Weekendowy Serwis informacyjny #23Jazzwhisky, 14:22 12.06.2016
    Kolejny tydzień i kolejny telegraficzny skrót tygodnia. Dziś głównie gry, ale zaczynamy od cofnięcia się do zeszłego weekendu, kiedy rpgmaker.net, czyli największy sajt poświęcony serii RM (i nie tylko), świętował swoje dziewiąte urodziny. Pod hasłem 3 hours, 3 maps, 3 characters powstała cała masa imprezowych prac, które możecie znaleźć na stronie wydarzenia. Co jak co, ale w tym roku chyba nikt nie ma prawa narzekać na brak minigier. :)

    Dalej już z górki, na stronach Gońca RM pojawiły się dwie nowe recenzje by Preki & Piotr I, a na GRMA trwa szósta kolejka V Sezonu Ligi Mapperów, zbliża się końcówka.
    Poza tym - Nexis wrzucił zapowiedź swojego projektu pt. Powrut Martwej Czarownicy, a na dobitkę pojawiły się aż trzy nowe, miniaturowe produkcje, a każda w całkowicie swoim stylu.

    I tak - na odważny start możecie zmierzyć się z niepoważnymi przygodami bohatera produkcji (RMVXA) Historie Zmyślone: Most by goblin!!!, ale nie oczekujcie zbyt wiele, głównym tematem gry jest most.    Następnie czeka na Was kolejna produkcja Ska'cia, czyli pełen muzyki i drobnych bajerów, NocnyBus spod RM2003. Tytuł ponownie inspirowany kultową minigrą (mówi Wam coś hasło Penn & Teller?), ale dorzucający także coś od siebie. Jeśli tylko bawią Was podobne produkcje, lubicie styl autora i nie straszne są Wam przeszkody techniczne - możecie spróbować.    Wreszcie pora na finał, a jest nim nowa pozycja w naszym downloadzie, F(o)RESIGHT by Charlie Vermin. Gra to kolejna mini-zręcznościówka (RM2003), ale w nieco innym stylu, gdzie liczyć się będzie przede wszystkim wasz słuch. Polecam mały trening, screeny ponownie poniżej, a więcej informacji także na naszym forum!P.S. A w nadchodzącym tygodniu postaram się wreszcie wrzucić coś większego. Pamiętajcie, że TA cały czas czeka na wasze produkcje!Preki nie. Dla mnie w grach najbardziej liczy się rozgrywka. Monotonia tej gry sprawiła, że nie uznałem, że warto w to grać dłużej niż 1-2 minutki. Po co robić to samo od nowa. Za mało rozbudowana gra. Jest potencjał, ale nie ma pracy w rozgrywkę włożonej takie moje zdanie. Pisząc o Honk Kong miałem na myśli grę Prekiego i Skacia, a nie Charliego Vermina.
X-Tech, 12:12 23.06.2016

Och, jak ja lubię takie pełne contentu newsy <3 Choć jeśli chodzi o trzy wskazane gierki, nic mnie szczególnie nie rusza.
Michu, 10:06 17.06.2016

A ja muszę się jednak wycofać, starałem się, ale nie da rady, w tym tygodniu nie znajdę czasu na aktualizację bazy gier, dwie kolejki LM w ciągu tygodnia to aż nadto. Ale już na pewno po weekendzie coś wpadnie, sam się nie mogę doczekać. :)
Jazzwhisky, 17:25 16.06.2016

A odpalałeś w końcu te radio? :P Reakcje pasażerów są bezcenne.
Preki, 10:21 14.06.2016

Foresight - można odpalić na 30 SEKUND do 1,2 minut i nie żałować po czym wywalić. Co tu robisz poza ustawianiem się raz w lewo raz w prawo - nic.


Nocny Bus - fajna customizacja, ale gry w tym prawie 0. Można by równie zrobić customizacje dekoracji na stole jak tu i efekt byłby podobny. Wytrwalem tylko pare chwil od nowa tego samego nie che. Z rozgrywki wywnioskowałem, że trzymasz strzałkę do przodu czasem musisz trąbić kiedy pojawia się dzik na drodze i jest coś nawet z zalążków skręcania przez spychanie obrazu animacji na bok. Na pewno lepsze od poprzedniej gry prowokacji udającej honk-kong 97. 1-2 Minuty - warto.
X-Tech, 19:39 13.06.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Septerra Core: Dream About The Past
3. Asgun
4. Qmai World 1
5. Komnata
6. Manga Carta
7. Tale of Exile: Akt I
8. Wrota Arkany 2
9. Kruk
10. Wrota Arkany 3
» Anvocun [XP]
» [XP]Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator
» [XP] Marcus i królowa lodu (DEMO)
» [2k3]Lovro i Vesna
» -POWITANIA (i pozegnania)-
» Królobójcy
» [XP][Mr.MoABS]Wyłączanie HUDa
» Rekrutacja :>
» [VXAce] Złodziej Czasu
» [2k3] Najlepsze Kampanie SD: Hope
Qmai World 3 by Gaido
wersja
Pełna,
RM 2003
rok wydania
2008
ocena
7.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.