Weekendowy Serwis informacyjny #18Jazzwhisky, 12:39 08.05.2016
    RM-newsy w natarciu, odsłona osiemnasta. Z okazji zakończonego już GW2016, dwa tutoriale opublikowała w tym tygodniu Degica. Teksty o prostej zagadce z dźwigniami oraz łapaniu ryb znajdziecie na blogu RM.

    Dalej, Steam nie zaoferował w ciągu ostatnich dni dosłownie nic, nie zawiódł za to RMN, wrzucając zestawienie najciekawszych kwietniowych produkcji opublikowanych w serwisie. Przy okazji przypominam o grach z ostatniego newsa, łatwo było je przegapić, rpgmaker.net był przez kilka dni offline.

    U nas - trwa w najlepsze Sezon V Ligi Mapperów! Wciąż możecie zapisać się na kolejkę drugą i następne, w zasadzie bezstratnie, jeśli myślicie o zawojowaniu całego konkursu. Poza tym polecam rzucić okiem na to, co przygotowuje Prometherion, na forum pojawiła się pierwsza od wielu miesięcy aktualizacja projektu Shaarimoth.

    A w serii powrotów do ważnych gier z przeszłości - pora na wisienkę na torcie, bo z początkiem maja minęło 12 lat od premiery ostatniej odsłony Czasoprzestrzeni, finału najpopularniejszej serii w historii polskiego RM. Tylko sumując oficjalne liczniki na stronach sprzed kilku lat, cała trylogia CP to ponad 100.000 pobrań z różnych źródeł, liczba która robi wrażenie i bije niejedną sprzedaż komercyjnych hitów w Polsce. I choć czasy się zmieniły, a gry z serii niekoniecznie przetrwały próbę czasu, to warto pamiętać o ogromnej popularyzacji RM do której przyczynił się TiTek i jego produkcje.Wow, te liczby przy Czasoprzestrzeni wydają się dziś zupełnie odrealnione jak na dzisiejsze standardy.

Ta zdarzeniówka z łapaniem ryb przydatna, ja zawsze robiłem u siebie QTE w dużo bardziej skomplikowany sposób.
lorak, 08:35 10.05.2016

No przecież biorę udział w LM. Jako kibic. :P
Kleo, 17:26 09.05.2016

Nawet do wtorku, ale to już niedługo.

Kleo - a w ogóle to jakbyś brała udział w LM, to w tym czasie zamiast czekać, mogłabyś robić swoją. :}
Jazzwhisky, 13:55 09.05.2016

Jeszcze do poniedziałku jakoś wytrzymasz :D
A ja patrzyłem na te teksty ze zdarzeniówkami, są całkiem ok, jakby więcej takich dali i zebrali w jednym miejscu to byłoby idealnie...
Keibi, 14:40 08.05.2016

Sprawdziłam jakiś czas temu obie gry z poprzedniego WSI, ale żadna mnie nie zachwyciła. Trick & Treat to dość typowy horror z kilkoma zakończeniami i jeszcze większą liczbą "zakończeń" (ble). Weird and Unfortunate Things are Happening zapowiadało się lepiej, ale dość szybko zrobiło się nudnawe (ile można łazić i tłuc potwory?). Na dodatek muzyka, podobnie jak w Luxaren Allure, przyprawia o ból zębów.

Ja już chcę oglądać mapki, strasznie długo trzeba na nie czekać. :/
Kleo, 14:12 08.05.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Asgun
3. Komnata
4. Qmai World 1
5. Kruk
6. Wzór
7. NYE'14
8. Gakkou
9. Rhomik
10. Manga Carta
» [XP] Chaos Element: Climax Redux (DEMO1.3)
» ACTA 2.0 [Czy to koniec naszej społeczności]
» Goniec RM - komentarze
» [VX] Serce Mroku
» [VX] Kruk
» PInroz podbija YouTube!!!
» Kingdom (RPG Maker VX Ace)
» Najlepsza Gra
» Ziemniaczany blog
» Anvocun [XP]
Pac-Man by SimooN
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.