Strzałki i strzałeczki

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Strzałki i strzałeczki

Post autor: Nevernin »

Witam ponownie!

Potrzebuję strzałki, jakieś łapki ew. mieczyki, wskazujące różne kierunki. Miło by było gdyby ta sama strzałka była też w wersji podświetlonej czy w innym kolorze.

Z góry dzienks!
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Mertruve »

Szybki search na TA:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Nevernin »

Dzięki Ludź, ja tego znaleźć nie mogłem. Jakby ktoś jeszcze coś znalazł to chętnie zobaczę.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Jazzwhisky »

Obrazek

Jeszcze trochę tego jest, wrzucaj w naszą wyszukiwarkę takie słówka jak hand, icon, cursor, arrow (każde oddzielnie), może wyłapiesz jeszcze coś interesującego. ;)

P.S. Ew. mogę na szybko ripnąć parę grafik, tylko musiałbym usłyszeć dokładne wymagania, luknij też na charas-project, tam różnych ikonek jest bez liku.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Inq »

Taki problem sobie samemu narysować?
Ludzie, trochę inicjatywy! Jak chcecie, żeby to była WASZA gra to róbcie sami resy.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: FEI »

no gdyby chłopak umiał sobie narysować, nie prosiłby na forum o gotowe. nie każdy jest omega big upper sruper
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Inq »

Ja nie jestem, a robie.
Uczcie sie za mlodu takich rzeczy, nie bedziecie do konca wszystkich o byle strzalki pytac.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Jazzwhisky »

Inq pisze:Taki problem sobie samemu narysować?
Ludzie, trochę inicjatywy! Jak chcecie, żeby to była WASZA gra to róbcie sami resy.
Nie wiedziałem, że grafy z Zasłony to twoje prace. Jesteś cyniczny, narysowałeś parę średnich piksli i wymagasz teraz tego od wszystkich dookoła. Niefajne.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Nevernin »

Inq, staram się uwierz. Od dwóch dni próbuję, ale z pixel-artu jestem kompletna noga. No to heja na forum i pytam się, a co.

Jazz jakbyś miał czas to strzałki dosłownie dowolne (z założenia mają być do wydawania rozkazów w "Ce-Be-eSie" w strategii fantasy), nawet elfie uszy by się nadały (heh, a w tym świecie nie ma elfów) byleby były w dwóch kolorach, zwykłym i "podświetlonym". Jeśli coś takiego znajdziesz jesteś bogiem (albo chociaż ćwierć-bogiem :-) ).
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Inq »

Nie wiedziałem, że grafy z Zasłony to twoje prace. Jesteś cyniczny, narysowałeś parę średnich piksli i wymagasz teraz tego od wszystkich dookoła. Niefajne.
Moze i jestem cyniczy, ale przynajmniej staram sie nauczyc. Wiadomo, ze nie od razu kazdy byl DE, ale czas probuje wypikselowac cos sensownego.

Najlepiej od takich prostych elementow zaczac, gdzie jest gora kilka pikseli i trudno to spieprzyc.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Kalashnikov »

Nevernin - wpisz w wyszukiwarce TA "sword" wklej tutaj obrazek z mieczem, który Ci się podoba (jest ich tam od groma), a ja Ci go poobracam w 8 kierunkach i do tego podświetlę.
Przynajmniej mam taką nadzieję, bo dopiero co zaczynam się bawić Photo Shopem, ale chcę to potraktować jako swoiste "zadanie domowe" :D Ja się poduczę, a Ty dostaniesz wymarzony mieczyk :)
Ale pamiętaj, następnym razem przejrzyj zasoby TA, tam naprawdę można znaleźć mnóstwo świetnych rzeczy.

Inq - przecież pisze, że próbuje, ale nic z tego. Ja to rozumiem, pixelowanie też mi nie wychodzi, choćbym nie wiem jak długo przy tym siedział.
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Nevernin »

Myślę że ten się nada.
sword1.PNG
Cień morze zostać, ale możesz go też usunąć, wedle uznania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Flaque »

Lol Inq, zrób se dzieci i je ucz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Kalashnikov »

Chyba będziesz jednak musiał poczekać na ripy od Jazza, albo prace dzieci Inqa, bo PS na tak małej ilości pixeli nie działa zbyt dobrze (przynajmniej dla mnie :D ).
http://img114.imageshack.us/img114/4086 ... pa2ee3.png

Straszne gówno, wklejam tylko po to, żeby pokazać, że naprawdę próbowałem coś zrobić, ale nie wyszło :<
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: Strzałki i strzałeczki

Post autor: Nevernin »

Kalash, nie tak źle. Na razie to wykorzystam bo najbardziej pasuje do całości. Temat pozostaje otwarty, ale możliwe że te mieczyki pozostaną.
ODPOWIEDZ