Wrota ArkanyJazzwhisky, 11:50 29.12.2009
    Trwają już wszystkie tegoroczne głosowania w Golden Forkach. Zainteresowanych zapraszam do działu konkursowego na naszym forum, zaś wszystkich - do rzutu okiem na jedną ze startujących w tym roku produkcji prosto spod RMXP.
    Gdy bohater dociera wreszcie do odległego portu, sprawy zaczynają się nieznacznie komplikować. Wkrótce okaże się, że być może jest jedynym, który jest w stanie pogodzić zwaśnione strony i stawić czoła rosnącej sile wspólnego wroga.
    Rzadko zdarza się, by polskie RM-produkcje łączyły w sobie doskonałą oprawę wizualną i wciągające, dojrzałe elementy fabularne. Sprawa wygląda podobnie w przypadku pełnej wersji Wrót Arkany by ravenone, w której grafika czy schemat walk zdają się być wyłącznie wymuszonym dodatkiem do wielkiej, wielowątkowej historii, rodem z przygnębiającego dark fantasy. Całość, co odkryjecie szybko, nie jest oczywiście bezbłędna, jednak ponad stumegabajtowy instalator oraz więcej informacji na temat poprawionej wersji gry czeka na Was od kilku dni m.in. w tym temacie na GRMA. Screeny poniżej, ciąg dalszy maratonu - jeszcze w tym roku. ;)


Wiesz, no akurat to mnie rozśmieszyło, bo nie życzyłbym chyba żadnemu MG tak eksploatującego żywota jak mój, ale nie rozumiem sensu, to miała być jakaś konstruktywna wypowiedź? :)
Jazzwhisky, 18:33 30.12.2009

Jazzwhisky, ty nigdy nie stracisz odbiorcow swoich gier...
BV, 17:54 30.12.2009

Sab, tzn. to jest tak, że a) piszę (nie zawsze szybko) o wszystkim, co znośnego ukaże się na naszym forum oraz b) każdy może napisać notkę o dowolnej premierze (jest to częściowo zautomatyzowane, plany kompletnej automatyzacji przewijają się od dawna, ale dla kogo to robić, jeśli nikomu na napisaniu paru zdań nie zależy?).
Ja robię swoje, parcia na stworzenie aktywnego scenowego sajtu gdzie ludzie współpracują i wspierają się nawzajem po prostu nie ma, mógłbym o tym długo pisać, ale to już nie mój ból, to nie ja tracę zapał i odbiorców swoich gier. ;)
Jazzwhisky, 12:45 30.12.2009

X, piszesz to już trzeci (?) raz. Gameboy, najpierw trzeba zgłosić do Jazza :)

A gra niewątpliwie jedna z lepszych spod rmxp w pl. Dużo zadań, ciekawa fabuła. Oczywiście nie każdemu podpasuje, trochę niedopracowana graficznie.
sab, 12:15 30.12.2009

Zagram w to z wielką chęcią w końcu kiedyś bo zapowiada się kawał porządnej dopracowanej gry.
X-Tech, 21:33 29.12.2009

Wg readme powinno działać wszędzie, tylko zgodnie z niezrozumiałym standardem, mimo instalatora, font musisz wrzucić do odpowiedniego folderu ręcznie.
Projekt jest fajny, dla mnie ma klimat trochę takiej RMXP-Gromady w świecie fantasy, nie chcę porównywać całości, bo nie grałem zbyt długo, ale niewątpliwie jest w tym coś polskiego.
Ale graficznie na dłuższą metę odstrasza, nawet mnie. :)
Jazzwhisky, 16:06 29.12.2009

Prodzekt wyglada calkiem niezle. Ktos wie, czy wymagany jest do tego program albo RTP?
Michu, 15:15 29.12.2009

Miło patrzeć na coraz to nowe ukończone projekty w RMXP. 6 pełnych wersji na tegorocznych GFach to całkiem dużo w porównaniu z poprzednimi latami.

PS. Wrzuć ktoś Exogenesis :o
GameBoy, 14:21 29.12.2009

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Qmai World 1
3. Asgun
4. Komnata
5. Septerra Core: Dream About The Past
6. Manga Carta
7. Tale of Exile: Akt I
8. Wrota Arkany 3
9. Wrota Arkany 2
10. Kruk
» [RPGXP] Gothic : Cena Wojny
» [VxAce] Tits and Magic [16+]
» Nobunaga's Shadow [MV]
» [VXAce] Lost Saga
» Legenda Pathory HD (RM VX Ace)
» --Junak--[RMMV]
» [VX ACE] SpaceSave
» [RPGXP] CMS
» [RPGXP]Charactery Fantasy(Gothic)
» Anvocun [XP]
Reis Adventure by Picu
wersja
Pełna,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
4.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.