Weekendowy Serwis informacyjny #14Jazzwhisky, 19:11 09.04.2016
    Za oknami sobotni wieczór, a u nas czas na kolejne podsumowanie tygodnia. Na start - Degica wrzuciła info o swojej planowanej obecności na PAX East 2016 - dużym, amerykańskim konwencie, którego hasłem jest szeroko rozumiana tematyka gier. Będę wrzucał jeśli pojawią się jakieś filmy lub zdjęcia.
    Poza tym wydarzyło się niewiele, ale to tylko okazja, by przypomnieć o dziale z zasobami na oficjalnym forum RM. Ta prawdziwa kopalnia oryginalnych materiałów tylko czeka na wykorzystanie, moją uwagę w tym tygodniu przykuł przede wszystkim ten zestaw dla RMMV.

    Dalej, RMN ma coś dla fanów platformówek z odrobiną czasu - Super Mario Bros. X Super Contest! Impreza nie ma większego związku z RM, ale na pewno może być fajną odskocznią od składania kolejnych mapek w Makerze. Informacje dotyczące wykorzystywanego silnika, zasad tworzenia konkursowych poziomów i innych szczegółów znajdziecie na miejscu.
    A przy okazji - zestawienie marcowych produkcji opublikowanych na rpgmaker.net. Pojawiają się one regularnie, więc powinienem linkować do kolejnych list w nadchodzących miesiącach.

    Wreszcie, u nas - tradycyjnie, po kilku tygodniach spokoju mamy mały zawał tytułów. Zaległości staram się nadrabiać w ciągu tygodnia, a dziś polecam tylko sprawdzenie wątku przygotowywanej Eremowej Przygody by Yoroiookami (planszówka!) oraz wrzucam info o odkopanym i opublikowanym kilka dni temu Destroyers Hooligans w wykonaniu Charliego Vermina. Tytuł to klasyczna minigra akcji na bazie RTP RMME (tak, tego z Twierdzy). Jeśli gustujecie w podobnych produkcjach, gdzie liczy się wyłącznie łupu-cupu, to chyba coś dla Was. Dwa screeny poniżej, a wszystkie szczegóły i download czekają na forum.    No i na koniec, nie wiem jak Wy, ale ja zamierzam świętować tegotygodniową, dziewiątą rocznicę premiery Rhomika by kalafior. Bardzo wiele na TA zaczęło się od tego tytyłu, który zdobył zresztą pierwsze miejsce na GF2007 w kategorii Pełne Wersje. Polecam, gra nic a nic się nie postarzała, łezka kręci się w oku, a ja nawet znów utknąłem na jedenastym poziomie. :)Dzięki, dzięki, no i mega jeśli komuś się to udziela, mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej. :)
Jazzwhisky, 01:39 13.04.2016

Udziela się. Jeszcze jak!
Adrapnikram, 22:08 12.04.2016

Jazz, podziwiam, że jeszcze Ci się chce i z zaangażowaniem, co tydzień, aktualizujesz stronę.

Stanowisz dobry przykład dla wszystkich i zasługujesz na pełen szacunek.
A żeby się to udzieliło użytkownikom tworzącym gry! :)

Amadik, 21:33 12.04.2016

Człowiek wybędzie na kilka dni i nagle tyle się dzieje =D Ostatnio chyba coraz częściej takie zrywy mamy. Bardzo ciekawy projekt Yoro. Za mało jak dla mnie, żeby pisać coś konkretnego, ale śledzić będę temat z niecierpliwością.
Michu, 22:32 10.04.2016

Zasoby, które przykuły Twoją uwagę, bardzo fajne, szkoda tylko że dla MV...

Nigdy nie lubiłem SMBX, jakieś dla mnie takie niegrywalne. Możliwe że da się tam zmienić fizykę, bo jeśli nie to ja odpadam. Do tego to jest chyba wzorowane na SMB3, którego z całej serii na NESa i SNESa lubię najmniej.

W Rhomika kiedyś grałem, na pewno nie chciało go mi się skończyć, szkoda że Rhomik2 skończył na demie, świetnie się zapowiadał.
Dragon Kamillo, 01:15 10.04.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Tale of Exile: Akt I
3. Septerra Core: Dream About The Past
4. Wrota Arkany 2
5. Qmai World 1
6. Manga Carta
7. Asgun
8. Komnata
9. 8 Bit Quest
10. Dragon Hell
» Ziemniaczany blog
» Cóż to może być za gra?
» Własny generator losowych nicków/nazw.
» ---ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW W DZIALE GRY---
» RPG Maker 95
» Goniec RM - komentarze
» Strona z codziennymi giveawayami
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» Kimyona Yama [2k3][Download]
» [VXa]Endless Kingdom.
New Era v.1 by Galcia
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2002
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.