Ciemno i głucho. Wszędzie.Adrapnikram, 19:15 11.12.2015
    Jeśli jesteście osobami, które lubią horrory oraz creepypasty, to zapewne znana jest wam postać Jane: The Killer. Właśnie na historii tej creepypasty opiera się gra CrashuRa pt. Dawnville. Tytuł to wykonany w RMVXA horror z elementami przygodowymi. Opowiada on o dziewczynie, której przyśniła się kobieta, prosząca o to, aby ta wyruszyła do Dawnville - miasteczka, w którym Jane, o przydomku "The Killer", urządziła krwawą masakrę.
    Produkcja sama w sobie nie powala, jednak mimo panujących w niej ciemności, potrafi wciągnąć na te kilka godzin. Jeśli chcecie sami sprawdzić czy i Was przyciągnie - zapraszam po więcej informacji na forum i do downloadu. Warto nadmienić iż gra ta uzyskała 1 miejsce (!) w zeszłorocznych Golden Forkach. A CrashuRowi gratuluję ukończonej gry i sukcesu na GF-ach.

Gierka nie jest zła można rzecz, że jest niezła, ale z całą pewnością nie jest w moim top 10 gierek ever. Zagranie w nią czasem straconym raczej nie będzie.
~XTech, 22:00 12.12.2015

Zupełnie nie zgadzam się z taką oceną (i mam powody przypuszczać, że nie tylko ja :)), ale nawet gdyby, to wciąż gra, która znalazła najwięcej uznania wśród aktywnych graczy w zeszłym roku i po prostu trafiła do największej liczby osób, nie da się jej tego odebrać. Ba, pod pewnymi względami było to nawet bardziej wartościowe zwycięstwo niż takie, gdzie laur zgarnia jednoznaczny faworyt.
Jazzwhisky, 20:37 12.12.2015

Tak naprawde wygralem tylko dlatego, iz w GFach 2014 nie bylo zadnej pozycji, ktora wybijalaby sie ponad przecietniaki i z tych przecietniakow trzeba bylo cos wybrac xd W tym roku widac, ze bedzie inaczej.
CrashuR, 16:54 12.12.2015

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Septerra Core: Dream About The Past
3. Tale of Exile: Akt I
4. Wrota Arkany 2
5. Qmai World 1
6. Manga Carta
7. Asgun
8. Komnata
9. 8 Bit Quest
10. Dragon Hell
» Własny generator losowych nicków/nazw.
» Cóż to może być za gra?
» ---ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE GRY---
» RPG Maker 95
» Goniec RM - komentarze
» Ziemniaczany blog
» Strona z codziennymi giveawayami
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Kimyona Yama [2k3][Download]
» [VXa]Endless Kingdom.
New Era v.1 by Galcia
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.