Archiwum - styczeń 2015

Golden Forki 2014 - PodsumowanieAdrapnikram, 15:47 05.01.2015
    Skoro imprezę mamy za sobą, najwyższy czas na podsumowania. W tej edycji konkursu gry wystartowały w trzech kategoriach. Było to wynikiem połączenia kategorii Pełnych Wersji XP i 2003 oraz brakiem kategorii dema. Spowodowało to, że miejsc na podium było mniej, jednak walka była jeszcze bardziej zacięta niż zwykle. Gier spod RM 2000 i 95 niestety nie było. Do oceny mieliśmy zatem 21 projektów i 13 zapowiedzi.

    W kategorii Pełne Wersje 2003/XP wystartowało 10 tytułów. Pierwsze miejsca zajęły równolegle Krew Zdrajcy (RMXP) by ravenone oraz Najlepsze Kampanie SD: Hope, Scenariusz 1 (RM2003) autorstwa AkiNebula_e. Na podium uplasowały się jeszcze kolejno: Opowieści z Edorii, czyli debiut Kryzza333 i Meowku, którego autorem jest użytkownik o tym samym nicku - Meowku.

    Kategoria Pełne Wersje VX/VXAce była zdecydowanie najmniej przewidywalną kategorią z całej trójki. W tej kategorii mieliśmy 11 pozycji. Na pierwszym miejscu z taką samą ilością punktów znalazły się gry Dawnville w wykonaniu CrasheRa i Serce Mroku by Omnom. Trzecie miejsce zajął Kable III użytkownika Yoroiookami.

    W kategorii Zapowiedzi jak zwykle został wyłoniony jeden zwycięzca, a mianowicie Noruj z prezentacją projektu pt. Asgun.

    Gratuluję zwycięzcom poszczególnych kategorii oraz wszystkim uczestnikom. Wszystkim życzę nowych projektów oraz skończenia zapowiedzi (o ile to już nie nastąpiło). Szczegółowe informacje oraz komentarze użytkowników znajdziecie tutaj.
komentarze:
0
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Septerra Core: Dream About The Past
3. Tale of Exile: Akt I
4. Qmai World 1
5. Wrota Arkany 2
6. Komnata
7. Asgun
8. Manga Carta
9. Dark Dawn
10. 8 Bit Quest
» Tnące się animację na mapie [xp]
» Ziemniaczany blog
» Historie zmyślone: Tulaśny terror [VXAce]
» Robię grę dla DOS-a.
» EnterVPL nagrywa gry z RM
» [2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Legenda Pathory HD (RM VX Ace)
» Średniowieczne kafelki [VXA]
» [VXa]Endless Kingdom.
Fantasy by Michu
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.