Archiwum - wrzesień 2010

Wewnątrz czyjejś głowyPreki, 02:51 30.09.2010
    Niejeden twórca gier spotkał się zapewne z czymś takim jak brak weny. Przez to często projekty się przedłużają, niekiedy są porzucane. Rzadko spotyka się jednak przypadek, kiedy brak weny twórczej sprawia że... tworzymy nową grę z zapałem. Tak było właśnie z najświeższą produkcją Ska'cia pt. Brak Weny - Ska'ciu's Adventure. Bohaterem jest sam autor, a akcja dzieje się w wykreowanym przez niego świecie, który jest pełen nawiązań do mangi i anime oraz niedokończonych projektów. Sporadycznie można natknąć się na motywy stricte scenowe. To daje wrażenie, jakbyśmy właśnie byli wewnątrz czyjejś głowy. Całość oparta jest o niezły system strzelankowy SFAS2, znany z innych produkcji Ska'cia. Poziom trudności jest całkiem wysoki, choć sama gra - krótka. Download i więcej informacji - tutaj.


komentarze:
26
Zasoby
» 1 Charset Ludziki (ORIG)
Gedharm, 16:31 28.09.2010
Przyprawa do Bieguna PółnocnegoJazzwhisky, 15:14 27.09.2010
    Po naprawdę długiej przerwie - pora na ostateczne rozliczenie z premierami ostatnich tygodni. Dziś, na początek, zaległe uzupełnienia naszego downloadu - oraz w telegraficznym skrócie - powrót do kilku mniejszych produkcji spod znaku RM.
    W pierwszej kolejności - od dziś w naszej bazie gier znaleźć możecie produkcję Noruja pt. Star Wars: Way of the Jedi. O tym demie spod RMXP wspominaliśmy już w połowie sierpnia, po więcej szczegółów odsyłam Was zatem do odpowiedniego newsa, a także na nasze forum.
    Ponadto, w naszym downloadzie wylądowała zaktualizowana wersja dema Saint Seiya Den by michalw, więcej szczegółów na temat tego projektu (RM2k3) również w jednym z sierpniowych newsów oraz w odpowiednim temacie na GRMA.

    A poza tym, jeśli zbrzydły Wam już szkolne obowiązki - rzućcie okiem np. na demo gry Avantia: Zniewoleni by FilipsO, czyli zajawkę naprawdę rozbudowanego pomysłu na erpega spod RMXP.
    Na dokładkę, krótką chwilę poświęcić możecie również strzelaninie Wojtexa pt. Mutant Chaos - wersja demonstracyjna spod RM2k3 z garstką map i nie więcej niż kilkoma minutami rozrywki.
    A na dzisiejszy koniec - Armia Zła: Przebudzenie by Marvolo37, czyli niezwykle krótkie demo wykonane w RMXP, klasyczne podejście do tematu RPG i niecały megabajt do zassania.

P.S. Ciągu dalszego spodziewajcie się (zdecydowanie) jeszcze w tym tygodniu.
komentarze:
10
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Septerra Core: Dream About The Past
2. Qmai World 1
3. Gromada
4. Asgun
5. Komnata
6. Manga Carta
7. Wrota Arkany 2
8. Tale of Exile: Akt I
9. Wrota Arkany 3
10. Kruk
» Wyświetlanie stanu gotówki na ekranie gry
» [VX Ace] Projekt Cebula
» [VXa] Iście Gobliński ABS
» Games Gal Blog
» [VxAce] Tits and Magic [16+]
» [RMXP]Pokemon Uvopia Version
» [RM2k3] Saga Demonów [16+]
» [VXAce] Lost Saga
» Proszę zaktualizować link: rpg-maker.info ? rpgmaker.ru
» Zgłoszenia gier
System VX: Stukoczące Kopytka by TagTeam
wersja
Pełna,
RM VX
rok wydania
2011
ocena
5.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.