Archiwum - sierpień 2006

EpiphanyMichu, 17:27 23.08.2006
    Niestety dzisiejszy news nie będzie dostarczał żadnych nowości na stronę. Brak aktualizacji jest spowodowany moją ciężką sytuacją i nie starcza mi czasu, żeby cokolwiek napisać. Jak pewnie większość z Was już wie, szukamy osoby która zostanie pełnoprawnym redaktorem TA. Jeżeli ktoś jest chętny i wie, że się nada - zapraszam na moje GG. Poza tym LuXor poprosił mnie, żebym zamieścił info o jego powstającej stronie - smacznego!    "Revolution to strona poświęcona Rpg Maker'owi. Ruszy najprawdopodobniej w ciągu tygodnia. Zawartość standardowa - zasoby, skrypty, porady. Narazie tematyka będzie wyłącznie obejmować RM 2k3, jeżeli starczy sił i czasu to zajmiemy się również XP. Do tej pory w skład teamu wchodzą: LuXor, Shadow. Jeżeli chcesz nam pomóc - zgłoś się na gg 6485629."
komentarze:
0
Girl Friday (again)Michu, 12:12 13.08.2006
    Ughh, wybaczcie że się wczoraj spóźniłem, dzisiaj tak jak obiecałem 3 teksty. Nie mogę nic więcej napisać, muszę lecieeeeeeć ^^.

Porady i Skrypty:
- Skille na pociski (by Michu)

FAQ:
- Dlaczego mój bohater sam się porusza? (by Michu)
- Jak zredukować paletę do 8bit w Photoshopie? (by Michu)
komentarze:
0
Get Up! Get Up!Michu, 18:13 10.08.2006
    Nie chce mi się specjalnie rozpisywać. Zgodnie z obietnicą kolejne dwa teksty lądują w naszym archiwum. Chciałbym jedynie wyrazić nadzieję, że w tym miesiącu uda nam się pobić ilość odwiedzin z lipca (bo od kwietnia ciągle frekwencja spada ;_;).

Porady i Skrypty:
- Nawigacja w cms'ie (by Michu)

FAQ:
- Co zrobić, gdy RM nie pokazuje czcionki? (by Michu)
komentarze:
0
Say Good-NightMichu, 23:37 09.08.2006
    Nie samymi tekstami człowiek żyje. To przesłanie prowadziło mnie podczas przygotowywania dzisiejszego newsa. Dzięki dla Ludzixa i Kikuta za reski, które właśnie zamieszczam ^^. Zapraszam również was wszystkich do postowania na naszym forum, które w końcu zaczęło się rozkręcać. Liczymy na waszą pomoc! Ahm, jutro oczywiście spodziewajcie się kolejnych tekstów.

Zasoby:
- 6 backdropów (2000) z Metal Slug 5 (by Ludzix)
- 5 backdropów (2003) z Metal Slug 5 (by Ludzix)
- 2 charsety cyferek (by Kikut)
komentarze:
0
Hit in the USAMichu, 23:25 08.08.2006
    Tak jak obiecałem, dzisiaj kolejny tekst. Jeżeli macie chwilę i dobry pomysł napiszcie coś i przyślijcie, bo nie wiem czy takie tempo utrzymam do końca miesiąca... Oczywiście, że wytrzymam =D Jak mawiało stare mangowe przysłowie "zesraj sie a nie daj sie". Czego wam i sobie życzę.

Porady i Skrypty:
- Summon (by Michu)
komentarze:
0
BalkMichu, 00:50 06.08.2006
    Zgodnie z zapowiedzią, pod dwóch dniach dodaję kolejne teksty. Warte odnotowania jest natomiast to, że jeden z nich nie jest mój (a dokładniej napisał go Ludzix ~~). Jeżeli chcielibyście pójść w ślady tego pana i umieścić cokolwiek na Tsukuru Archive - na forum znajduje się Skrzynka, do której możecie to wrzucić. Dodatkowo, żeby nie nudzić, dorzucam od siebie pokaźny zestaw ikonek broni z Summon Night (nie nie, tamte poprzednie były z Summon Night 2). Znów przypomnę o tym, że na wszystkich chętnych czekają buttonikowe miejsca u góry ^^.

Porady i Skrypty:
- Skok (by Michu)
- Budowa systemu 2 (by Ludzix)

Zasoby:
- 5 spritesetów z Summon Night: Craft Sword Monogatari (by Michu)
komentarze:
0
Girl FridayMichu, 22:55 04.08.2006
    Ufff, dzisiaj krótko i treściwie. Na forum pojawiło się ostatnio trochę nowych zasobów gotowych do wrzucenia, a ja obiecałem że zrobię to wraz z tym newsem. No cóż, nie udało się =p. Chciałem zdążyć z jego napisaniem, bo dzisiaj mija zapowiedziany termin przesłania dwóch kolejnych tekstów. Mam nadzieję, że się przydadzą. Cia ^o^

Porady i Skrypty:
- Zbroja (by Michu)

FAQ:
- Czy w RM 2000/2003 można mieć więcej niż 4 osoby w drużynie? (by Michu)
komentarze:
0
Be my life, be my wife ^^Michu, 14:05 01.08.2006
    Pewnie nie oczekiwaliście tak szybkiej aktualizacji =p. Bez zbędnego krążenia powiem, że wraz z dzisiejszym dniem stawiam sobie potężny cel - co dwa dni będę przynosił wam dwa nowe teksty na Tsukuru Archive, bo jak wiadomo ten dział najbardziej u nas kuleje. Przeważnie będą to porady (wraz ze skryptami), choć nie pogardzę również FAQ czy tutorialami. Co jakiś czas będą się ofkoz pojawiać nowe grafiki, niemniej w ograniczonej ilości. Gydbym przez dłuższy czas nie dawał znaku życia - nadrobię to w kolejnym newsie. Także rachunek jest prosty - 31 dni sierpnia równa się 31 nowych tekstów na TA. Co z tego wyjdzie, zobaczymy ^^.
    Stare newsy trafiają do archiwum(które ku mojemu wielkiemu zadowoleniu jest coraz obszerniejsze). Jak pewnie zauważyliście zrobiłem porządek z buttonami i bannerami - jeżeli jakaś strona chciałaby się takowymi wymienić, zapraszam do działu Wymiana. Dodatkowo jakiś czas temu pojawiła się nowa "belka" na dole strony. Znajdują się tam wszystkie adresy, pod którymi dostępne jest TA. Radzę je zapamiętać, bo nigdy nie wiadomo kiedy jakiś alias wysiądzie ~~.

Porady i Skrypty:
- Caterpillar - pies (by Michu)
- Alternatywna odnowa HP (by Michu)
komentarze:
0
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Asgun
2. Gromada
3. Komnata
4. Qmai World 1
5. Manga Carta
6. Tale of Exile: Akt I
7. Kruk
8. Wrota Arkany 2
9. Wzór
10. Wrota Arkany 3
» [MV]LifeLoop
» [PŁATNE] [RPG MAKER MV] Potrzebna pomoc z Java Script
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» [XP]Gif...
» Zgadnij: skąd ten screenshot?
» Pół Wieku Poezji Później
» Podziemia: Kraina Cieni [XP]
» Niezapomniana Przygoda Tom 1
» [XP]Zwiększenie Prędkości
» [RMXP] Marakesha
Perfect World by Amadik
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2010
ocena
8.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.