Gotycka FantasmagoriaJazzwhisky, 13:00 12.05.2016
    Czas ucieka, ale dziś wracamy jeszcze raz do ostatnich dni kwietnia, kiedy to demo swojego projektu Empire zaprezentował Aruka. Produkcja spod znaku RMVX to szykowana na erpega historia o znajomym kształcie, z młodym bohaterem, który pośród trzech frakcji próbuje znaleźć swoje miejsce na wyspie Edeon.
    Demo jest mocno zabugowane, wręcz na granicy grywalności (pobierajcie tylko poprawioną wersję), ale jeśli marzy Wam się mały, acz otwarty świat pełen drobnych zadań do wykonania, kręci was prosty ABS i dużo efektów na ekranie - to niewątpliwie coś na małe co nieco dla Was. Screenshoty z rozgrywki poniżej, a więcej na temat produkcji w tym temacie na Ultima Forum oraz stronie internetowej projektu.

No tak, ale te trzy to wszystkie moje trzy od początku roku pełnego grania w tytuły spod RM. Trochę dużo jak na jedno demko.
Wzorowanie się na innym tytule już zupełnie pomijam, bo pamiętam niewiele i nie rozumiem tego fenomenu. Zabawne tylko, że Gothic też kojarzy mi się głównie z bugami, nawet skala jest zachowana. :)))
Jazzwhisky, 06:22 14.05.2016

Ja nie odczułem jakoś bugów (ze 3 mnie zblokowały), nawet w kwestii mechanicznej fajnie to wyszło. Ale ta zrzynka to mnie przeraża. Nawet gothic z niemieckiej sceny RM jest mniej podobny do orginału niż ta gra.
Adrapnikram, 06:11 14.05.2016

Ta, tylko z lekka. Ale to pewnie dlatego, że dość szybko znalazłam jakąś (chyba?) mapkę, która po obejrzeniu za nic nie chciała zniknąć i uparcie zasłaniała 3/4 ekranu, więc odpuściłam sobie dalszą grę. :)
Kleo, 19:51 12.05.2016

Tylko z lekka? ;)
No ja w oryginalnym demie nie byłem w stanie grać dłużej niż 10 minut bez zablokowania się na amen, pod tym względem było bardzo źle. Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna trafiłem też na coś, co po prostu przycina mi w niektórych lokacjach, te efekty świetlne są strrrraszne.
Jazzwhisky, 19:08 12.05.2016

Grałam w pierwszą wersję i chyba zrobiłam błąd, bo z lekka się zniechęciłam. Ale skoro jest poprawiona wersja (jakoś mi to umknęło), to dam grze jeszcze jedną szansę.
Kleo, 19:01 12.05.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
Do zespołowej pracy nad grą w RM najbardziej skłoniłby mnie:
Odpowiedni projekt
Właściwi ludzie
Komercyjny charakter produkcji
Wersja Makera
Coś innego
Nie interesuje mnie praca w zespole
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Tale of Exile: Akt I
2. Gromada
3. Qmai World 1
4. Septerra Core: Dream About The Past
5. Wrota Arkany 2
6. Asgun
7. Komnata
8. Rhomik 2: Przygoda
9. Wrota Arkany 3
10. Manga Carta
» Osseus [VX]
» [VXACE] Bazgroł
» [VX ACE] SpaceSave
» [RM MV] Pierwsza scenka
» Co stało się ze stroną TiTka ?
» [XP] Chaos Element: Climax Redux (DEMO1.3)
» Piracka Łajba - blog | Tworzenie gier, RPG Maker
» Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska [XP]
» HUD (RMXP, Steam, ENG)
» Venesard się nudzi.
Demons Legacy by Mefsoft
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
8.0/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2016 | Używamy plików cookie.