Ostatnie ZeroPreki, 11:05 21.05.2011
    Czy ktoś kiedykolwiek próbował, albo chociażby myślał o stworzeniu samolotowej strzelanki w RM? Przez długie lata nie było nawet słychać o takiej produkcji, jednak blisko miesiąc temu światło dzienne ujrzała Reiha spod ręki niezmordowanego Ska'cia. Gra jest osadzona w realiach przypominających II Wojnę Światową na Pacyfiku. W kwestii poziomu trudności tytuł stawia poprzeczkę bardzo wysoko, już druga misja stwarza spore problemy większości graczom, mimo tego przejście tej gry jest jak najbardziej możliwe. Download, więcej informacji oraz dyskusja w tym temacie na forum.
Mimo tego, że już rzadko gram gry na rpg makerze, to pod pretekstem wysokiego poziomu trudności zdecydowałem się to zagrać. Grywalność tej gry jest bardzo duża. Mimo dość częstego buga, gdzie samolot na chwile "zawisa" to nie spotkałem większych kłopot w grze. Poziom trudności nie jest aż tak trudny. Szczerze to jestem zdziwiony, że ludzie nie mogą przejść nawet drugiej misji. Jedyny większy kłopot jaki napotkałem podczas gry był moment podczas misji 4 kiedy wracałem do bazy. Reszta tylko wymagała skupienia się na grze.

Podsumowując: To jest jedna z lepszych gier Ska'cia. Gra jest grywalna oraz wymaga uwagi gracza oraz fabuła jest całkiem ciekawa (i co ciekawsze, nasza strona przegrywa przez całą grę...). Istnieje parę bugów oraz z powodu paru mniejszych wad, niestety muszę dać tej grze "tylko" 8/10.

ice4sugar a'ka dawniej na scenie jako p2tryk (to będzie ostatnie użycie mojego dawnego nicka...)
~ice4sugar, 14:15 12.06.2011

Title wypaśne, tylko wszystko psuje standardowe menu...
~Beta Vegas, 00:24 28.05.2011

W Reihe gralem tylko jak byla jakas wczesna beta, ale jak znajde chwile miedzy uczelnianymi obowiazkami, to chetnie to niej wroce ;) Art w titlu po prostu bajeczny.
Michu, 10:39 23.05.2011

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Asgun
3. Qmai World 1
4. Komnata
5. Septerra Core: Dream About The Past
6. Manga Carta
7. Tale of Exile: Akt I
8. Wrota Arkany 3
9. Kruk
10. Wrota Arkany 2
» ACTA 2.0 [Czy to koniec naszej społeczności]
» Goniec RM - komentarze
» [VX] Serce Mroku
» [VX] Kruk
» PInroz podbija YouTube!!!
» Kingdom (RPG Maker VX Ace)
» Najlepsza Gra
» Ziemniaczany blog
» Anvocun [XP]
» Alternatywne RTP do RM2k3 - na jakich zasadach?
Pac-Man by SimooN
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.