Archiwum - czerwiec 2007

Mam już patyk, co dalej?Jazzwhisky, 14:54 28.06.2007
    Ludzix jest bezlitosny. Najpierw nieoficjalnie, a wczoraj już całkiem otwarcie (wbrew moim przewidywaniom) demo HoodWood ujrzało światło dzienne. Wszystko w tej przygodówce spod RMXP jest niezwykle oryginalne: charakterystyczna, stylizowana na pastelową, grafika; równie nietypowe, acz świetne jazzowe tematy muzyczne; obrazkowy (sic!) sposób komunikacji pomiędzy postaciami... Spójrzcie chociażby na screeny.
    Demo jest krótkie, jednak dające sporo do myślenia. I w grze i poza nią. Temat dotyczący projektu znajdziecie tutaj. Bezpośredni link do downloadu z naszego archiwum - TU.
    Miałem nadzieję, że uda mi się wrzucić jeszcze jakieś resy, jednak czas jest nieubłagany. Okres wakacyjny oznacza przerwę w moich aktualizacjach, wszystkim więc: udanego wypoczynku! :)
komentarze:
26
I'm ReadyMichu, 10:56 17.06.2007
    Dzisiaj bez rewelacji. Skończył się rok szkolny, więc będę mógł w końcu zająć się w RM w takim stopniu, w jakim zamierzałem już od dawna. Na stronę lądują dwie recenzje z ostatniego numeru Tokei oraz 3 zupełnie nowe teksty k-lafiora, za co ślemy mu podziękowania.
     Niestety w wyniku utraty serwera zniknęła też strona poświęcona Tokei. Jeżeli będzie mi się chciało i znajdę trochę czasu, wrzucę ją ponownie. Na razie jednak informuję, że termin wysyłania prac na michurpg@gmail.com lub tokei@interia.pl upływa 30 czerwca. To tyle, zachęcam do lektury oraz pisania tekstów i do zina i na stronę.

Gry:
- recenzja Qmai World (by k-lafior)
- recenzja Qmai World 2 (by k-lafior)
- recenzja Enkidiana (by Super Vegeta)
- recenzja Rover (by Michu)
- recenzja Pac Man (by k-lafior)
komentarze:
17
Step by stepJazzwhisky, 00:17 15.06.2007
    Jak może pamiętacie, kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy o przeniesieniu archiwum gier z forum do zassania bezpośrednio ze strony. Łatwiejszy i szybszy dostęp do plików zrobił swoje, liczba ściągnięć poszczególnych tytułów natychmiast wzrosła kilkukrotnie. Dziś kolejny, podobny ruch z naszej strony, na sajcie lądują dwa kolejne zbiory utworzone jakiś czas temu za pośrednictwem naszego forum.
    W dziale Linki znajdziecie zestawienie krótko scharakteryzowanych odsyłaczy do stron z zasobami graficznymi. Wszystko, od standardu RM 2003, przez RM XP, aż po sprite'y i animacje. Dziesiątki tysięcy grafik i stale rosnąca baza dokładnie sprawdzonych linków. Otwarcie stosunkowo skromne, ale i tak zapewne traficie na kilka nieznanych Wam perełek. Aktualizacje oczywiście na bieżąco.
    W dziale Inne znajdziecie zaś różnorodne materiały, od kolejnych numerów RMowego zina - Tokei, przez mp3 wiecznego rewolucjonisty Staniora, aż po scenowe karty MtG Qualratha. Warto zajrzeć.
    A jako uzupełnienie - garstka ripów i jedna recenzja mojego skromnego autorstwa. Następnym razem (wreszcie!) tekstami powinien zalać Was Michu.

Zasoby:
- 2 picture z Armoured Warriors (RIP by Jazzwhisky)
- 16 backdropów z Captain Commando (RIP by Jazzwhisky)
- 7 panoram z World Heroes 2 (RIP by Jazzwhisky)

Gry:
- recenzja Project 'Terrorica' Shutdown (by Jazzwhisky)

    Dwie uwagi na koniec. Po pierwsze: pięknie, w naturalny sposób wykrystalizował nam się skład redakcyjny strony. Lista redaktorów i świeże info dotyczące współpracy - tutaj. Po drugie: niemal wszystkie gry są już ponownie gotowe do ściągnięcia - przy okazji wrzuciliśmy też nowe oceny i oznaczyliśmy odpowiednio niektóre tytuły. Do następnego!
komentarze:
17
Bark at the Moon~Ludzix, 18:58 09.06.2007
    Dosłownie chwila przed kolejnymi przenosinami. Forum będzie jutro, zasoby i recenzja - dzisiaj.

Zasoby:
- 5 panoram z Metal Slug 2 (RIP by Ludzix)
- 1 charset Orki&Ogry (ORIG by Kikut)
- 5 picture z Pirates of the Seven Seas (RIP by Ludzix)
- 2 facesety z Shock Troopers (RIP by Jazzwhisky)
- 1 spriteset z Shock Troopers (RIP by Jazzwhisky)
- 4 monstery z Street Fighter Alpha 2 (RIP by Qualrath)
- music Burning1 (ORIG by Ludzix)
- music Forest2 (ORIG by Ludzix)

Gry:
- recenzja Galactic Saga: New Dimension (by Ludzix)

    Stay tuned! >oo
komentarze:
19
AltCtrlDelete*Jazzwhisky, 20:58 04.06.2007
    Ok, dziś nieco bardziej oficjalnie, po kilkudniowym przestoju i tej jednodniowej bardzo-awaryjnej wersji strony powracamy ponownie w nowej lokalizacji, razem z resztą zasobów, downloadem programów, komentarzami i archiwum wszystkich newsów. Wciąż do 'szczęścia' brakuje nam domeny, forum i zbioru gier, które dodajemy na bieżąco do bazy.
    Dzięki za zainteresowanie sytuacją, przy okazji ogromna prośba o zgłaszanie wszelkich niedoróbek i deadlinków - jak widać umknęło nam gdzieś kilkanaście grafik i trochę minie zanim je zlokalizujemy. :]
    Co do reszty nieaktywnych elementów - jak wspominałem, wszystko (pomijam domenę) powinno wrócić na swoje miejsce w przeciągu kilku dni, wtedy też będziemy (jeśli Prawa Murphy'ego pozwolą) w pełni gotowi wrzucić komplet materiałów które przygotowywaliśmy przez ostatnie tygodnie...
komentarze:
10
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Asgun
2. Gromada
3. Komnata
4. Qmai World 1
5. Manga Carta
6. Tale of Exile: Akt I
7. Kruk
8. Wrota Arkany 2
9. Wzór
10. Wrota Arkany 3
» [MV]LifeLoop
» [PŁATNE] [RPG MAKER MV] Potrzebna pomoc z Java Script
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» [XP]Gif...
» Zgadnij: skąd ten screenshot?
» Pół Wieku Poezji Później
» Podziemia: Kraina Cieni [XP]
» Niezapomniana Przygoda Tom 1
» [XP]Zwiększenie Prędkości
» [RMXP] Marakesha
Perfect World by Amadik
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2010
ocena
8.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.