Archiwum - wrzesień 2010

Wewnątrz czyjejś głowyPreki, 02:51 30.09.2010
    Niejeden twórca gier spotkał się zapewne z czymś takim jak brak weny. Przez to często projekty się przedłużają, niekiedy są porzucane. Rzadko spotyka się jednak przypadek, kiedy brak weny twórczej sprawia że... tworzymy nową grę z zapałem. Tak było właśnie z najświeższą produkcją Ska'cia pt. Brak Weny - Ska'ciu's Adventure. Bohaterem jest sam autor, a akcja dzieje się w wykreowanym przez niego świecie, który jest pełen nawiązań do mangi i anime oraz niedokończonych projektów. Sporadycznie można natknąć się na motywy stricte scenowe. To daje wrażenie, jakbyśmy właśnie byli wewnątrz czyjejś głowy. Całość oparta jest o niezły system strzelankowy SFAS2, znany z innych produkcji Ska'cia. Poziom trudności jest całkiem wysoki, choć sama gra - krótka. Download i więcej informacji - tutaj.


komentarze:
26
Zasoby
» 1 Charset Ludziki (ORIG)
Gedharm, 16:31 28.09.2010
Przyprawa do Bieguna PółnocnegoJazzwhisky, 15:14 27.09.2010
    Po naprawdę długiej przerwie - pora na ostateczne rozliczenie z premierami ostatnich tygodni. Dziś, na początek, zaległe uzupełnienia naszego downloadu - oraz w telegraficznym skrócie - powrót do kilku mniejszych produkcji spod znaku RM.
    W pierwszej kolejności - od dziś w naszej bazie gier znaleźć możecie produkcję Noruja pt. Star Wars: Way of the Jedi. O tym demie spod RMXP wspominaliśmy już w połowie sierpnia, po więcej szczegółów odsyłam Was zatem do odpowiedniego newsa, a także na nasze forum.
    Ponadto, w naszym downloadzie wylądowała zaktualizowana wersja dema Saint Seiya Den by michalw, więcej szczegółów na temat tego projektu (RM2k3) również w jednym z sierpniowych newsów oraz w odpowiednim temacie na GRMA.

    A poza tym, jeśli zbrzydły Wam już szkolne obowiązki - rzućcie okiem np. na demo gry Avantia: Zniewoleni by FilipsO, czyli zajawkę naprawdę rozbudowanego pomysłu na erpega spod RMXP.
    Na dokładkę, krótką chwilę poświęcić możecie również strzelaninie Wojtexa pt. Mutant Chaos - wersja demonstracyjna spod RM2k3 z garstką map i nie więcej niż kilkoma minutami rozrywki.
    A na dzisiejszy koniec - Armia Zła: Przebudzenie by Marvolo37, czyli niezwykle krótkie demo wykonane w RMXP, klasyczne podejście do tematu RPG i niecały megabajt do zassania.

P.S. Ciągu dalszego spodziewajcie się (zdecydowanie) jeszcze w tym tygodniu.
komentarze:
10
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Tale of Exile: Akt I
3. Septerra Core: Dream About The Past
4. Qmai World 1
5. Wrota Arkany 2
6. Asgun
7. Manga Carta
8. Komnata
9. 8 Bit Quest
10. Dragon Hell
» Ziemniaczany blog
» Piracka Łajba - blog | Tworzenie gier, RPG Maker
» Ołówek, gumka, kartka. Czyli zajawka na rysowanie :)
» Własny generator losowych nicków/nazw.
» Cóż to może być za gra?
» Goniec RM - komentarze
» ---ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE GRY---
» RPG Maker 95
» Strona z codziennymi giveawayami
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
New Era v.1 by Galcia
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.