Gotycka FantasmagoriaJazzwhisky, 13:00 12.05.2016
    Czas ucieka, ale dziś wracamy jeszcze raz do ostatnich dni kwietnia, kiedy to demo swojego projektu Empire zaprezentował Aruka. Produkcja spod znaku RMVX to szykowana na erpega historia o znajomym kształcie, z młodym bohaterem, który pośród trzech frakcji próbuje znaleźć swoje miejsce na wyspie Edeon.
    Demo jest mocno zabugowane, wręcz na granicy grywalności (pobierajcie tylko poprawioną wersję), ale jeśli marzy Wam się mały, acz otwarty świat pełen drobnych zadań do wykonania, kręci was prosty ABS i dużo efektów na ekranie - to niewątpliwie coś na małe co nieco dla Was. Screenshoty z rozgrywki poniżej, a więcej na temat produkcji w tym temacie na Ultima Forum oraz stronie internetowej projektu.

No tak, ale te trzy to wszystkie moje trzy od początku roku pełnego grania w tytuły spod RM. Trochę dużo jak na jedno demko.
Wzorowanie się na innym tytule już zupełnie pomijam, bo pamiętam niewiele i nie rozumiem tego fenomenu. Zabawne tylko, że Gothic też kojarzy mi się głównie z bugami, nawet skala jest zachowana. :)))
Jazzwhisky, 06:22 14.05.2016

Ja nie odczułem jakoś bugów (ze 3 mnie zblokowały), nawet w kwestii mechanicznej fajnie to wyszło. Ale ta zrzynka to mnie przeraża. Nawet gothic z niemieckiej sceny RM jest mniej podobny do orginału niż ta gra.
Adrapnikram, 06:11 14.05.2016

Ta, tylko z lekka. Ale to pewnie dlatego, że dość szybko znalazłam jakąś (chyba?) mapkę, która po obejrzeniu za nic nie chciała zniknąć i uparcie zasłaniała 3/4 ekranu, więc odpuściłam sobie dalszą grę. :)
Kleo, 19:51 12.05.2016

Tylko z lekka? ;)
No ja w oryginalnym demie nie byłem w stanie grać dłużej niż 10 minut bez zablokowania się na amen, pod tym względem było bardzo źle. Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna trafiłem też na coś, co po prostu przycina mi w niektórych lokacjach, te efekty świetlne są strrrraszne.
Jazzwhisky, 19:08 12.05.2016

Grałam w pierwszą wersję i chyba zrobiłam błąd, bo z lekka się zniechęciłam. Ale skoro jest poprawiona wersja (jakoś mi to umknęło), to dam grze jeszcze jedną szansę.
Kleo, 19:01 12.05.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Qmai World 1
3. Asgun
4. Septerra Core: Dream About The Past
5. Komnata
6. Manga Carta
7. Tale of Exile: Akt I
8. Wrota Arkany 2
9. Wrota Arkany 3
10. Kruk
» Niezapomniana Przygoda Tom 1
» -POWITANIA (i pozegnania)-
» RPG MAKER MV możliwości programu
» Kingdom (RPG Maker VX Ace)
» [XP] Chaos Element: Climax Redux (DEMO1.3)
» [Vxa]Noire
» Ołówek, gumka, kartka. Czyli zajawka na rysowanie :)
» [TUTORIAL] RPGMAKER MV - Przenoszenie na Androida za pomocą INTEL XDK
» Problem z RM MV
» --Junak--[RMMV]
Drizzt Do'Urden by Twardy
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.