[ spis treści | kontakt ]
Na co czekamy?

BNa jakie gry będziemy mogli z trwogą w sercu czekać w tym roku? Oto lista, którą postaram się uaktualniać w kolejnych odcinkach zina.
Lejdis and dżentelment aj preznts ju a namber łan in a rm2k game prewiu - Piaaaast, gra na którą sam czekam z niecierpliwością, wielu osobom na pewno przypadnie do gustu a zapowiedzi są obiecujące. Zapowiedź jest w poprzednim zinie, więc ględzić dłużej nie będę.
Namber tu - Czasoprzestrzeń 3 - Pierwsze dwie części wyszły bardzo dobrze, a trzecia zapowiada się jeszcze lepiej. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej info wejdźcie na oficjalną stronę gry. W skrócie mają to być cms cbs i ponad 40 godzin gry.
Namber tri is-Berseker. Gra bazująca na anime o tym samym tytule. Powstaje we współpracy z ludźmi z Japonii, jak na razie zapowiedź zapowiada się lepiej niż dwie gry powyżej. Forth pozyszyn - PTS czyli project "terrocia" shutdown, gra zapowiada się dobrze mimo klasycznego b`sa i menu, demo jest fajne i ciekawe, kończy się w momencie w którym chcemy grać dalej co tylko powiększa nasz głód na tą gierkę. Link do strony o Rtp jest na Gildii. Choć nie aktualizowany od miesiąca ;p

End et lest de lest pozyszyn namber fajf - sam nie wiedziałem co napisać więc napisze o swej giercy, no na nią chyba nikt nie czeka prócz mnie ale trudno. Moja gra to Miecz bogów, hucznie zapowiadana ale nie wiem czy hucznie mi wyjdzie ;p. Bs`s jest identyczny jak w serii gier FF (1-6), menu jest trochę inne, dodany jest system tworzenia postaci. Wyszło jak na razie coś w stylu BG & FF, czy może być coś lepszego ? :D Dobra jestem skromny i nie moge dłużej pisać o swej grze więc kończe.

Jeżeli ktoś chciałby abym umieścił zapowiedź jego gry, na mojej liście, proszę o kontakt na maila wolgg@wp.pl albo Wolwgangg@poczta.onet.pl, lub na gg - 2496408, chętnie umieszczę ją na lisice, mile widziane krótkie info o grze lub link do strony (na gg wysyłajcie nawet jak mnie nie ma, nie obrazę się :D)

[wgg]
Wstecz :: Index :: Dalej