Archiwum - sierpień 2013

Przygody Tomasza OneironautyJazzwhisky, 14:13 27.08.2013
    Jedna z odwiecznych tajemnic - sen. Jaka jest jego rola, co naprawdę znajduje się w jego najgłębszych zakamarkach i jak daleko sięga w nim nasza władza? Między innymi na te pytania stara się znaleźć odpowiedzi bohater wydanej w zeszłym roku gry Eksperyment Sen autorstwa Zombika. Biorąc udział w kontrolowanym eksperymencie, Tomasz rozpoczyna podróż po uliczkach własnej (pod)świadomości - światach pełnych groteski i koszmaru.
    Produkcja spod RM2003 to nieco mroczna przygodówka, wymagająca rozwiązania szeregu prostych zagadek, omijania sennych pułapek i czasem odrobinę trudniejszych poszukiwań. Łącznie - całkiem sporo zabawy w oprawie mieszanych grafik odwzorowujących zmienne otoczenie i budującej odpowiedni klimat muzyki. Screeny poniżej, a więcej szczegółów - także w temacie na GRMA. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, nie straszne Wam długie korytarze i szczypta zagubienia, szukacie drobnych smaczków i macie ochotę przeszukać każdy zaułek tego labiryntu - od dziś zapraszam do ściągania gry bezpośrednio z naszego archiwum.
    Ze spraw organizacyjnych - w dolnej części strony pojawiło się kilka nowych buttonów, jednak wciąż mamy wolne miejsca. Przy okazji - przypominam wszystkim autorom gier (zwłaszcza nagradzanych w GF) i osobom współpracującym z TA - cały czas możecie liczyć na stabilny kawałek serwera na wasze strony autorskie, po szczegóły zapraszam do bezpośredniego kontaktu na forum.
komentarze:
13
Secret of the VolcanoNoruj, 16:16 23.08.2013
    Niesłychane. Coś zaczyna się dziać i to nie byle co, bo przed nami największa impreza związana z RPG Makerem. Każdemu się udziela świąteczny nastrój, a to zacnie, bo pracy jest równie dużo. Gry do opisania, zrecenzowania i ostatecznie, do zakwalifikowania w rywalizacji. Między innymi, Geralt proponuje nam demo produkcji RPG o tytule Tajemnica Wulkanu (RMVX).
    Historia opowiada o rozbitku, który pojawia się na tajemniczej wyspie Margoth i stara się związać koniec z końcem, nie dając się przede wszystkim zabić. Co więcej? Dynamiczny system walki w czasie rzeczywistym, zadania poboczne, muzyka z popularnych RPG-ów, ładna oprawa wizualna i rozgrywka na około 50 minut. Możecie liczyć na lekką, niezobowiązującą rozgrywkę, o której niestety prawdopodobnie szybko zapomnicie. Mimo to - gra warta do obadania.


komentarze:
23
All out of bubblegumJazzwhisky, 17:15 18.08.2013
    Panie i Panowie, news. Bez ceregieli - dziś kilka najważniejszych, dobrych informacji oraz jedna aktualizacja naszej bazy gier. Przede wszystkim - na naszym forum ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Golden Forków, czyli konkursu na najlepsze gry ostatniego roku. Tym razem impreza obejmie także rok 2012, więcej szczegółów - także co do wsparcia organizacji GF - w odpowiednim temacie na GRMA.
    Ponadto - kilka dni temu ruszyły Golden Forki Special, czyli dodatkowy konkurs na najlepszą recenzję polskiej gry wykonanej w RM. Czasu na wzięcie udziału w zabawie jest jeszcze sporo - tu też po wszelkie szczegóły zapraszam do wątku na forum.

    Co do gier - po niemal czterech latach od premiery - w naszym archiwum pojawiają się nagradzane w GF Wrota Arkany autorstwa ravenone. O grze mogliście przeczytać na TA już w tym newsie, dziś zapraszam do ściągania i przypomnienia lub zapoznania się z otwarciem tej popularnej sagi.

    Prawie na koniec - czego możecie spodziewać się w najbliższym czasie? Przede wszystkim - w miarę regularnych aktualizacji oraz newsów związanych z premierami gier i rezultatami konkursów. Wszystkim przypominam, że na Tsukuru Archive każde z Was może publikować materiały i teksty (w tym newsy!), wystarczy przesłać je korzystając z odpowiedniego linku w panelu użytkownika po prawej stronie. Przepraszam też wszystkich czekających (czasem całe wieki) na zaległe uzupełnienia, kolejka jest długa, ale wasze gry pojawią się w bazie w ciągu najbliższych tygodni.

P.S. Seria ma potrwać przynajmniej do końca GF2013, czyli do stycznia 2014 roku. Miejcie na uwadze, że z mojej strony jest to ostatni zryw, po tym czasie - jeśli w nadchodzących miesiącach nie znajdą się osoby gotowe do dalszych aktualizacji - TA przejdzie już oficjalnie i całkowicie w stan archiwalny.
komentarze:
28
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Septerra Core: Dream About The Past
3. Tale of Exile: Akt I
4. Qmai World 1
5. Asgun
6. Wrota Arkany 2
7. Dark Dawn
8. Wrota Arkany 3
9. Manga Carta
10. 8 Bit Quest
» EnterVPL nagrywa gry z RM
» RMgryTV
» CrashuR na Jutubach
» [XP] Kroniki Kelleńskie: Anioły i duchy
» [XP] Shaarimoth
» [XP] Akcesoria i warunki
» [XP] Wyświetlanie portretu przy wiadomości
» The Ultimate Boy - Film o naszym polskim superbohaterze!
» Pogromca II: Złodziej Kamienia [XP]
» Windows 7 nie czyta płyt
Wyspa dla Dwojga by Reaven
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2004
ocena
7.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.