PEŁNE WERSJE RMXP - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze...

Głosowania zakończone. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)

Re: PEŁNE WERSJE RMXP - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze..

Postautor: Fear » 03 sty 2011, 14:15

Rahael pisze:Zaskoczeniem dla mnie jest wysoka lokata Systemu, któremu osobiście dawałem szanse na 4-5 miejsce ze względu na monotonię gry

Z 21 głosów na System, 15 to głosy z Ultimy zapewne, nie ma co się dziwić... :) Chociaż osobiście i ja chyba oddałem jeden punkcik na System.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)

Postautor: Sabikku » 03 sty 2011, 15:23

Pogódź się z tym, że niektóry mogło się podobać - albo i dwadzieścia osób dało po symbolicznym punkciku, jak ty. Tak czy inaczej, wszelkie wątpliwości rozwieje tabela głosów, ciekawe kiedy Jazz ją opublikuje ;-).

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za głosy, 4 miejsce mnie jak najbardziej satysfakcjonuje.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 03 sty 2011, 16:02

Powiem tak. Septera Core za nisko. System podejrzanie za wysoko, ale grałem w to tylko trochę, bo miałem za duże lagi
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.

Wróć do „GF 2010”