Sezon I - Tabela, Rezultaty, Nagrody

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Jazzwhisky »

kolin pisze:pozatym troche dziwne ze tak kazdemu wytykacie bezsensowne wymowki, jak ktos chce moze chyba poprostu sobie skonczyc zabawe, nie musialem wcale tutaj pisac ze juz calkiem skonczylem z ta liga, moglem poprostu do konca nie dawac mapek i tyle, nikt by mi nie wytykal bezsensownosci moich wymowek
No dokładnie! :)
Taki był sens mojego zapytania. Nie wiem na cholere wymyślać formaty/spalone dyski/brak czasu itp. skoro można zrobić to samo zwyczajnie, bez szumu.
Ludzie mieli dzisiaj matury i pooddawali mapki, no bez przesady... xD
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Flaque »

Flaczeq prezentujesz typowy dla twórców RM słomiany zapał - jest super pomysł, wchodzę bez zastanowienia, a potem coś mi nie wychodzi, to dam sobie spokój...
Wolę być typowym RMowcem niż zgrywać gurusa jak Ludź.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kiksi »

o rany... co niektórzy chyba nie rozumieją zasady 4fun. Mamy się śmiechować i robić sobie razem mapki, a nie rywalizować jakby to było nie wiadomo co :|

@kolin
gorzej niż małe dziecko hyh...
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: kolin »

uwazaj sobie

moge miec podejscie do tej sprawy jakie tylko mi sie podoba, i nie wiem kto ci dal jakiekolwiek prawo do ocenania mnie i tego ze zrezygnowalem :[

a moze dla mnie sprawa posiadania ikonki pod avatarkiem to byla sprawa zycia i smierci? NIE POMYSLALES O TYM CO?! D:<


*i dalej komentujemy już tylko tabelę, please*
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kiksi »

Zrobiło się ciekawie ^^
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: LasTTurN »

Nie sądziłem, że ktoś wyprzedzi DW. Ale dużej przewagi nie masz i wciąż musisz mocno się starać ;)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kalashnikov »

No teraz to dopiero się zrobiło ciekawie. I rzeczywiście, nie spodziewałem się, że ktokolwiek inny niż Last może zagrozić DW, pięknie :)
A Inq zaliczył 7-miejscowy skok jednym głosem, to się dopiero nazywa "mad skillz" XD
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Tomash »

A na tabeli są osoby co ani jednej pracy nie oddały, to dopiero jest liga :P
A tak na serio, to mam nadzieje że jednak w końcówce wskoczę chociaż oczko wyżej ^^
Rushi
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:06
Lokalizacja: Lublin

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Rushi »

Nom, nie oddały, bo się wczoraj zapisały xD (tzn. ja :>), ale już powoli rozkminiam tego chipseta (wybrakowany z deka O_o) i zrobię małe mapperskie cudo ^^
Mam tylko nadzieję, że na następną kolejkę będzie chipset, który bardziej podpadnie pod moje umiejętności xD
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: FEI »

typuję na zwycięzcę tomasha, bo jego mapki trzymają równy poziom. pewnie jednym punktem wyłoni się zwycięsca, bo cołówka ma bardzo zbliżone wyniki. do ostatniej chwili będzie emocjonująco.
ewribadi dałn!
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Tomash »

Podoba mi się zachowanie Rushiego który mimo że jest w tyle tabeli, oddaje mapki nie mając już szans na zwycięstwo. Nie wyskakuje z tekstem "nie kreci mnie przegrywanie" czy "nie wygrałem kolejki, to już was nie lubię ;<". Gdyby nie Rushi i Lloyd do ostatnia kolejka by była po prostu ściganiem się czołówki o podium. No ale są ludzie którzy potrafią się bawić i tacy którzy wolą tkwić w swoim autouwielbieniu i obrażać się gdy ich nie docenią.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kalashnikov »

Ja się nie obraziłem tylko zapomniałem! :O (wiem, że nie pisałeś do mnie, ale tak sobie piszę ;)
W następnym sezonie was zniszczę MUAHAHAHA! >D

A takiego układu w czołówce naprawdę w życiu się nie spodziewałem. Świetna sprawa :)
Szkoda, że Last sobie pokpił sprawę i zawalił, bo był moim faworytem. Stawiam na Kikuta, mimo wszystko poziom jego mapek był praktycznie cały czas wyrównany, Deathwing ma super styl, ale jest on zbyt rozpoznwalny, ergo ludzie na niego nie zagłosują, bo "ciągle takie same mapki robi", albo po prostu, żeby nie wygrał. Aczkolwiek nie wyborażam sobie użycia ostatniego chipsetu w jego stylu, więc może wmiesza się w tłum :)

Tak czy siak, trzymam kciuki za całą trójkę (za lenia z 4. miejsca nie trzymam, bo jestem zbyt leniwy, żeby trzymać jeszcze czwarty kciuk za lenia ;) Macie "mad skillz" panowie.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kiksi »

należało się :) brawo :)
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Flaque »

MAM JEDNEGO PUNKTA =DDDDDDDDDDDDD
Obrazek
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Tomash »

Gratuluję Deathwingowi zwycięstwa - zasłużył na nie od początku. Szkoda że mi się nie udało :P Ale pocieszam się chociaż posiadaniem fanów moich mapek ^^ Thx FEI i Kalash =)
Zablokowany