Archiwum - grudzień 2011

Król Smoków, Siła 12Jazzwhisky, 05:53 29.12.2011
    Co prawda w tym roku Golden Forki pozbawione są możliwości głosowania w kategorii Dema RM2k3, jednak pojawia się okazja przypomnieć sobie (lub poznać) zwycięską produkcję poprzedniej edycji konkursu. O Sztuce Bycia Potworem by Michu, pełnej humoru planszówce z elementami RPG, mogliście przeczytać dawno temu w jednym z naszym newsów, jednak dopiero dziś demo ląduje w naszej bazie gier. Polecam gorąco, więcej informacji na temat produkcji także na naszym forum.
    A wracając do teraźniejszości - ważna informacja - na forum trwają głosowania w GF2011, łącznie pięć kategorii i prawie 40 prac czekają jeszcze tylko dziś i jutro na wasze głosy!
komentarze:
1
Zemsta za nicJazzwhisky, 13:35 17.12.2011
    Finałowe rozstrzygnięcia Golden Forków 2011 coraz bliżej, tymczasem u nas - jedno z wydanych w tym roku dem spod znaku RM2003. Dimitri, czyli Zemsta Hackera Ivana autorstwa Mrozika to jedna z typowych produkcji RPG, w której główne role odgrywają postaci scenowe.
    W telegraficznym skrócie - autor i inni redaktorzy Twierdzy kontra niespodziewane zagrożenie z zemstą w tle. Proste lokacje, różnorodne grafiki i wiele niepełnych w wersji demonstracyjnej elementów gry. Do tego standardy systemowe, sporo bugów i nieliczne walki, dryfujące z całą produkcją na granicy grywalności. Więcej szczegółów na screenach oraz na naszym forum, download z naszej bazy gier - tutaj.
P.S. Wszystkie najnowsze informacje dotyczące tegorocznych GF (już za dwa dni eliminacje w kategorii Pełnych Wersji RMXP!) - w tym temacie.
komentarze:
6
Damn good coffee!Jazzwhisky, 08:04 05.12.2011
    Dziś news informacyjny, ale jak to bywa w grudniu każdego roku, jest o czym pisać. Przede wszystkim - sukcesem zakończyła się trzecia odsłona Tsukuru Archive Sprite Contest. Zwycięzcą konkursu został po raz drugi Deathwing, kolejne miejsca na podium zajęli zaś Ska'ciu oraz Foxer. Najlepsze prace, szczegóły rezultatów i temat podsumowujący imprezę znajdziecie tutaj. Gratulacje dla wszystkich uczestników i już zapraszam na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!
    A wracając do grudnia - jak nietrudno zgadnąć wielkimi krokami nadchodzą Golden Forki 2011. Pierwsze przedkonkursowe informacje znalazły się już na naszym forum (a także na Rmxp.pl), od dziś możecie już zgłaszać swoje Gry (jeśli nie zrobiliśmy tego za Was) i Zapowiedzi!

P.S. Przy okazji, zachęcam do zapoznawania się z klasykami i głosowania w naszych sondach, to wstrząsające, ale niektóre polskie RM-gry mają już prawie 10 lat... ;)
komentarze:
10
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Septerra Core: Dream About The Past
3. Asgun
4. Qmai World 1
5. Manga Carta
6. Komnata
7. Tale of Exile: Akt I
8. Wrota Arkany 2
9. Kruk
10. Wrota Arkany 3
» [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator
» [XP] Marcus i królowa lodu (DEMO)
» [2k3]Lovro i Vesna
» -POWITANIA (i pozegnania)-
» Królobójcy
» [XP][Mr.MoABS]Wyłączanie HUDa
» Rekrutacja :>
» [VXAce] Złodziej Czasu
» [2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope
» [VX Ace] Gotrym "Nadzieja Umiera Ostatnia"
Qmai World 3 by Gaido
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2008
ocena
7.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.