Archiwum - lipiec 2010

Zasoby
» 1 Chipset Fallout (MIX)
Xaravald, 21:21 27.07.2010
Zasoby
» Music Franko - Level 3 (COVER)
Preki, 23:30 25.07.2010
Zasoby
» 7 Soundów Telephone/System (RIP)
pakitos, 10:43 21.07.2010
Rycerz, który pozostał (prawie) samJazzwhisky, 06:31 21.07.2010
    Ostatnie gorące dni z pewnością nie sprzyjały aktywności w sieci. Mamy jednak kilka chłodniejszych chwil - w sam raz by nadrobić zaległości, zwłaszcza, że niektóre sięgają jeszcze czerwca.
    Niedoceniany przez wielu RMVX powoli zaczyna się rozkręcać. Świadczy o tym choćby, wydane kilka tygodni temu, demo Rycerza, który pozostał sam autorstwa Sebastiana Minkowskiego, krótkiej zapowiedzi erpega w niecodziennym świecie fantasy. Grę cechują przede wszystkim niezwykle liniowy przebieg rozgrywki, skromny dialog, schludna oprawa graficzna w oparciu o RTP i po prawdzie - jeden z najprzyjemniejszych systemów starć na przestrzeni ostatnich lat. Do tego podbudowany muzyką klimat sennej tajemnicy i łącznie - kilkanaście minut rozgrywki. Screeny poniżej, zaś download oraz więcej informacji - m.in. na naszym forum, autor nie otrzymał jeszcze zbyt wielu opinii, wasza w tym głowa, by to zmienić. :)


komentarze:
13
Zasoby
» 1 Faceset z Poetical (RIP)
Foxer, 02:07 12.07.2010
Zasoby
» 3 Chipsety z Poetical (RIP)
Foxer, 02:07 12.07.2010
Zasoby
» 2 Picture z Poetical (RIP)
Foxer, 02:07 12.07.2010
Zasoby
» Music Vuvuzela (ORIG)
Inq, 19:15 07.07.2010
Pick me up, Scotty!Jazzwhisky, 16:51 07.07.2010
    Lato w pełni, nadrabiamy zatem (niektóre naprawdę poważne) zaległości. Przede wszystkim, po długich dniach, w naszym downloadzie wylądował Pickup autorstwa Colombosa - krótka, niezwykle prosta zręcznościówka spod RMXP, sprowadzająca zabawę do omijania dziur na prostej drodze ku nieznanemu (wyjątkowo - dwa screeny poniżej).
    W drugiej kolejności - także od dzisiaj zasysać możecie najnowszą, uboższą w bugi, wersję Gromady w wykonaniu CoR_Pa, czyli wybranego głosami użytkowników GRMA zwycięzcy ostatnich GF. O grze więcej pisaliśmy ponad rok temu, ale jeśli wciąż nie mieliście okazji - polecam szczególnie.
    Na koniec, rzut okiem na forum - tam prócz rekordowej odsłony Ligi Mapperów (trwa kolejka 2) zwróćcie uwagę na nową, rozszerzoną wersję Alexlandu w wykonaniu Super Vegety. Choć shooter tylko korzysta z doskonale edytowanych (by ŻbiX) grafik RTP Makera, niewątpliwie jest wart waszego czasu (ranking online!). Więcej informacji nt. gry znajdziecie w tym wątku, a jeszcze więcej szczegółów - na nieśmiertelnej stronie SV Games.

komentarze:
13
Opowieść SzamankiJazzwhisky, 07:13 01.07.2010
    Gdy lokalna świątynia zostaje spalona przez nieznanych sprawców, a wizja jednej z miko wskazuje, że w niebezpieczeństwie znajdować mogą się także inne wioski i miejsca kultu, strażniczki decydują, że jedna z nich wyruszy w podróż by zbadać sprawę nieznajomego zagrożenia. Tak startuje pełna wersja Opowieści Miko w wykonaniu Ska'cia, wydanej w zeszłym tygodniu mieszanki RPG i gry akcji w klimatach dalekowschodniej azji.
    Produkcję spod RM2k3 cechują przede wszystkim specyficzna dla autora oprawa graficzna z dużą ilością oryginalnych grafik w oparciu o styl RTP, rozbudowany ABS oraz muzyka budująca sielankowy klimat luźnej przygody. Do tego liczne nawiązania do historycznej kultury japońskiej, sporo niewymagających przeciwników, swobodny sposób rozwijania akcji oraz wszechobecne niedoróbki w dialogach i całkiem spory kawałek zabawy. Więcej szczegółów jak zwykle na GRMA, a od dziś sama gra - także bezpośrednio w naszym downloadzie.
P.S. Wystartowała pierwsza kolejka III Sezonu Ligi Mapperów, zainteresowanych aktywnym udziałem bądź głosowaniami (start już jutro) zapraszam do działu konkursowego.
komentarze:
15
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Tale of Exile: Akt I
3. Septerra Core: Dream About The Past
4. Wrota Arkany 2
5. Qmai World 1
6. Manga Carta
7. Asgun
8. Komnata
9. 8 Bit Quest
10. Dragon Hell
» Ziemniaczany blog
» Cóż to może być za gra?
» Goniec RM - komentarze
» Własny generator losowych nicków/nazw.
» ---ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE GRY---
» RPG Maker 95
» Strona z codziennymi giveawayami
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Kimyona Yama [2k3][Download]
» [VXa]Endless Kingdom.
New Era v.1 by Galcia
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.