Archiwum - lipiec 2006

Ponad dwa tygodnieMichu, 01:35 26.07.2006
    To prawda, to już ponad dwa tygodnie od ostatniej aktualizacji. Mimo zapowiedzi okazało się, że w wakacje najlepiej się odpoczywa - i to też robi nasza redakcja. Nie chcąc jednak zawieść tych kilkudziesięciu osób ciągle nas odwiedzających postanowiłem dodać trochę plików (a dokładnie dwa zestawy spritesetów).

Zasoby:
- 3 facesety (niestandardowe) z Fire Emblem (RIP by Michu)
- 1 spriteset z Suikoden Card Game (RIP by Michu)
komentarze:
0
Hannon le, mellon nin!Michu, 19:30 10.07.2006
    Witam was w kolejny lipcowy... Poranek! Niektórzy twierdzą, że gry opierane o kinowe scenariusze zawsze wychodzą beznadziejnie. Przeważnie twórcy nie dodają nic od siebie, przez co fabuła staje się do bólu przewidywalna, a i grafika jest na poziome "odwal się". Chcąc doszukać się choć jednego wyjątku od reguły trafiłem na niesamowity produkt, a co najważniejsze - wykonany w RPG Makerze. Dzisiaj mam zamiar zaprezentować wam perełkę wśród gier RM robionych na podstawie filmów:

Lord Of The Rings (FOTR i TTT) by jasonhystead

    Jak sama nazwa wskazuje, jest to gra oparta o trylogię Tolkiena, a ściśle mówiąc - o filmy Petera Jacksona. Akcja jest niemal identyczna z Drużyną Pierścienia i Dwoma Wieżami (Powrót Króla w trakcie realizacji). Czy to dobrze czy źle, ocenicie sami. Miło zaskoczyło mnie jednak to, że autor strasznie urozmaicił scenariusz o takie smaczki jak walka ze smoczymi fajerwerkami Gandalfa. Co jeszcze ciekawsze, w grze mamy aż 18 grywalnych postaci (a wśród nich Gollum, drzewiec a nawet Haldir)!! Oczywiście każdy z nich ma unikalne umiejętności.
    Grafika przedstawia się nad wyraz interesująco. Z jednej strony mamy lekko zmodyfikowane RTP użyte do zbudowania hobbickiej wioski, z drugiej 'wyciete' z filmu animacje walki. I mimo że mało co do siebie pasuje, wszystko stapia się w jedną całość nie tylko niedrażniącą, ale niemal zachęcającą do dalszej gry. Muzyka, jak można się było spodziewać, w całości pochodzi z filmowej trylogii. Na zakończenie chciałbym jeszcze dodać, że na końcu rozgrywki znajduje się niesamowicie wykonany ABS imitujący bitwę o Chelmowy Jar. Polecam nie tylko fanom hobbitów.Stąd możecie ściągnąc grę!

I ciągle zapraszam do rejestrowania się i postowania na naszym forum!
komentarze:
0
Spice of LifeMichu, 13:20 07.07.2006
    Witam lipcowym porankiem. Dzisiejszy news będzie czysto informacyjny, jako że wolny czas(a raczej jego brak) zmusił nas do chwilowej wegetacji. Niemniej jednak kolejne konkretniejsze newsy są w przygotowaniu (a w śród nich prawdziwa perełka). Pierwsza wiadomość: Jazzwhisky zgodnie ze swoją zapowiedzią wyjechał na czas bliżej nieokreślony - prawdopodobnie powróci w okolicach października. Żeby zapełnić powstały wyłom podjęliśmy więc decyzję: przyjmiemy na stanowisko njusmena kompetentną osobę, która jest obeznana w makerowym światku. Po więcej informacji zapraszam na gg (4330173).
    Zachęcam również do rejestrowania się na naszym forum, którego skarby pokrótce wam teraz opiszę:
Muzeum Polskich Gier RM 2k/3 - w archiwum znajduje się już ponad 40 tytułów. Najstarsze projekty pochodzą z przełomu 2001 i 2002 roku.
Muzeum Polskiej Sceny RM - ogromny spis polskich for, toplist i sajtów związanych z RM (najczęściej dawno nieaktualnych).
MP3 by Stanior - 9 empetrójek obrazujących PL Community nagranych przez scenowego rewolucjonistę.
Kick Your Brother - pierwszy scenowy teledysk z redakcją Gildii v2 w rolach głównych. By ja.
Moda na Lody - flashe Dragomira z czasów latających gurusów.
Kalendarz 2003 - scenowy kalendarz w wykonaniu Staniora.
Kalendarz 2004 - scenowy kalendarz w wykonaniu Staniora z następnego roku.
Historia Gildii - historia pierwszej odsłony Gildii RM. Znowu by Stan.
    Żeby mieć dostęp do tych wszystkich pyszności, wystarczy się zarejestrować =]. Chciałbym przy okazji zakomunikować, że za 2-3 tygodnie będą robione czystki na forum a nieaktywne konta zostaną usunięte. Liczę że się poprawicie =).
komentarze:
0
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Asgun
3. Qmai World 1
4. Komnata
5. Septerra Core: Dream About The Past
6. Manga Carta
7. Kruk
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wzór
10. Wrota Arkany 3
» [VXAce] Lost Saga
» [RPGXP] Gothic : Cena Wojny
» [VxAce] Tits and Magic [16+]
» Nobunaga's Shadow [MV]
» Legenda Pathory HD (RM VX Ace)
» --Junak--[RMMV]
» [VX ACE] SpaceSave
» [RPGXP] CMS
» [RPGXP]Charactery Fantasy(Gothic)
» Anvocun [XP]
Reis Adventure by Picu
wersja
Pełna,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
4.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.