Archiwum - styczeń 2011

Hitori JanaiJazzwhisky, 14:11 30.01.2011
    Od bardzo bardzo dawna nie mieliśmy okazji uzupełniać naszej bazy gier o jakąś klasyczną produkcję RM. Tradycyjny styczniowy zastój przerywa Dragon Ball Z autorstwa Kulilina, ośmioletni już tytuł (wygrzebał go nam na forum jakiś czas temu michalw) prosto spod RPG Makera 2000.
    W błyskawicznym skrócie - proste RPG, mieszanka RTP i grafik spod znaku DBZ, fabuła oparta na pierwszych odcinkach anime, mnóstwo losowych walk i niepowtarzalny klimat sprzed lat. Więcej na screenach, tytuł co prawda raczej tylko dla amatorów, niemniej - zapraszam do ściągania.komentarze:
6
Inne
Qualrath, 13:33 07.01.2011
Porady
Vodun, 11:18 03.01.2011
Golden Forki 2010 - RezultatyJazzwhisky, 10:44 03.01.2011
    I po zawodach - zakończyły się głosowania we wszystkich kategoriach tegorocznych Golden Forków. W związku z tym - z lekką obsuwą, ale za to za jednym zamachem - przedstawiam kompletny zestaw zwycięzców imprezy!

    Pierwsze miejsce w kategorii ZAPOWIEDZI RMXP, nie bez historii, powędrowało do Wrót Arkany 3 by ravenone. Miejsce drugie przypadło zajawce Najemnika w wykonaniu całej ekipy w składzie: Colombos, kovalk4, Miguel, Sabikku oraz Thieffer. Trzecia pozycja to już zapowiedź Agnosco prosto od Noruja.

    Zwyciężczynią kategorii DEMA RM2k3, po niezwykle wyrównanej walce, okazała się Sztuka Bycia Potworem autorstwa Micha. Kolejne miejsca przypadły kolejno wersjom demonstracyjnym Niezwykłej Przygody by Rave oraz First Fantasy by Motoki.

    W kategorii GRY RMVX zwyciężyła zdecydowanie Magiczna Wieża by RATI (alias Rahael). Kolejne miejsca zajęły Kable (prezentowany prześmiewczo jako Kejbyl) autorstwa Yoroiookamiego oraz Rycerz, który pozostał sam w wykonaniu Sebastiana Minkowskiego.

    Wreszcie, w kategorii PEŁNE WERSJE RM2k3 bezkonkurencyjne zwycięstwo odniósł Perfect World autorstwa Amadika. Kolejne pozycje na podium zajęły Gakkou w wykonaniu Ska'cia oraz Kościak and Friends! od Prekiego.

    Na koniec - pierwsze miejsce w niezwykle licznie obsadzonej kategorii PEŁNE WERSJE RMXP wywalczyły Wrota Arkany 2 by ravenone. Kolejne pozycje powędrowały dzięki waszym głosom do Devil with the Blue Eyes autorstwa SzalonegoIvana oraz produkcji TagTeamu (Ayene, Lartarin, SaE, SeIVoth) pt. System RPG: Pustkowia Chaosu.

    Pełne listy z rezultatami znajdziecie w odpowiednich tematach na Gospodzie RMA oraz Rmxp.pl, gratulacje dla wszystkich zwycięzców, osobiste podziękowania dla uczestników i debiutanckich współorganizatorów (życzę wszystkim tak udanych kontaktów jak nasze), do zobaczenia w następnych newsach i jeśli zdrowie pozwoli - przy okazji kolejnych konkursowych okazji! =)
komentarze:
17
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Qmai World 1
3. Komnata
4. Wrota Arkany 2
5. Asgun
6. Manga Carta
7. Septerra Core: Dream About The Past
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wrota Arkany 3
10. Wzór
» Zgadnij: skąd ten screenshot?
» rysunki i szkice
» [VX] Kejbyl V
» Problem z rpgmakermv
» Pół Wieku Poezji Później
» Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss
» Autumn
» Faceset Drzewa [RMMV]
» 2k3 Problem z Title
» Retrobiblioteka
Life Zero by Gutts
wersja
Demo,
RM 2003
rok wydania
2004
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.