Archiwum - lipiec 2007

Wejście smokaGokufan, 20:49 30.07.2007
    Dwa dni temu światło dzienne ujrzało demo gry Czarny Smok autorstwa Aronka. Główny bohater - Zakin, będąc małym chłopcem wybiera się do lasu. Niestety szybko błądzi pośród kniei i przypadkowo staje się świadkiem walki nieznanego mężczyzny z dużym, czarnym smokiem. Gdy człowiek ginie, smok zwraca swe zainteresowanie ku chłopcu... Zakin budzi się w domu, z gorączką. Gdy dochodzi do zdrowia, zauważa, że bliskie mu rośliny zaczynają obumierać, a zwierzęta ginąć... Chłopiec szybko dochodzi do wniosku, iż został opętany klątwą, przez którą umiera wszystko, co staje mu na drodze. Gdy po paru latach zauważa tego samego smoka lecącego na wschód, postanowia podążyć za nim i dowiedzieć się jak pozbyć się nałożonej klątwy.
    Projekt stworzony w RMXP, wykorzystuje ładnie ułożone RTP. Ciekawostką są niestandardowe, taktyczne walki. Demo jest długie, można grać ponad godzinę. Po więcej informacji (oraz download) wejdźcie TU.komentarze:
17
Znowu ja :PGokufan, 15:55 29.07.2007
    Chciałbym wam dziś zaprezentować projekt Ceres-chan o nazwie: Legend of Aderna. W grze wcielamy się w Aleksa - młodego łowcę. Mieszka spokojnie z rodzicami na farmie blisko miasta Alekii. Alex nie wie skąd zna tajniki czarnej magii i nie wie też wszystkiego sobie...
    Grafika to przerobione RTP, nawet nieźle wykorzystane. Demo waży 23MB (w projekcie użyto tylko jednej mp3!). Gra jest przyjemna i może wciągnąć, mi się spodobała :). Więcej na temat produkcji (w tym download) znajdziecie TU. Na koniec jak zwykle cztery screeny:komentarze:
29
Freewheel Burning~Ludzix, 16:19 27.07.2007
    Czołem! Dziś będzie muzycznie, a właściwie już jest:

Zasoby:
- music Battle1 (ORIG by Ludzix)
- music Cello Rampage (ORIG by Ludzix)
- music Dungeon1 (ORIG by Inq)
- music Dungeon2 (ORIG by Inq)
- music Forest3 (ORIG by Inq)
- music Hero2 (ORIG by Inq)
- music Logo1 (ORIG by Ludzix)

    Inkwizytor, który - jak widać - bardzo przysłużył się tej aktualce, ma również dla was orędzie:
"Szczegónie polecam mid sitar1, który Ludzix nie wiadomo dlaczego nazwał Dungeon1, ale mniejsza z tym. Imo, jest to mój najlepszy mid, to tego stopnia fajny, że ludzix przerobił go dla mnie na mp3, co nie zdarza się czesto."

    Nigdy tego nie zapomnimy. Kto by pomyślał, że dział midików tak się rozrośnie :)
komentarze:
33
W końcu zasobykvachu, 22:03 25.07.2007
Witam!
    Na TA pusto z newsami, a to za sprawą wakacji oczywiście. Nie mniej postanawiam przełamać ten okres bez newsów, a tym bardziej bez resów. Jako można się domyślić ode mnie jak zwykle tylko resy. Wrzucam oczywiście tylko moje ripy.
    Najciekawsze resy wrzucane dzisiaj to niewątpliwie facesety z Front Mission 3 na psx, które sa bardzo ładne i jest ich wiele aczkolwiek są niestandardowe. Reszta resów to poprostu duperele i niestety tym razem obejdzie się bez charsetów jak to was zwykle tym karmiłem XD. Jednak w następnym newsie charsy będą na 100% i jak zwykle pokaźna ich ilość i możliwe, że nie będziecie musieli długo czekać, ale odrazu mówię, że nic nie obiecuję ;]. To by było na tyle.

Zasoby:

Front Mission 3 (PSX):
- Facesety (166)

Habu Meijin:
- Facesety (1)

Eye of the Beholder (snes):
- Spritesety (5)

Civilization:
- Facesety (1)
- Spritesety (2)

     W tym niusie miało być coś ekstra, ale niestety nie będzie ;D. Może w przyszłym? Zobaczymy ;].
komentarze:
6
I'm Back ^^Gokufan, 18:46 11.07.2007
    Ostatnio na naszej scenie krucho z wychodzącymi grami lub demami... Na szczęście Pokémonowa scena nie śpi! Często prezentowane są różne projekty, jednym z nim jest Pokémon Saturn autorstwa Legendario (ostatni jego projekt - Pokémon Paradise został utracony). Gramy chłopcem o imieniu Preston, w krainie Aristos. Pewnego dnia Profesor Pear prosi nas, abyśmy zanieśli paczkę do muzeum w Anitquity City. Pożycza nam Eevee do obrony przed dzikimi Pokemonami. Po dostarczeniu paczki, pani profesor daje nam na własność Eevee oraz Pokéballe; Preston zostaje trenerem Pokémon. Grafika i muzyka pochodzi z najnowszych gier Pokémon na NDS - Pearl & Diamond. W grze jest system dnia i nocy oraz łapanie pokémonów!
    Demo to zaledwie 15 minut grania, ale uważam że jest naprawdę starannie wykonane i prezentuje się nieźle. Można je pobrać tutaj. Na koniec jak zwykle cztery screeny:komentarze:
25
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Qmai World 1
2. Manga Carta
3. Gromada
4. Asgun
5. Komnata
6. Septerra Core: Dream About The Past
7. Wrota Arkany 2
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wrota Arkany 3
10. Wzór
» Retrobiblioteka
» [VX Ace] Totalnie Dziwna Gra - Góra przeznaczenia
» Anvocun [XP]
» [RPGVXACE]Team
» Historie zmyślone: Tulaśny terror [VXAce]
» Zgadnij: skąd ten screenshot?
» Autumn
» Digital Art - kilka moich prac
» PInroz podbija YouTube!!!
» [VX Ace] Projekt Cebula
Blue Star Story by TrackSoft
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
5.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.