Archiwum - listopad 2013

Miedźwin na szlaku KrukaJazzwhisky, 11:15 22.11.2013
    Niektórym bohaterom gier po prostu nie jest pisane ratowanie świata. Wielu ma całkiem przyziemne problemy, a największe niecnoty - jak tytułowy bohater Kruka autorstwa INRE - przyjmie każdą pracę, byleby uzupełnić swe sakwy odrobiną waluty. Nim jednak Enialis spotka swoje przeznaczenie - czeka go wiele niełatwych zadań i prób. Od wkupienia się w łaski podgrodzian, przez brutalne walki na arenie, aż po poszukiwanie tajemniczego artefaktu.
    Wykonana w RMVX gra to przede wszystkim zbiór przygód przerastających główny wątek fabularny, garść udanych minigier i zagadek oraz sporo klasycznego klimatu. Wszystko w mieszanej oprawie całkiem spójnych grafik, znajomej muzyki, kąśliwych dialogów, oraz z dodatkiem błyskawicznie rozgrywanych na mapie walk (uwaga na klawiszologię, ciemności i bugi). Polecam, w sumie czeka na Was około dwóch godzin różnorodnej zabawy. Screeny poniżej, więcej szczegółów na GRMA, a sam tytuł od pewnego czasu bezpośrednio w naszym downloadzie.
P.S. Sry za obsuwę, niestety może tak to wyglądać, tym razem zmorzyła mnie m.in. choroba, ale na mojej drodze stają też inne zobowiązania.
komentarze:
31
Zasoby
» 1 Charset Jednostki Specjalne (ORIG)
Soul, 19:32 21.11.2013
Memories of GreenJazzwhisky, 02:31 13.11.2013
    Dziś tylko informacyjnie - jeśli w jakiś sposób przegapiliście - na forum zakończyła się już druga odsłona Golden Forków Special. W konkursie nagrodziliśmy starsze produkcje, które z różnych przyczyn nie załapały się na podium w żadnej z kilku ostatnich edycji GF. W kategorii Pełnych Wersji zwycięzył Oddech (RM2003) autorstwa Zombika oraz Gra Przygodowa (RMXP) w wykonaniu Mertruve. W rywalizacji Dem na szczycie znalazły się Other World (RM2000) by ŻbiXs, Ripentiro (RM2003) autorstwa Ripena oraz Insanity (RMXP) by GreyInvidia.
    Ponadto, w dodatkowej kategorii porzuconych projektów zwyciężyła produkcja loraka, zatytułowana roboczo RPG. Gratulacje dla wszystkich uhonorowanych, szczegółowe rezultaty głosowania w GFS2 znajdziecie w tym oraz tym wpisie, zaś listę wszystkich prac (ponad 40 tytułów, wraz z downloadami) tu i tutaj.

P.S. Jesteśmy tuż przed ostatnią prostą na drodze do GF2013. Mimo napiętego kalendarza - będę się starał wziąć na siebie co tylko się da - kolejnych newsów z grami spodziewajcie się po najbliższym weekendzie.
komentarze:
10
Gry
» Recenzja Wrót Arkany
Kleo, 02:28 11.11.2013
Zasoby
» 1 System Szary (EDIT)
pakitos, 13:50 09.11.2013
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Tale of Exile: Akt I
3. Septerra Core: Dream About The Past
4. Wrota Arkany 2
5. Qmai World 1
6. Manga Carta
7. Asgun
8. Komnata
9. 8 Bit Quest
10. Dragon Hell
» Ziemniaczany blog
» Cóż to może być za gra?
» Własny generator losowych nicków/nazw.
» ---ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE GRY---
» RPG Maker 95
» Goniec RM - komentarze
» Strona z codziennymi giveawayami
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Kimyona Yama [2k3][Download]
» [VXa]Endless Kingdom.
New Era v.1 by Galcia
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.