Archiwum - styczeń 2009

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje!Jazzwhisky, 12:41 04.01.2009
    Mija doba i nadchodzą finalne rozstrzygnięcia Golden Forków 2008. Jak w przypadku dem, walka trwała do samego końca, acz ostateczne wyniki są jasne i klarowne. Pora na ogłoszenie - może nie tak wybuchowe jak w zeszłym roku, ale na pewno równie oczekiwane.

    Zaczynając od najniższego stopnia podium, po doskonałym finiszu, miejsce trzecie w tegorocznej kategorii Pełne Wersje zajęła Manga Carta w wykonaniu Micha.

    Silne miejsce drugie i kolejny ze złotych widelców zdobyła Komnata by BeVoo.

    Wreszcie - miejsce pierwsze i laur zwycięzcy zdobyła (choć nie bez walki) gra Tale of Exile: Akt I autorstwa LasTTurNa.

    To chyba tyle - chylę czoła i zapraszam do gratulacji dla Autorów, dzięki wszystkim za udział i decydujące głosy, jeszcze raz sry za nieco utykającą momentami organizację i do zobaczenia przy okazji następnych styczniowych newsów w roku 2009. Kolejne gry już czekają! ;)

P.S. Informacje dotyczące nagród, szczegółowej punktacji oraz dalszych miejsc jeszcze dziś wieczorem na naszym forum.
komentarze:
76
Golden Forki 2008 - Dema, ZapowiedziJazzwhisky, 11:52 03.01.2009
    Wierzcie lub nie, ale głosowania w dwóch kategoriach tegorocznych GF mamy już za sobą. Pora zatem na pierwsze oficjalne wyniki.
    Najpierw to, co na forum pojawiło się już wczoraj. Zdecydowanym zwycięzcą kategorii Zapowiedzi został projekt Tale of Exile: Akt II w wykonaniu LasTTurNa. Kolejne miejsca zajęły zaś Sztuka Bycia Potworem by Michu oraz Boski Materiał produkcji Akwarelka. Gratulacje dla zwycięzców, więcej na temat przebiegu głosowania i wyników przeczytacie tutaj.
    Wczoraj zakończyło się także niejawne głosowanie w kategorii Dema. Walka trwała do samego końca - a potężnym rzutem na taśmę zwyciężył ostatecznie Rhomik 2: Przygoda w wykonaniu kalafiora. Miejsce drugie przypadło The Try autorstwa Foxera, zaś miejsce trzecie zdobyło demo Harvest Noob: The Evil Tomato by Krisuroku. Wielkie gratulacje dla najlepszych i autorów pozostałych tytułów, które do samego końca walczyły o miejsca na podium. A jeśli interesują Was szczegóły rywalizacji w tej kategorii, zapraszam do bezpośredniego linku tutaj.

P.S. Sry za wszelkie drobne usterki związane z naszymi problemami technicznymi. Zwycięzców proszę o odrobinę cierpliwości - skontaktujemy się z Wami w sprawie nagród w ciągu kilku dni. I przypominam - głosowanie w kategorii Pełne Wersje trwa do końca dnia dzisiejszego!
komentarze:
8
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Asgun
3. Qmai World 1
4. Komnata
5. Manga Carta
6. Tale of Exile: Akt I
7. Wrota Arkany 2
8. Kruk
9. Wrota Arkany 3
10. Wzór
» Pół Wieku Poezji Później
» [MV]LifeLoop
» Podziemia: Kraina Cieni [XP]
» Niezapomniana Przygoda Tom 1
» [XP]Zwiększenie Prędkości
» [RMXP] Marakesha
» [XP]Gif...
» Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera
» Handlówka 0.1.3 (RPG MAKER VX ACE)
» [VXAce] Lost Saga
Perfect World by Amadik
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2010
ocena
8.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.