Weekendowy Serwis informacyjny #25Jazzwhisky, 21:19 26.06.2016
    I jeszcze raz spotykamy się w podsumowaniu wydarzeń upływającego tygodnia. W ostatnich dniach Degica przygotowała kilka atrakcji, a pierwszym z nich z nich jest kolejny tutorial, tym razem obejmujący skille odnawiające się w czasie. Poza tym na Steamie pojawiły się dwie małe, acz darmowe paczki zasobów dla RMMV - tutaj i tu.
    Ale przede wszystkim, trwa w najlepsze Steam Summer Sale. To kolejna już szansa, by zdobyć programy z serii RM i zasoby po obniżonych cenach. Upusty sięgają nawet 86%, więcej informacji znajdziecie także w tym wpisie na blogu wydawcy.


    Dalej, pozostając na Steamie, bez szału polecić mogę w tym tygodniu Fairyland: Incursion by Naarassusi Game, zwłaszcza jeśli krótkie gry plus nietypowy gameplay robią u Was za wszystko. :)

    Tymczasem u nas dobiegł wreszcie końca V Sezon Ligi Mapperów! Pierwszą pozycję po ośmiu latach zajął ponownie Deathwing, zaś kolejne miejsca wywalczyli Prometherion (zwycięzca imprezy w zeszłym roku) oraz lorak. Wszystkie nagrody i chwała trafiły już do zwycięzców, a podsumowującą galerię najlepszych konkursowych prac z poszczególnych kolejek możecie obejrzeć tutaj.
    Na dokładkę - na GRMA pojawiło się jeszcze demo Najemnika by Filipus Magnus. Nie będę opisywał go dokładnie (odpuszczam nawet screenom), napiszę tylko, że nie każda gra musi być piękna.

    Wreszcie, w tym tygodniu minęło po cichu 10 lat od startu serwisu TiTek, poświęconemu grom autora i nie tylko. Choć sajt pozostaje nieaktywny od bardzo dawna, zniknęła z niego też spora część oryginalnych treści, to wciąż możecie znaleźć tam download i najważniejsze informacje o trylogii Czasoprzestrzeni oraz Parallel Worlds.Dobrze wam tak z tym wygraniem LM.
X-Tech, 13:52 03.07.2016

TiTek to kawał historii. Zwłaszcza jak nagle odkryliśmy, że gdzieś zupełnie obok wyrosła cała społeczność skupiona wokół RM, która praktycznie w ogóle nie przenikała się z Twierdzą =D Złote czasy.

Gratulacje dla zwycięzców ligi! Ja niestety w połowie odpadłem, ale starałem się (na ile mogłem) śledzić Wasze poczynania i chyba udało mi się zagłosować w każdej kolejce.
Michu, 22:22 01.07.2016

W RM? Nie, poza tym w sumie to żadna różnica, bo może do niego wrócić w każdej chwili, nie? Z naszej perspektywy sam fakt ma niewielkie znaczenie, widziałem wiele projektów, które nigdy nie były ujawniane szerzej i wielu twórców, którzy działali aktywnie, chociaż Makera nie odpalali od dawna.
Jazzwhisky, 16:49 27.06.2016

Jazz, masz coś na potwierdzenie tego że TiTek dalej działa?
Preki, 14:54 27.06.2016

Żyje i ma się dobrze. Wygląda na to, że poświęcił się karierze zawodowej (marketing), ale może po cichu grzebie czasem w RM, tak jak wielu twórców, którzy zniknęli z naszego pola widzenia. :)
Jazzwhisky, 10:43 27.06.2016

Co ma łąka i las do RM XD.

A tak poważniej, to te promocja (OK poza MV i ACE) wcale nie są takie mega, były już lepsze.

Z TiTkiem niestety jest problem, chciał dobrze i zrobić nową stronę, ale dzisiaj wygląda na to, że stara strona byłaby lepsza. TiTek zniknął (ktoś wie co z nim i z PW2, bo coś milczy chyba od 2010/11?) stron nie dokończył, stara strona znikła i praktycznie zamiast lepiej jest gorzej.

I gratulacje dla zwycięzców LM, bo chyba nie miałem okazji pogratulować.
Dragon Kamillo, 22:12 26.06.2016

Jeszcze trochę, ale obiecali, że będzie. :)
Jazzwhisky, 21:46 26.06.2016

Ech, jak zobaczyłem te video to przez chwilę myślałem, że Degica ogłosiła w końcu kolejny oficjalny konkurs makerowy.
GameBoy, 21:36 26.06.2016

Logowanie/Rejestracja

Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj się
W zagraniczne tytuły stworzone w RM gram:
Wcale
Bardzo rzadko, tylko wyjątkowe pozycje
Gdy tylko coś wpadnie mi w oko
Częściej niż w polskie!
zobacz wyniki | archiwum ankiet
1. Gromada
2. Asgun
3. Komnata
4. Qmai World 1
5. Kruk
6. Wzór
7. NYE'14
8. Rhomik
9. Gakkou
10. Manga Carta
» [XP] Chaos Element: Climax Redux (DEMO1.3)
» ACTA 2.0 [Czy to koniec naszej społeczności]
» Goniec RM - komentarze
» [VX] Serce Mroku
» [VX] Kruk
» PInroz podbija YouTube!!!
» Kingdom (RPG Maker VX Ace)
» Najlepsza Gra
» Ziemniaczany blog
» Anvocun [XP]
Pac-Man by SimooN
wersja
Demo,
RM 2000
rok wydania
2003
ocena
6.5/10
RPG Maker Zone Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglšdarce Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ Pokemon Valhalla
© Tsukuru Archive 2006-2018 | Strona o charakterze prywatnym, używamy plików cookie.