Podział porad

Wszystkie sprawy związane z Tsukuru Archive.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Podział porad

Post autor: Mertruve »

...na proste i trudne. Suxxx! To, co dla jednych jest proste, dla innych jest trudne itp. Dla przykładu twierdza, w której CMS jest w poradach trudnych, a w prostych limit breaks. Jest też wiele alternatywnych dróg dla osiągnięcia efektu, np. odnawianie HP co kilka kroków można w kilka kliknięć zrobić statusem. W zasadzie w RM wszystko jest proste, więc zostawiłbym jedną kategorię :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

LudziX ty @#$*% czytaj do konca ~~
6. Na zakończenie

Sposób, w jaki opisałem tworzenie alternatywnej odnowy HP jest długi, ale miał na celu nauczenie was myślenia i efektywnego korzystania ze zmiennych. W odpowiedzi na mój sposób, jeden z userów oazy ( nie pamiętam nicka ) powiedział, że wystarczyłoby zrobić odpowiednią kondycję(twoj status). Tak, ale wtedy bohater nie mógłby być zatruty, oślepiony itd. To chyba wystarczający powód, stawiający mój skrypt półkę wyżej ;p. Jeżeli czegoś nie zrozumieliście, to zamieszczam tu wersję gotowego skryptu w Rm2k3.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Że niby tego nie przeczytałem? Zatrucie można wtedy zrobić twoją metodą i wszystko się wyrówna XDDD

Anyway podział sux, o tym jest ten temat :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Nigdy wszystkich nie zadowolimy, a podzial jest z mysla o newbie a nie doswiadczonych mastahach ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Dla newbie wszystko jest trudne, więc i tak powinna zostać jedna kategoria :>
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Podział porad

Post autor: Jazzwhisky »

Ludzikus pisze:...na proste i trudne. Suxxx! To, co dla jednych jest proste, dla innych jest trudne itp. Dla przykładu twierdza, w której CMS jest w poradach trudnych, a w prostych limit breaks. Jest też wiele alternatywnych dróg dla osiągnięcia efektu, np. odnawianie HP co kilka kroków można w kilka kliknięć zrobić statusem. W zasadzie w RM wszystko jest proste, więc zostawiłbym jedną kategorię :)
Z tego co zauwazylem, TA ma porady "dla poczatkujacych" i "zaawansowanych" ;P. Anyway zamiast uczyc chemii klasa po klasie moznaby alfabetycznie, co :>? Jaki balagan jest na twierdzy malo mnie to interesuje, to ze na kazdy efekt jest kilka drog tez zdaje sie oczywiste, hmmm z zalozenia zabawy ze zmiennymi itp. wstawialbym do "zaawansowanych" i to co mówil Michu - caly dzial jest wlasciwie przeznaczony dla ludzi zaczynajacych zabawe z RM, wiec nawet to "zaawansowane" (przypominajac, ze w RM "wszystko jest latwe") nalezaloby traktowac bardzo wzglednie ;)...

Dzieki za uwagi ;>, ale biorac pod uwage takze przyszly rozwoj tych dzialow mysle, ze wrzucenie wszystkiego do jednego worka na lepsze by nie wyszlo... Pozdrooo!

P.S. Dla mnie wszystko w podstawowce i LO z matmy bylo latwe, a jednak mamy 20% matur :////
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany