Otwarcie sezonu I, Lista Uczestników, ZASADY!

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Kalashnikov »

Torque pisze:Chciałem powiedzieć, że oficjalnie się zgłaszam z tym, że nie wiem, czy uda mi się w pierwszym tygodniu oddać mapkę, bo spalił mi się... nie, nie dysk, zasilacz (;p) i siedzę na kompie brata. Może do końca tygodnia odzyskam swój, ale tak czy inaczej, w drugim tygodniu wezmę już udział na pewno.
Tego jeszcze nie bylo, Spalony Dysk zaatakowal zanim postawiony zostal choc jeden event na pierwszej mapie XD

@Tomash - z tego co jest napisane w pierwszym poscie wynika, ze tak. Oddajemy prace Jazzowi, on je wrzuca za pewne do jednego projektu, numeruje, a my glosujemy na numerek. Pewnie bedzie mozna glosowac na siebie, ale po prostu przyjmijmy gentelmenska umowe, ze tego nie robimy. Jezeli ktos mimo wszystko jest na tyle zadny zwyciestwa, ze bedzie to robic, to ja nie zamieram prowadzic dochodzenia, niech tam sobie glosuje, dla mnie to zabawa :] Poza tym Jazz mi mowil, ze nie da sie sprawdzic kto jak glosowal w sondzie (choc wydaje mi sie, ze klamal XD).

EDIT:
Twardy pisze:Wreszcie cos sie ruszyło :D Bardzo ciekawy konkurs, jednak niestety narazie ja tylko w roli kibica, moze w nastepnej edycji gdyz praktycznie caly czas jestem w pracy. Chętnie bym wział udział bo pomietam ze tworzenie map bylo moja dosc mocną stroną, no coz pozostaje mi tylko sledzenie przebiegu tej akcji =]
Twardy, zapraszam do przeczytania mojego komentarza na stronie glownej TA (trenujesz kickboxing czy thai boxing?).
A tak serio, to ja tez bede miec coraz mniej czasu, sesja sie zbliza, do pracy trzeba chodzic, ale te pol godzinki - godzinke, zawsze sie znajdzie na zrobienie mapki. Tym bardziej, ze sam mowisz, ze jestes w tym dobry. Szkoda by bylo stracic dobrego uczestnika.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Jazzwhisky »

Kalashnikov pisze:
Torque pisze:Chciałem powiedzieć, że oficjalnie się zgłaszam z tym, że nie wiem, czy uda mi się w pierwszym tygodniu oddać mapkę, bo spalił mi się... nie, nie dysk, zasilacz (;p) i siedzę na kompie brata. Może do końca tygodnia odzyskam swój, ale tak czy inaczej, w drugim tygodniu wezmę już udział na pewno.
Tego jeszcze nie bylo, Spalony Dysk zaatakowal zanim postawiony zostal choc jeden event na pierwszej mapie XD

@Tomash - z tego co jest napisane w pierwszym poscie wynika, ze tak. Oddajemy prace Jazzowi, on je wrzuca za pewne do jednego projektu, numeruje, a my glosujemy na numerek. Pewnie bedzie mozna glosowac na siebie, ale po prostu przyjmijmy gentelmenska umowe, ze tego nie robimy. Jezeli ktos mimo wszystko jest na tyle zadny zwyciestwa, ze bedzie to robic, to ja nie zamieram prowadzic dochodzenia, niech tam sobie glosuje, dla mnie to zabawa :] Poza tym Jazz mi mowil, ze nie da sie sprawdzic kto jak glosowal w sondzie (choc wydaje mi sie, ze klamal XD).
Hey, hey, hey!!!
Kalashnikov (11-04-2008 18:13)
kto zaglosowal, powiedz kto! pewnie jakies nowe konto xD
Jazz (11-04-2008 18:13)
nie wiem
Kalashnikov (11-04-2008 18:13)
znowu klamie
Nie mówiłem, że się nie da!
Reszta zdaje się będzie jak pisze Kalash - nie głosujemy na siebie z zasady + choć nie podejrzewałbym nikogo, to wiem, że nie wszyscy tacy naiwni być muszą - uprzedzam oficjalnie, głosowanie w LM będzie monitorowane, a wszelkie przekręty związane z oddawaniem głosów automatycznie wykluczać będą z dalszych rozgrywek (to nie PZPN! ;D).

@Mertruve - elementy chipsetu będzie można wykorzystywać dowolnie (dopóki będą figurowały w bazie jako chipset!), bez narzuconego tematu czy czegokolwiek.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Reeco »

Jak wiadomo, dopisuję się do listy uczestników.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Inq »

Ja tez sie zglaszam.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Preki »

No i tradycyjnie Preki nie wezmie udzialu. Powod - brak w miare normalnego dostepu do neta :evil:
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: ŻbiXs »

Ja też nie biorę udziału. :?

Powód:
Mapperem jestem po prostu zaj******, co widać po Other Worldzie. :)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Kalashnikov »

orco pisze:
Jazzwhisky pisze:Zachęcam wszystkich (a już zwłaszcza tych, którzy czują się słabsi) do udziału.
No to ja też chcę ^^"
Ja sie podpisuje pod postem orco dwiema rencami. I takich jak my jest tu zapewne kilku. Twoje mapy w Other World moze nie sa genialne, ale moich np. w ogole nie ma. Pomysl dlaczego ;]
Chodzi o dobra zabawe i nauke. Ja juz sie czegos nauczylem -> patrz koncowka posta otwierajacego temat o pierwszej kolejce.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Preki »

Jako ze ominalem zabezpieczenia na kompach w bibliotece w cwany sposob to tez sie dopisuje do konkursu. LET'S OWN THAT! :twisted:
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
orco
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2006, 20:26
Kontakt:

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: orco »

ŻbiX pisze:Ja też nie biorę udziału. :?

Powód:
Mapperem jestem po prostu zaj******, co widać po Other Worldzie. :)
Z takim podejściem szybko się to nie zmieni ;p
Bierz udział. Najpierw mierząc się z chipsetem samemu a potem podglądając jak poradzili sobie inni można się nauczyć naprawdę dużo, bo tylko wtedy wiesz na co zwrócić szczególną uwagę oglądając mapy "prosów" :-D
Awatar użytkownika
DragonWings
Posty: 34
Rejestracja: 18 mar 2007, 14:53

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: DragonWings »

Niestety muszę zrezygnować. Szkoła + bardzo ograniczony dostęp do kompa.

Chciałem jakoś to pokonać, ale jak widać już jestem w tyle ;/ Nie było mnie długo też w domu (sprawy rodzinne) więc chyba jednak zrezygnuje, bo nie mam już możliwości was dogonić ^^''


Prze-pra-szam.
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Flaque »

Nie było mnie długo też w domu (sprawy rodzinne)
Rozumiem, wyrzucili cię z domu.
Nie róbcie takiego syfu jak na rmxp, gdzie zapisuje się połowa forum, a pracę oddają 4.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Jazzwhisky »

Flaque pisze:
Nie było mnie długo też w domu (sprawy rodzinne)
Rozumiem, wyrzucili cię z domu.
Nie róbcie takiego syfu jak na rmxp, gdzie zapisuje się połowa forum, a pracę oddają 4.
Flaq już daj spokój, każdy mógł się zapisać i nie ma przymusu uczestnictwa, mnie troszkę mierzi tu coś innego - nie rozumiem sformułowań "nie mam już możliwości was dogonić" i w ogóle celu tych tłumaczeń + informowania kogokolwiek "rezygnuje". Lista powstała i się nie zmieni (co najwyżej - powiększy), każdy zapisany ma możliwość startu w dowolnej kolejce, tyle.

Hmmm, taka dygresja, choć podejrzewam, że większość nie ma co do tego wątpliwości - chodziłem do szkoły w czasach gdy było jakby trochę* ciężej i mam takie wrażenie, że spalony dysk jest wymówką o znacznie wyższym poziomie akceptacji i "przyswajalności". :/
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Kalashnikov »

Flaq - albo za bardzo panikujesz, albo specjalnie ferment wprowadzasz :] Poki co, jezeli mnie oczy nie myla, liczba oddanych mapek to 17 i 18, a nie 4, wiec o czym Ty mowisz? Kazdy ma prawo mapki nie oddac, bo jest leniwy/bija go w domu/babcia ciagle zajmuje kompa etc. etc. ale jak widac na razie, uczestnicy jakos sobie z tymi przeszkodami daja rade, bo prace wysylaja i to dosc licznie.

Jazz, spalony dysk moze nas powstrzymac przed wydaniem gotowego w 99,9% projektu, ale po takim spaleniu jest jeszcze 10 innych kolejek, wiec szkola w tym przypadku sprawdza sie lepiej (no bo wyobraz sobie 12 spalonych dyskow :O ).

A argument "nie mam szansy juz was dogonic" jest zupelnie niechybiony, bo system punktacji jest wlasnie tak skonstruowany, ze wchodzac do rozgrywki nawet w polowie sezonu, mozna spokojnie wbic sie pod koniec do czolowki (oczywiscie systematycznie oddajac dobre mapki do konca).

Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie - ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością. ;]
Awatar użytkownika
Kedor
Posty: 144
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Kedor »

z tego co wyczytalem to trzeba sie tutaj zgłaszac :P moje umięjętnosci mapowania nie sa dobre :P ale pobawic sie i poćwiczyc zawsze mozna :P
tak więc wchodze w to.. tylko jesli teraz sie zglaszam to dopiero od 4tej kolejki zaczynam tak?: > chce byc pewien czy good zrozumialem :)
Wróciłem do zabawy z RM po dość długiej przerwie :)
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Otwarcie sezonu I + ZASADY!

Post autor: Mertruve »

Zaczynasz od tej kolejki, do której wyślesz mapę. Nikt tu nikogo z kijem nie goni :)
Zablokowany