[VXACE]Walka bez „atak”.

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Witcherek01
Kontakt:

[VXACE]Walka bez „atak”.

Postautor: Witcherek01 » 31 maja 2019, 19:55

Witam. Mam już opracowany we łbie system strzelanin w swoim GTA RPG, powiem tyle - opiera się na podstawowym systemie. Ale tu potrzebuję pomocy - muszę się pozbyć z tego podstawowego komendy „ataku”/„atakuj” czyli odpowiadającej za zwykły atak posiadaną bronią. Widziałem chyba coś takiego na ultimie ale teraz nie mogę znaleźć... (albo jestem ślepy).
Ktoś pomoże?
Garść Cytatów:
"Spokojnie... Wszystko będzie w porządku." - Bezimienny. Gothic.
"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich" - Triss. Wiedźmin, Krew Elfów.
"Jeśli mam wybierać między większym a mniejszym złem to wolę nie wybierać wcale" - Geralt. Wiedźmin.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Re: [VXACE]Walka bez „atak”.

Postautor: Dragon Kamillo » 01 cze 2019, 20:09

Reptile mi podesłał, że to powinno rozwiązać sprawę:
Wystarczy wejść do edytora skryptów, odszukać Window_ActorCommand - odszukać linijkę 34 dodać # by było na zielono ( #add_attack_command )

Nie testowałem tego (staram się nie tykać fałiksów), ale powinno raczej działać.
Awatar użytkownika
Witcherek01
Kontakt:

Re: [VXACE]Walka bez „atak”.

Postautor: Witcherek01 » 01 cze 2019, 22:05

Dzięki tobie i Reptile! Już sprawdzam.
Garść Cytatów:
"Spokojnie... Wszystko będzie w porządku." - Bezimienny. Gothic.
"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich" - Triss. Wiedźmin, Krew Elfów.
"Jeśli mam wybierać między większym a mniejszym złem to wolę nie wybierać wcale" - Geralt. Wiedźmin.

Wróć do „Pomoc”