Sezon I - kolejka 2

Start Sezonu VI!!!

Najlepsze mapy kolejki:

Czas głosowania minął 27 kwie 2008, 00:33

Map0001
2
2%
Map0002
2
2%
Map0003
7
8%
Map0004
8
9%
Map0005
13
15%
Map0006
2
2%
Map0007
7
8%
Map0008
10
12%
Map0009
1
1%
Map0010
3
3%
Map0011
0
Brak głosów
Map0012
3
3%
Map0013
6
7%
Map0014
0
Brak głosów
Map0015
11
13%
Map0016
3
3%
Map0017
2
2%
Map0018
6
7%
 
Liczba głosów: 86
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Jazzwhisky »

Tomash pisze:Map 0016 - 2 głosy. A są mapy w których ktoś "coś zrobił" a mają 0. Czy jesteście aż tacy chamscy że nie zagłosujecie gentelmańsko na "najlepsze" nie swoje mapy żeby przeciwnik nie miał lepszych wyników niż wy, czy też może aż tak olewacie ten konkurs i głosujecie dla zgrywy.
Sry, że dopiero teraz, ale nie chciałem nic sugerować ani mieszać dopóki głosowanie było w toku.

A co do treści posta - troszkę najpierw mnie wzburzyła, bo ja naprawdę nie podejrzewam nikogo ze stałych bywalców RMA o podobne akcje. Jednak fakty mówią same za siebie - liczba głosów + no naprawdę mapy 0016 NIE DAŁO się traktować poważnie... Uprzedzałem, głosowania w LM są monitorowane. Zatem krótka piłka - lista userów, którzy oddali swój głos na Map0016: Szopa, Nevernin, Mateu5z (jedyny oddany głos!).
Kogoś to dziwi?

A teraz do rzeczy!
Wyniki drugiej kolejki :)

1 LasTTurN (16-13)
2 Deathwing (15-11)
3 k-lafior (14-10)
4 kolin (13-8)
5 Kikut/Michu (11,5-7)
7 Lloyd/orco (9,5-6)
9 dizus/Mertruve/Tomash (7-3)
12 Mentos/QuaKhun/Torque/YoH (3,5-2)
16 Flaque (1-1)
17 Colombos/Preki (0-0)


Moim zdaniem wciąż troszkę za wcześnie, by cokolwiek osądzać, ale mamy dość wyklarowaną czołówkę. 10 rund do końca, aktualna tabela -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=701
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Szopa
Posty: 41
Rejestracja: 18 kwie 2008, 21:41

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Szopa »

Lol, mnie to dziwi, bo chyba missclicka zaliczyłem. :oops: _^_
Lans.
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: kolin »

a ja mam troche na obrone map16 czy jak tam sie nazywa ten samotny posag na pustyni

w miare oryginalne (niewazne jak zle wykonane) jest to, ze tam jest sama pustynia, piasek itd. (co ja chcialem na poczatku zrobic) i to ze mapa wyglada jak z jakiejs animacji, intra, przerywnika czy czegokolwiek, to wlasciwie mi sie podoblo :O

ale ogolnie jest mocno slaba
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Mertruve »

No i właśnie o to mi chodziło. Przy okazji chciałem sprawdzić, ilu z mówiących "tutaj naprawdę nie sprawdzamy umiejętności, chodź do nas, nawet jak nic nie umiesz, mamy się dobrze bawić!" będzie teraz po niej jeździć.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Jazzwhisky »

Mertruve pisze:No i właśnie o to mi chodziło. Przy okazji chciałem sprawdzić, ilu z mówiących "tutaj naprawdę nie sprawdzamy umiejętności, chodź do nas, nawet jak nic nie umiesz, mamy się dobrze bawić!" będzie teraz po niej jeździć.
Myk polega na tym, że wszyscy wiedzieli, że twoja mapka to marna prowokacja i nie za nią, a za robienie sobie jaj oberwałeś od kilku osób. Ogólnie brak komentarza, chamsko próbujesz zepsuć zabawę i jeszcze się wypinasz -"to oni źli, niedobrzy, ja tylko sprawdzałem!"

Mnie to dotychczas szczególnie nie ruszało, dodawałem wszystkie mapki jak leci (nawet bez względu na nieprawidłowe rozmiary). Ale ten komentarz pokazuje, że w pewnych sytuacjach po prostu nie warto....

-edit (dół)-
SRY, faktycznie, niektórzy się nie zorientowali..... T_T
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: kolin »

Jazzwhisky pisze:Myk polega na tym, że wszyscy wiedzieli, że twoja mapka to marna prowokacja i nie za nią, a za robienie sobie jaj oberwałeś od kilku osób.
eeee tak? no ok, jak wszyscy to wszyscy ;d
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
Mateu5z
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2006, 11:55
Lokalizacja: Bastion
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Mateu5z »

Zatem krótka piłka - lista userów, którzy oddali swój głos na Map0016: Szopa, Nevernin, Mateu5z (jedyny oddany głos!).
NIE GŁOSOWAŁEM NA TO XO Nie wiem czy pomyliłem się zaznaczając głos, czy ty odczytując logi, ale na pewno nie tą mapę miałem na myśli.
naprawdę mapy 0016 NIE DAŁO się traktować poważnie...
A jednak pozwalasz jej na udział w konkursie, a potem wynikają z tego takie sytuacje. Głupio mi teraz :p
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Jazzwhisky »

Mateu5z pisze:
Zatem krótka piłka - lista userów, którzy oddali swój głos na Map0016: Szopa, Nevernin, Mateu5z (jedyny oddany głos!).
NIE GŁOSOWAŁEM NA TO XO
Dlatego sprawdzałem kilkukrotnie - chciałbym się mylić, jednak nawet IP się zgadza.
Mateu5z pisze:
naprawdę mapy 0016 NIE DAŁO się traktować poważnie...
A jednak pozwalasz jej na udział w konkursie, a potem wynikają z tego takie sytuacje. Głupio mi teraz :p
A to już jest niemiłe. Może dajmy temu spokój, pewnie dobrze się stało, atmosfera się oczyści i w ogóle, skrypt forum oszalał, Ludz osiągnął co chciał, zapomnijmy o sytuacji i jedziemy dalej?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Torque
Posty: 51
Rejestracja: 23 kwie 2006, 13:50

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Torque »

Dajcie spokój z kłótniami i wzajemnymi oskarżeniami, jak ktoś chce robić mapy dla jaj, albo głosować nieuczciwie, żeby wygrała jego mapa, to niech sobie to robi, ale pozwólcie się pobawić tym, którzy dalej mają ochotę na normalny udział.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - kolejka 2

Post autor: Kalashnikov »

Torque pisze:Dajcie spokój z kłótniami i wzajemnymi oskarżeniami, jak ktoś chce robić mapy dla jaj, albo głosować nieuczciwie, żeby wygrała jego mapa, to niech sobie to robi, ale pozwólcie się pobawić tym, którzy dalej mają ochotę na normalny udział.
110% Prawdy. Nic dodac, nic ujac, slowo w slowo chcialem to napisac. Brawa dla jednego normalnego.
Zablokowany