-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Ankhe
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2008, 11:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhe »

Yup,
Ankhe jestem. XD wcześniej na Oazie siedziałem (choć już mocno nieaktywnie ._.), teraz, jak mnie chęć naszła na stworzenie czegoś, olałem Twierdzę i poszedłem szukać czego innego, i tak po długich, epickich podróżach zawędrowałem tutaj...
XD

Witam wszystkich ^^
: )
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Ty tu sie nie witaj, tylko pokaz co potrafisz ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Post autor: Lloyd »

Właśnie pokazał że potrafi się przywitać :D
Awatar użytkownika
Ankhe
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2008, 11:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhe »

To ważna cecha, zapewnia przetrwanie w grupie ;x
: )
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Post autor: kolin »

Siemka dzimi, robie gre p; w ogole co ja tutaj znowu robie :O
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

kolin pisze:w ogole co ja tutaj znowu robie :O
kolin pisze:robie gre p;
Awatar użytkownika
Mentos
Posty: 20
Rejestracja: 22 lut 2008, 10:26

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Mentos »

O boże dopiero zauważyłem ten temat :O
Cześć, jestem Mentos, też mam 12 lat, chętnie was poznam XD
Szopa
Posty: 41
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:41

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Szopa »

O cześć, ja też mam 12 lat i też szukam przyjaciół.
Ohohoh.
Fajne forum. Trochę pustawe, ale fajne. ^^
Lans.
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Nevernin »

Ja też wcześniej nie wiedziałem że taki temat istnieje.

Siemka, mam 14 lat, robię grę w rm. To chyba wszystko nie?
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kalashnikov »

Witam Szopa i Nevernin!
Fajnie widac nowa krew na forum i ogolnie w RM, bo stara jest juz stara, nudna i stara ;D

Mnie tu na ten przyklad nie lubia, bo moj post powitalny skasowano, wiec sie rowniez (ponownie) przywitam - Bartek jestem, nie robie gry w RM, ale za to lubie sie madrzyc ;]

Owocnego RM-owania i postowania.
Awatar użytkownika
Kedor
Posty: 144
Rejestracja: 27 kwie 2008, 21:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kedor »

no to super ^^ jestem tu od jakiegoś czasu (albo inaczej.. bylem w dziale pomoc od jakiegoś czasu...) i nie iwedzialem że mozna sie przywitac :P
tak więc mam 18 lat i nazywam się (brzmi jak "wabię się" -.-) Krzysiek :P
jestem z pomorza.. a dokladniej z Gdyni :P
^^ i bawie się RM2003 :P
Wróciłem do zabawy z RM po dość długiej przerwie :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: X-Tech »

Potrzeba nam więcej "dorosłych" gier. Zachęcam wszystkich do makerowania w programie
RPG Maker 2003. Sam nie mam zamiaru rzucać makerowania. Uważam, że tworzenie gier w makerze to po spaniu i jedzeniu jedno z moich ulubionych zajęć. Oby w waszym przypadku było podobnie niezależnie od wieku. życzę wszystkim dobicia do levelu 90 i tworzenia dobrych gier, oraz realizowania własnych pomysłów w RPG Makerze 2003, aż po kres waszych dni. Amen.
Witam wszystkich na forum.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: master miller »

A ja zamierzam stworzyć tylko 1 grę w rpg makerze 2k3 (2003). Będzie osadzona w realiach post-nuklearnego świata, ale nie w historii Wasteland czy Fallout'ów. Później przestawiam się na C++, głównie chcę robić roguelike'i, ale też bardziej rozbudowane RPG'i. Więcej informacji o moim projekcie napiszę w osobnym temacie, jak będzie dużo zrobionego (i od razu dam demko). Mam la 15. Czym się interesuję? Programowaniem gier (od niedawna), PixelArt'em(od niedawna), grami, pisaniem, dziennikarstwem. Cóż mogę jeszcze nabazgrać? Wszelkie porady odnośnie fabuły/questów pobocznych możecie kierować do mnie. Historie, to coś co kocham ^^ (m.in. dlatego też ulubiłem sobie gatunki RPG, cRPG, jRPG, RTS, TBS (turowa strategia)). Próbowałem też sił w grafice 3D (blender), ale mój dziadek nie domaga i nawet podkręcanie mu, niewiele by dało ;( (zdanie specjalnie napisane, nastawione na skojarzenia :)). Z tego też powodu robię mojego jRPG'a na 2k3. Chociaż nawet, gdybym miał lepszego dziadka, na którym taki np. RPGMxp chodził by, to nie wiem, czy bym robił w XP czy 2k3. Chyba w 2k3, gdyż ogólnie lubię "brzydką" grafikę, a i zasobów jest więcej. Jeszcze coś? No, jak ktoś chce pisać gierki, np. w C++ to niech odwiedzi to:
http://www.gamedev.pl
Są tam też fajne projekty gier (nie tylko 3D), niektóre zapowiadają się BARDZO obiecująco!
To tyle.

A co do X-Tech'a:
Wiesz, ja tam wolę mieć większe pole do popisu i nauczyć się C++ za pomocą genialnych tutków (link wyżej), niż ograniczać się do RPGM, czy jakiś innych maker'ów. Na waszym miejscu rzuciłbym maker'a i przerzucił się na C++. Ale to JA, a nie WY :)

EDIT:
A w realu mam na imię Krzysiek ^^ Mój nick pochodzi od niemieckiego słowa ZuFu(u-z kropkami)b, co oznacza mniej więcej: podróżować na piechotę, spacerować. Cuś takiego. A czyta się cufub. Tylko mnie nie jedźcie tak... i tak nie cierpię Hans'ów...

EDIT2:
Cholewka! Ile tu w końcu jest ludzi z Opola/Opolszczyzny? Na razie spotkałem Akwarelka i pana mądralę ;)
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: YoH »

Kuurde X-Tech - aż mi się łezka w oku zakręciła =).
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Sobriquet Gaido »

Cieszy mnie twój zapał :) Aczkolwiek nie przeceniaj tutków na Gamedev, jak i innych na innych serwisach. Programowania uczysz się dopiero gdy programujesz sam i samemu starasz się rozwiązać pojawiające się przed tobą problemy.

Zresztą same opanowanie języka to za mało. Trzeba jeszcze poznać obsługę różnych API graficznych oraz istotę programowania pod danym systemem operacyjnym, a to trochę czasu zabiera.

Ale dasz radę :P
ODPOWIEDZ