Archiwum - wrzesień 2013

Real Bout Golden Forki Special!Jazzwhisky, 18:45 25.09.2013
    Dziś dwa dania, w pierwszej kolejności - mamy już za sobą rezultaty Golden Forków Special, zwyciężczynią konkursu została Kleo i jej recenzja gry Kruk by INRE (już wkrótce w naszym downloadzie!). Zasłużone gratulacje, więcej szczegółów w tym wpisie na GRMA, sam nagrodzony tekst przeczytać możecie zaś na Twierdzy. Przy okazji - zachęcam do trzymania ręki na pulsie i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach, już niedługo info co do drugiej odsłony GFS, ponadto w głównym konkursie mamy już łącznie 25 gier i dem, a na pewno pojawią się kolejne!

    Poza tym - kontynuując cykl - w naszej bazie gier ląduje goldenforkowy superhit z roku 2010, czyli Wrota Arkany 2 w wykonaniu ravenone. O grze mogliście przeczytać już w tym newsie i na forum, polecam szczególnie, zwłaszcza, że przez wielu WA2 uznawane są za najlepszą część serii. Na dziś to tyle, kolejnego newsa z mojej strony spodziewajcie się w pierwszych dniach października.
komentarze:
17
PKR3Jazzwhisky, 18:34 18.09.2013
    Pierwsza część tej gry była jak poranny promień słońca prosto w oczy. Druga część ustabilizowała pozycję autora jako scenowego twórcy gier. Gdy jednak pakitos wydał wiosną tego roku Pakit Racing 3 - trylogia stała się faktem i już (dosłownie) nic nie było takie samo.
    PR3 to prosta gra zręcznościowa, złożona z wykupywanych za monety poziomów, w których naszym celem jest dotarcie od startu do mety w określonym limicie czasu. Na drodze napotkamy przy tym wiele przeszkadzajek, mieszankę RTP i oryginalnych grafik oraz radosną oprawę muzyczną. Niestety - do ukończenia gra wymaga wielokrotnego przechodzenia tych samych plansz, a ich poziom trudności jest wręcz porażająco losowy. Produkcję bronią humor i dopracowane dodatki, ale są to wyłącznie uzupełnienia i nawet jeśli bawiliście się przy okazji poprzednich części gry - możecie mieć problem z ukończeniem całości. Pamiętając o powyższych, grę od dziś możecie pobrać bezpośrednio z naszego archiwum, więcej informacji na screenach a także w odpowiednim temacie na GRMA.
    Z dodatkowych newsów - na forum trwa głosowanie w goldenforkowym konkursie na najlepszą recenzję RM-gry. Zapraszam do zapoznania się z pracami, wszystko czego potrzebujecie jest tutaj.
komentarze:
16
Arcana's Gate 3Noruj, 17:32 09.09.2013
    Trylogia autorstwa ravenone odcisnęła spore piętno na scenie RPG Makera ostatnich lat. Wrota Arkany 3, które zwieńczają całą historię, ukazały się na forach prawie dwa lata temu, ale do tej pory nie było o nich większej wzmianki na Tsukuru Archive. Jest to świetna okazja do nadrobienia zaległości, zwłaszcza że niedawno, po jeszcze większej przerwie, część pierwsza w końcu zagościła do bazy gier.
    WA3 opowiada o poczynaniach Elroara, który po wielu perypetiach, w końcu dotarł do mitycznej Arkany w celu odnalezienia swojej ukochanej. Jednocześnie znów zostaje wplątany w sam środek intrygi. Dla osób nie zaznajomionych z poprzednimi odsłonami, intro wprowadza nas w historię protagonisty, ale bardzo gorąco zachęcam do ogarnięcia tematu swoimi siłami.
    Co gra nam oferuje? Ponad 10h zabawy, mnóstwo dodatków jak alchemia czy otwierane kufrów, całą masę zadań pobocznych, multum potworów do zabicia, autorski system rozwoju postaci czy wybory, które mają wpływ na przebieg scenariusza. Po więcej informacji odsyłam do swojej recenzji i zachęcam do pobrania tytułu z bazy gier TA.


komentarze:
17
Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Tale of Exile: Akt I
3. Septerra Core: Dream About The Past
4. Qmai World 1
5. Wrota Arkany 2
6. Komnata
7. Asgun
8. Manga Carta
9. Dark Dawn
10. 8 Bit Quest
» Ziemniaczany blog
» Historie zmyślone: Tulaśny terror [VXAce]
» Robię grę dla DOS-a.
» EnterVPL nagrywa gry z RM
» [2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Legenda Pathory HD (RM VX Ace)
» Średniowieczne kafelki [VXA]
» [VXa]Endless Kingdom.
» 1001 utworów muzycznych
Fantasy by Michu
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.