chlopak schakował kompujtry szkolne, zeby sie dolaczyc, widac zapal, ambicje i determinacje. Nie widze przeciwskazan, tym bardziej, ze to runda prodna i jeszcze bardziej probna pierwsza kolejka. Ale od nastepnych nie ma zmiluj ;]
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Jazzwhisky »

Kalashnikov pisze:Nie mam nic przeciwko, wrecz przeciwnie, nie mam nic na przeciw, ale...
Niestety, mój szybki wywiad wskazuje, że niektórzy mają. xD

Nawet gdyby nie budziło to wątpliwości od strony organizacji czy wszystkich aktualnych uczestników, są jeszcze userzy, którzy jak Preki weszli do zabawy po ogłoszeniu chipsetu z pierwszej kolejki. Sądząc więc, że startują od drugiej, nie przygotowywali ani czasu ani prac - nie chcę wchodzić w szczegóły, ale taki sprzeciw (+zapis w zasadach) nie pozostawia chyba żadnych możliwości.

Sry, Preki =V

Btw, dotychczasowe wyniki ankiety wskazują, że odpalimy 5-dniowy cykl pracy (taka średnia), czyli kolejne chipsety prezentowane byłyby w niedziele!
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Kalashnikov »

Jazzwhisky pisze:są jeszcze userzy, którzy jak Preki weszli do zabawy po ogłoszeniu chipsetu z pierwszej kolejki. Sądząc więc, że startują od drugiej, nie przygotowywali ani czasu ani prac - nie chcę wchodzić w szczegóły, ale taki sprzeciw (+zapis w zasadach) nie pozostawia chyba żadnych możliwości.

Btw, dotychczasowe wyniki ankiety wskazują, że odpalimy 5-dniowy cykl pracy (taka średnia), czyli kolejne chipsety prezentowane byłyby w niedziele!
Ok, o tym nie pomyslalem. To jedyny argument, ktory mnie przekonuje, inni stfu ;]

A kompromis to najgorszy z mozliwych wyborow (i nie mowie tylko o tej sytuacji). Dla ludu pracujacego nic to nie zmieni, bo w niedziele trzeba z dziatwa do kosciola isc, potem obejrzec teleexpress i isc spac, bo rano do roboty. A reszcie ten jeden dzien nic praktycznie nie pomoze. Poza tym odkad to mamy d***kracje na TA? :O
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Preki »

Kalashnikov pisze:Nie mam nic przeciwko, wrecz przeciwnie, nie mam nic na przeciw, ale...
Dawac go! Chlopak schakował kompujtry szkolne, zeby sie dolaczyc, widac zapal, ambicje i determinacje. Nie widze przeciwskazan, tym bardziej, ze to runda prodna i jeszcze bardziej probna pierwsza kolejka. Ale od nastepnych nie ma zmiluj ;]
Taki ze mnie hax0r jak zabezpieczenia na tych kompach (banalne xDD).
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Jazzwhisky »

Nie było to łatwe, na pewno pokazało (i pokaże) kilka elementów które trzeba bezzwłocznie zmienić/poprawić, jednak zajmę się nimi opisując kolejkę 2 (błagam o wyrozumiałość, zgodnie z tym co pisałem o głosowaniu - nowy chipset prawdopodobnie jutro po południu!). Jedna uwaga - gdyby któryś z autorów zauważył jakiekolwiek problemy proszę o kontakt via PW.

Aż 17 prac, screeny poniżej, mapy na samym dole, jednak proponuje posiłkować się nimi w ostateczności (blokowania/warstwy mogą nie odzwierciedlać tego co widzicie na screenach). Głosujemy wybierając 3 subiektywnie najlepsze prace.

Map0001
Obrazek


Map0002
Obrazek


Map0003
Obrazek


Map0004
Obrazek


Map0005
Obrazek


Map0006
Obrazek


Map0007
Obrazek


Map0008
Obrazek


Map0009
Obrazek


Map0010
Obrazek


Map0011
Obrazek


Map0012
Obrazek


Map0013
Obrazek


Map0014
Obrazek


Map0015
Obrazek


Map0016
Obrazek


Map0017
Obrazek




http://www.box.net/shared/t0gxvgtcgo
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Kalashnikov »

Swietne mapki, serio. Ja w pierwszej kolejce oddalem walkowera, ale od kolejnej sie dolaczam, tyle ze z tego co widze, to raczej bede walczyc o utrzymanie sie w 1 Lidze =D
Sie nie bede rozpisywac, bo za duzo tego (17!) wiec tylko podam moich faworytow: 3, 5 i 16. Szczegolnie wodne miasteczko nr 3 przypadlo mi do gustu.
Nie odpuszczac i wysylac mapy do konca, bo nagrody czekaja! :]
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Tomash »

Kalashnikov: podawanie swoich faworytów przed wynikami to takie naruszanie ciszy wyborczej wiesz? :P Nie którzy mogą się zasugerować twoim wyborem i "też go wezmę bo ma już punkty".
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Gokufan »

Awesome, jeden chipset a wszystkie takie inne :] Jusz głosujeeeeeee!
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Mertruve »

ohmygawd, czuję się przy was gupi.
Torque
Posty: 51
Rejestracja: 23 kwie 2006, 13:50

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Torque »

Omg, w życiu nie pomyślałbym, że ten chipset można wykorzystać na takie sposoby, aż mi wstyd za moją mapę xD
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Preki »

E-boo! Szkoda że nie ma tu mojej.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Flaque »

imo głosy w ankiecie powinny być ukryte :s
Obrazek
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: kolin »

Nie obchodzi mnie czy mozna czy nie to powiedziec, ale zepsułem swoja mape i juz widac kto wygra pierwsza runde O:

a kiedys bylem w tym taki dobry :(
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Re: Sezon I - kolejka 1

Post autor: Neo »

Ja swoją też xD Ale na szczęście to runda testowa XDDD
Zablokowany