Archiwum - czerwiec 2006

Traverse i ZoEkvachu, 16:25 30.06.2006
Siemano!
    Ja jak zwykle na szybkiego, bez zbędnego pierniczenia (od spraw organizacyjnych są Michu i Jazzwhisky =P) dodaje trochę zasobów z dwóch gier, czyli Traverse Starlight & Prairie i Zone Of Enders: The Fist Of Mars.

Zasoby:

- 2 battle Traverse Starlight & Prairie (RIP by Kvachu)
- 62 charsety Traverse Starlight & Prairie (RIP by Kvachu)
- 13 spritesetów Traverse Starlight & Prairie (RIP by Kvachu)
- 12 facesetów NIESTANDARDOWYCH Zone of the Enders: The Fist of Mars (RIP by Kvachu)

    To wszystko, papa.
komentarze:
0
Han SoloMichu, 16:50 28.06.2006
    Witam was w ten niezmiernie upalny czerwcowy dzień. Co prawda czasy miały być ciężkie, ale chyba złapałem wiatr w skrzydła i z mojej strony możecie się spodziewać w najbliższym czasie większej niż dotychczas ilości aktualizacji. Wraz z dzisiejszym newsem wprowadziliśmy małe poprawki na TA: teraz linki do scenowych archiwów z naszego forum znajdują się w menu strony (mimo to nadal musicie się zarejestrować by obejrzeć zawartość =)). Poza tym postanowiliśmy, że oprócz standardowych newsów informujących o nowościach na Tsukuru Archive, będziemy prezentować Wam wiadomości i projekty z polskiej i zagranicznej sceny rm. Na pierwszy ogień idzie całkiem niezły horror:

Anastasia by Orig

    Anastasia jest horrorem oscylującym w okolicach Lovecrafta (zresztą ten pan przewija się gdzieś tam w scenariuszu). Młoda dziewczyna z przytułku zostaje adoptowana przez tajemniczą rodzinę Hyde'ów. Po niedługim czasie odkrywa, że ktoś, lub coś usilnie stara się zabić ją w najokrutniejszy z możliwych sposobów. Anastasia chce odkryć tajemnicę przed dokonaniem żywota, zagłębia się więc w labirynt tajemnic, które kryje pałac Hyde'ów.
    Według autora głównym atutem gry jest scenariusz - wielopoziomowy, z mnóstwem różnych zakończeń (dokładnie z pięcioma). Klimatu ma dodawać niesamowita atmosfera i muzyka z tak klimatycznych produkcji jak Clock Tower.
Stąd możecie ściągnąć grę.

    Oprócz informacji dodaję kolejne archiwalne zasoby - smacznego!

Zasoby:

- 4 battle Android 17 (RIP by Michu)
- 6 battle Gogetta SSJ4 (RIP by Michu)
- 8 backdropów Dragon Ball Turnieje (RIP by Michu)

    Na koniec chciałbym jedynie pozdrowić was na wakacje: buuuujaaaa! (aha i to też).
komentarze:
0
Wakacyjny czasJazzwhisky, 07:37 22.06.2006
    Minęło trochę czasu od ostatniego newsa, pewnie kilka kolejnych nie ukaże się szybciej (?) :]. Właściwie mamy już wakacje, które Tsukuru Archive zapewne nie ominą. Prawdopodobnie znajdziemy czas by doglądać strony i forum, ale trudno powiedzieć coś o aktualizacjach (w moim przypadku będą one praktycznie niemozliwe :/). Zresztą czas pokaże jak będzie...
    Tymczasem dziś trochę archiwalnych ripów od wiecznie zapracowanego :} Micha (wkrótce kolejne) i dwa zestawy grafik (jeden uzupełniający) ode mnie. Tyle.

Zasoby:

- 6 title z Final Fantasy 8 (RIP by Michu)
- 4 facesety z Golden Sun: Lost Age (RIP by Jazzwhisky)
- 7 battle z Little Fighter (RIP by Michu)
- 7 battle charsetów z Little Fighter (RIP by Michu)
- 16 panoram ze Street Fighter Alpha 3 (RIP by Jazzwhisky)

    Jak widzicie na stronie pojawiło się kilka nowych buttonów uzupełniając brakujące miejsca. Nie znaczy to, że nie szukamy kolejnych stron do wymiany. Zainteresowanych wciąż zapraszamy do naszego działu Wymiana ;)...

(22.06.2006 21:47 edit by Michu)

    Ja chciałbym tylko dodać, że dzisiaj obchodzimy setny (dobrze słyszeliście) dzień istnienia Tsukuru Archive! Z tej okazji życzę nam jeszcze większej ilości materiałów i aktualizacji (bo jak wspomniał Jazz, czeka nas teraz ciężki okres). Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję, że zapał nam nie minie, w końcu Marcinkiewicz też miał swoje 100 dni, a rządzi dalej.... Kiepskie porównanie wiem, wróć! xD
komentarze:
0
Mała wrzutka :PJazzwhisky, 09:30 04.06.2006
    Szybkie uzupełnienie. Dosłownie kilkanaście grafik i kilka nowych pozycji w naszym FAQ. Klasyczne spritesety z UFO od Super Vegety (wielkie dzięki!), faceset (którego nie dodałem ostatnio) od Kvacha i reszta plików ode mnie. Wkrótce większa paczka uzupełnień od Micha, wciąż zapraszamy na nasze pełne linków Forum, ja na razie zmykam, lista plików poniżej, ole!

Zasoby:
- 1 faceset z Kat's Run (RIP by Kvachu)
- 7 panoram ze Street Fighter Alpha (RIP by Jazzwhisky)
- 1 picture ze Street Fighter Alpha (RIP by Jazzwhisky)
- 2 facesety z Top Player's Golf (RIP by Jazzwhisky)
- 2 spritesety z UFO: Enemy Unknown (RIP by Super Vegeta)

FAQ:
- Czym są 'spritesety', które można znaleźć na Tsukuru Archive? (by Jazzwhisky)
- Jak pozbyć się jednolitego tła, które pojawia się w grze dookoła moich grafik (np. char, picture, monster)? (by Jazzwhisky)
- Jakie rozmiary mają poszczególne rodzaje zasobów graficznych wykorzystywane przez RPG Makera 2000/2003? (by Jazzwhisky)
komentarze:
0
Wakacyjne plany ;]Jazzwhisky, 01:39 01.06.2006
    Czerwiec. Ostatnio na stronie znalazło się kilka nowych plików, pomyślałem więc, ze warto o nich wspomnieć na dobry początek miesiąca. Nasze działy uzupełniły: zestaw różnorodnych ripów z gry Adams Family Values od Kvacha, pack backdropów i panoram ode mnie, oraz druga część Kursu RM by Tsukuru Squad.
    Warto przy okazji zauważyć, że choć konkurencja niewielka, to Tsukuru Archive od pewnego czasu dysponuje największym polskim zbiorem zasobów graficznych dla RPG Makera 2000/2003. Co prawda nasza baza tekstów wciąż pozostawia wiele do życzenia (nadal wierzymy w Waszą pomoc!) a ilość odwiedzin nie jest zbyt wysoka, jednak jesteśmy przekonani, iż wkrótce ulegnie to zmianie. Hmmm, mówiłem o tym już kilkukrotnie, stąd chciałbym dodać kilka słów wyjaśnienia. Jest bowiem tak, że dla żadnego z nas (czytaj - aktualej redakcji) Tsukuru Archive w żadnym wypadku nie było, ani nie jest krótkotrwałym projektem, który z braku zainteresowania mógłby paść w ciągu kilku tygodni czy miesięcy. Jest to raczej zdecydowana próba stworzenia szerokiego i pełnego serwisu związanego z RM i nie tylko. Jako iż nadchodzą wakacje, myślę że na pierwsze oceny i podsumowania pokusimy się dopiero we wrześniu lub październiku. Wtedy to dopiero uderzymy z całą siłą, pełnymi działami (wciąż przygotowywanych!) porad, gier, skryptów i tutoriali, Kursem RM, tysiącami grafik i oczywiście własną (już opłaconą) domeną .pl. Wszystko po to, by 'szerokiemu gronu' zaprezentować bez wstydu zupełnie gotowy i rozbudowany serwis, zupełnie różny od serwowanych nam, zwłaszcza przez kilkanaście ostatnich miesięcy stron o RM.
    Tak sobie myślę, że naprawdę warto dołożyć własną 'cegiełkę' i wesprzeć projekt Tsukuru Archive. Kilka osób już to zrobiło i za to wam wielkie wielkie dzięki. Tym, którzy się jeszcze nie zdecydowali: To nie jest aż takie trudne, każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas nieoceniona! To co planujemy, dzięki Wam może stać się lepsze, pełniejsze i piękniejsze ;). I nadejdzie szybciej.

Zasoby:
- 8 charsetów z Adams Family Values (RIP by Kvachu)
- 2 chipsety z Adams Family Values (RIP by Kvachu)
- 1 faceset z Addams Family Values (RIP by Kvachu)
- 10 spritesetów z Adams Family Values (RIP by Kvachu)
- 25 backdropów z Battle Circuit (RIP by Jazzwhisky)
- 6 panoram z Three Wonders: Midnight Wanderers (RIP by Jazzwhisky)

Tutoriale:
- Kurs RM 2003 - rozdział 2 - "Początki" czyli Podstawowe Opcje RM (by Tsukuru Squad)

Stay tooned ;).
komentarze:
0
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Septerra Core: Dream About The Past
2. Qmai World 1
3. Gromada
4. Asgun
5. Komnata
6. Manga Carta
7. Wrota Arkany 2
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wrota Arkany 3
10. Kruk
» Wyświetlanie stanu gotówki na ekranie gry
» [VX Ace] Projekt Cebula
» [VXa] Iście Gobliński ABS
» Games Gal Blog
» [VxAce] Tits and Magic [16+]
» [RMXP]Pokemon Uvopia Version
» [RM2k3] Saga Demonów [16+]
» [VXAce] Lost Saga
» Proszę zaktualizować link: rpg-maker.info ? rpgmaker.ru
» Zgłoszenia gier
System VX: Stukoczące Kopytka by TagTeam
wersja
Pełna,
RM VX
rok wydania
2011
ocena
5.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.