Archiwum - maj 2015

Liga Mapperów Sezon IV, czyli Liga KaszaniarzyAdrapnikram, 15:55 05.05.2015
    Po ponad czterech latach Liga Mapperów wróciła na Gospodę z wielkim hukiem. Już na samym wstępie można było mówić, że jest to dość duży konkurs. Jednak po jego zakończeniu mogę śmiało stwierdzić, że był to największy (a już na pewno plasuje się w ścisłej czołówce) konkurs w historii Gospody. Do oglądania było ponad 150 map nadsyłanych przez 32 uczestników. Taki wynik jasno sugeruje, że wbrew wszelkim przekonaniom polska scena RM nie wymiera.

    Za czołowe miejsca do wygrania były RMVX Ace oraz nagrody rzeczowe. Użytkownicy, którzy nie zajmowali czołowych miejsc, również mogli coś wygrać. Mianowicie w niektórych kolejkach do wygrania były zestawy RPG Makerów VX Ace razem z DLC do nich. Wystarczyło, że kilkukrotnie zatypujemy osobę, która ma wypaść od nas słabiej.

    Zwycięzcą Sezonu IV został debiutant - Prometherion, który prowadził od pierwszej do ostatniej kolejki konkursu. Za nim uplasowali się kolejno - Dragon Kamillo oraz Deathwing. Obaj zajmowali czołowe miejsca w poprzednich sezonach tego konkursu. II Puchar Ligi Mapperów zdobył natomiast GameBoy.

    Na koniec zostaje pogratulować zwycięzcom i liczyć na ich gry z pięknymi mapami. Na szczególne wyróżnienie zasłużył sobie organizator konkursu - Jazzwhisky, który liczył głosy i zebrał to wszystko do kupy. Oczywiście pamiętamy o Kleo, która pomagała w organizacji imprezy. Jeszcze raz dziękujemy i czekamy na kolejne sezony LM.
komentarze:
0
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Qmai World 1
3. Komnata
4. Wrota Arkany 2
5. Asgun
6. Manga Carta
7. Septerra Core: Dream About The Past
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wrota Arkany 3
10. Wzór
» Zgadnij: skąd ten screenshot?
» rysunki i szkice
» [VX] Kejbyl V
» Problem z rpgmakermv
» Pół Wieku Poezji Później
» Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss
» Autumn
» Faceset Drzewa [RMMV]
» 2k3 Problem z Title
» Retrobiblioteka
Life Zero by Gutts
wersja
Demo,
RM 2003
rok wydania
2004
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.